Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule. tak myslim, ze vcera sme sa mali veeelmi fajn. skoda, ze nakoniec elenka nemohla prist. :-| ale prebrali sme veeeela aktualnych tem. a dost sa to tykalo tehulkovania a babatiek. ;-) silwi - ty spionka. ;-) akurat som isla napisat, ze uz som si trosku aktualizovala albumik na konikovi, tak kludne mozete mrknut. ;-) su tam aj nejake vecicky co sme kupili. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, som proste dobra ;-) vecicky mate krasnucke... ja by som uz tiez kupovala jedna radost, ale este musim pockat...
Odpovedať
Profilova fotka
tak super. to si vzdy nieco kupim, ked idem od lekara. tak idem do obchodu a kupim malinkemu nejake vecicky. ;-) neboj silwi aj ty sa dockas uvidis coskoro. ;-) vsetko bude ok. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, tak stretko bolo včera fajn, zase som sa podozvedala nové veci ohľadom tehotenstva :-D Babuľky majú všetky tri chutnučké brušká a videli sme aj, ako Fialllkin drobec kope jedna radosť :-) Foťák sme veru nemali a absolútne nás nenapadlo fotiť mobilom :-N Takže nabudúce vás očakávame všetky, aby ste si mohli obzrieť naše maminy. Silwi držím palčeky aby všetko dobre dopadlo, hlavne sa kvôli ničomu nestresuj. Ericulka šikulka si, toľké hodiny sa venovať jazykom ;-)
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeej konecne andrejka ze si pridala fotecku ;-) brusenka....akeho mas uz velkeeeee...nato ze si v 16tt.... a inak mame rovnake pyzamko....len ja ho mam oranzove 8-) xixi Baby....zajtra mi pride manzelik...jupiiiiiiiiiii :-D po 5 dnoch mi pride....juj tesi tesi... Babuli nedala este do MK foto pupenda??? :-) zanedbava??? este ze Andrejka posluchla nase frfoty... :-N
Odpovedať
ahojte x-) teda kočky, v dnešnej "mobilnej" dobe ste nefotili mobilom? :-o :-D ;-( ale neva, síce som bola na vás zvedavá... super, Andrejka - pochvala aj odomňa ;-) za albumík MK Eri - tak to máš dosť nabité učením, ale ty to určite zvládneš... máte v BA nejaký sneh? a vôbec zimu? my tu hore aj trošku hej :-) sa to snaží aspoň tváriť zimne 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule. tak vdaka za pochvalu. ;-) ved pri tolkych vycitkach, uz som musela nieco spravit. ;-) uz som sa doma stazovala manzelovi, ze si musim odfotit brusko, lebo mi "nadavate" :-D eri - pyzamko som dostala pred rokom na vianoce od draheho. ;-) on ma prezyvku macko. tak som dostala s macikmi. ;-) ale inak je velmi prijemne a rada ho nosim. mne sa zda to moje brusino take malicke. ;-) keby ste videli niektore babule u nas v julovkach. tie maju brusiska. ;-) ale potesili ste ma. lebo fakt mam pocit, ze nic nie je vidiet. ;-) a silwi ty sa ako citis? inak napadlo mi, nezavolala si svojmu gynekologovi, co sa stalo? neboj uz len par dni a pojdes k nemu. ;-) rychlo to ubehne.
Odpovedať
Profilova fotka
caute babulky, tak sa uz tesim na dalsie stretko, dufam, ze na nom budem uz aspon trosku bruchata aj ja... zatial mam len speky a tie sa nerataju :-p sloniii, myslim, ze brusko mas tak akurat, ved nie je jednotna sablona, no nie ;-) a manzel ma u nas male plus, za to ze ta pekne bez reptania vyfotil... dnes sa citim dost dobre, mam aj take pozitivne naladenie aj fyzicky mi je fajn x-) pekny den a pekny vikend ak by sme si uz nepisali...
Odpovedať
cafte koculky, aj ja som dostala pred rokom na vianoce ale od rodicov ;-) juj aj ja ho mam velice rada.... :-D a brusko mas naozaj peknucke ;-) ;-) mne uz prisiel mangel rano o 9:00 sa vkradol do spalne az som sa vylakala :-) necakala som ho tak skoro a ze ma prepadne ked budem spat :-) tak som navarila obedik mnamky zeleninkovu polievocku a vyprazany karfiolik baby prajem aj ja krasny vikendik...drzte sa a hlavne si dobre oddychnite
Odpovedať
Profilova fotka
eri ale si mi narobila chutky s tym karfiolom... mnam... svokra sa vcera chvalila, ze kupila taky pekny, tak neviem ci ju neprepadnem, ci nahodou nevyprazala :-p
Odpovedať
len ju pekne prepadni ona sa potesi ze si prisla a ty sa potesis ze si pochutis :) a nemusi vediet ze len kvoli karfiolou si prisla :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
eri nakoniec bola ona u mna aj s jednou susedou, lebo jej prisiel mail v anglictine a bola z toho vyhukana, tak som jej to prekladala... ale karfiol nedoniesla :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
no toto taka drzost??? :-D xixi svekrusa nic nedonesie len robotu??? :-D :-D :-D xixi my sme ho aj spraskali, nic neostalo na tanieri 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veru... ale vcera mi spravila pohar ked sme tam boli... taky mnamkovsky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes po ceste z prace mi manzel zahlasil, ze mal pobede taky fajnovy kroasant... tak sme sa museli zastavit v tescu aby som si kupila nejake slane pecivko... tak som si kupila skvarkovy pagacik, pizza kolac a jednu sisku :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, vidím, že aj vy máte toľko roboty ako ja. Nestíham sem ani nakuknúť. Silwi držím palčeky, aby všetko dobre dopadlo a daj nám vedieť :-) Ostatné babuľky držte sa všetky v zdraví a majte sa krásne. Dúfam, že sa nám vo februári podarí zorganizovať nejaké stretko, kde prídeme všetky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky jasne ze dam vediet, idem v piatok na obed k Dr.
Odpovedať
ahojky, na mna trosku dolahla choroba, nic moc ale i tak sa necitim uplne fit, sloni a fialka sa vam ospravedlnujem ze som nesla na tu prednasku, vy ste boli? doplnam akurat album na konikovi tak mozte nakuknut ;-)
Odpovedať
babyyyyyyyyyyyyyyyyy v utorok budem mat novu kuchynu, sa vytesujem jako patrocna, sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :-)
Odpovedať
babuli uz vcera som kuki...super, ale tvoje brusko som tam nevidela velke a gulate.... :-( ci potom si tam este nieco dala? musim este raz kuk juuuuuuuuuuuuj supeeeeeeeeeeeeeeeeer nova kuchynocka....tak to je paradicka...potom nam ju mozes nafotit...
Odpovedať
ahojceky manzelocky ;-) babuli super nova kuchyna x-) a albumcek som kukla, na prednaske sme neboli, ja som ju tiez odvolala, lebo som bola po praci grogy, mi zasa tvrdlo brusko, tak som sla lezat
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, tak ja sa hlasim... dnes som bola u doktorky a videli sme drobceka (ma 0,58 cm) a srdiecko ale bohuzial aj hematom (ten mi sposobuje to spinenie) dostala som duphaston a vypisali ma na PN... mam vela oddychovat a spravat sa ako male chore decko (nic nerobit, iba pozerat telku, citat a hrat sa na pocitaci)...
Odpovedať
jej no parada silvi ze ste ho videli :-) no tak si trosku oddychnes...a nacerpas energy 8-)
Odpovedať
ahojte babulky ;-) tak silwi, to je supis spravicka, tak len oddychuj ..... ja som tak cely vikend oddychovala, manzel bol tu v BA za mnou, bo ma dnes akysi seminar pracovny, tak prisiel a sa o mna staral ako v bavlnke, aj masaz som dostala chrbatika a krizov, to bolo take skveleeeeeeeeeeeeeeee ;-) v piatok som zazila soky v praci, lebo odrazu som sa nemohla nadychnut a mala som obrovske pichanie na hrudi .... mala mi asi pricvikla nejaky nerv .... normlane som sa len drzala na hrudi a snazila sa nejako nadychnut a do toho mi prisla sefka do kanclu a zacala svoje zvasty a ked videla, ze sa nechytam, tak sa ma pyta, ci som ok a tak som jej povedala, ze nie, ze ma picha na hrudi a ona, ci sedim rovno .... skoro som po nej hodila dierkovac, co mam na stole :-D a zacala mudrovat, ze musim sediet rovno a bla bla bla .... akoby som to sama nevedela ... sestra sa zlakla a hned mi cez skype nariadila, aby som si sla dat zmerat tlak a zmerala si pulz, ale vsetko bolo ok .... nakoniec sa mi to podarilo ustrazit a sedela som do konca prace aj domov som sla tak s rozopnutou podprdou :-D no a vecer som zasa chytila to, ze som si nahmatala na hrudnom kosi na chrbate, ako mate rebra hrcku a ta ma desne bolela a nemohla som ani sediet, ani lezat, ani chodit nic ..... so slzami v ociach som telefonovala sestre a sme dohovarali mimcu, nech sa nejako inak uhniezdi, ze asi tam ma blbe postavenie aby som mohla zaspat a hlavne nech sa upokoji, lebo taky tanec vyvadzalo do toho, ze strach .... spievala som mu, rozpravala som mu, pustala som mu hrkalku hraciu co ma, tancovala som s nim a tak a nakoniec sa mi podarilo nejako zaspat ..... nastastie sme nejako prespali noc na jednej strane - teda boku a rano o pol osmej uz tu bol manzel, tak mu len otvorila a znova zaspala ako babatko .... tiez mi tam nahmatal hrcku, tak mi to nejako rozmasiroval a cely vikend som mala kludovy rezim :-D vecer horuca vana s penou, aby sa mi uvolnilo svalstvo a aj chrbat a ku tomu termoforove obklady x-) v nedelu sme chceli ist pozriet na svadobny veltrh, lebo v auguste ideme na svadbu ;-) Majkov brat sa zeni, co sme vedeli uz od septembra, lebo kameraman sa preriekol omylom, ked sme unho boli pre dvd z nasej svadby ale mlcali sme ako hroby, kym to samy nepovedia .... a to uz je na mna co povedat, ked som tak dllllllllllho vydrzala cusat 8-) tak sa tesime ako s nami pojde aj babulka malicka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, tak to je dobre, ze je ti uz lepsie... pekne sa setri a ked sa to zopakuje, tak si podprdu daj hned dole... aby sa ti lepsie dychalo...
Odpovedať
ahojte babule, tak mame vymalovane, dufam ze monika sa este so mnou bude aj po tej kuchyni este kamaratit lebo jej drahy manzelik poctivo makal cely vikend na nej, ale je prenadherna, super odvedena robota fialllka: nechcem mudrovat ale tepla vana a termofor neni dvakrat najidealnejsie riesenie, a ani masaz krizovej oblasti, vsade nam prizvukovali ze sa mame tomu vyhybat ze je to spustat predcasnych porodov ale som rada ze ti je lepsie, tak sa pekne setri ved zachvilu si na materskej vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
silwi - tak aj ja ti gratulujem. a som straasne rada, ze je ok. a pekne len lezkaj a uzi si volno. :-D fiallka - verim, ze ti bude uz len lepsie. ale ak by ti bolo strasne blbo, nechces ist radsej na pohotovost?
Odpovedať
inak ja sa tak zvlastne citim, od vcera vecera, mam take tvrdsie brusko a mala som pocit ze to vcera aj boli aj falosne kontrakcie, hodila som si mega davku magnezia a dneska mi ostalo iba tvrdsie brusko tak snad to bude v pohode este sa mi rodit nechce a michal mi aj zakazal porodit skor nez on stihne tu postielku dorobit, este stale totiz s nou bojuje :-D
Odpovedať
babuli ja som to mala odobrene od zdravotnej sestry, takze som sa nebala ;-) a ta masaz bola jemna, neboj ..... sestra Majkovi prizvukovala, ze nesmie mi to nasilu rozmasirovat, ale len tak ako sa mu bude dat, jemne po tom a ci to povoli alebo nie ;-) so sestrou sa smejeme, ze to bude riadna dlhana, ked tam tak tancuje a mamine hocikedy nerv privrzne :-D a mimochodom, kazdy tyzden co kazdy tyzden ale kazdy den malu chvalim, ze vydrzala v brusku x-) vraj to pomaha ju chvalit, ze tam vydrzala dalsi tyzden a pod. ;-) tak sme to zacali praktizovat ;-) ale inak sa citime ok a nic nenasvedcuje predcasnemu porodu a buduci pondelok mame poradnu, kedy mi lekarka da snad aj papier o nastupe na matersku, by som mohla odovzdat u zamestnavatela ;-) babuli, tak hod foto kuchyne do albumu na chvilu a potom to stiahnes ;-) a mate pravdu, babenky, ze materska je tu za rovne 2 tyzdne ;-)
Odpovedať
zajtra hodim ked to bude hotove, teda uplne hotove to nebude lebo asi zastrcky nebudu naistalovane a ani svetlo, a chyba nam este stale stol a stolicky, budeme fakt obedovat na zemi, nikde nemaju jelsu a ked maju tak za 40tis, co si iba tukam na celo ci su zdravi 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?