Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
ahojte manzelocky ;-) hlasime z postele, ale uz sme ok, vsetko sme vypotili a vylezali bez liekov, tak sme radi ;-) eri: super, ze sa ti dari v jazykoch, to mas pravdu, ze sa ti zidu ;-) eli: krasne plany, drzim pasticky, by vsetko dopadlo ok ;-) sloniii:setri sa a hlavne vela oddychuj, posielame vela pozitivnej energie ;-) bamulka: nebud smutna, jar prichadza, a co takto ju privitat s novym clenom rodiny aspon v brusku ;-) silwi: este stale nemas tehu knizku? to uz si v ktorom tyzdni? =-) neviete ako sa ma monika a lenka? ;-) my s malinkou ok, uz sme sa dali aj do upratovania, ked mala nevyvadza velmi v brusku, tak sa to da ale zistujeme s manzelom, ze zacina mat menej zivotneho priestoru, tak je trosku kludnejsia a len sa obcas pomrvi a da o sebe vediet ;-) aj pred chvilou ked prisiel z prace a sa so mnou rozpraval tak hned reagovala ... spoznava spoznava hlasy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka, to je super ze si uz zdrava, drobciatko sa isto vytesuje... a to je zlate ako uz pozna hlasy.... tehu knizku este nemam, dostanem na poradni 4 marca (teda dufam) a vcera som zacala 11 tt x-) ja som sa tusim v utorok alebo v stredu rozpravala s lenkou, mi volala ci som este v nemocke, ona isla akurat s manzelikom na pripravu pre oteckov alebo cosi take a mali sa dobre... ked sa dozviem nieco nove, tak podam hlasenie ;-)
Odpovedať
silwi: aj my sme radi, ze sme uz zdravucke ;-) lahsie sa nam dycha ..... ;-) hej s tymi hlasmi sa niekedy nasmejeme aj nacudujeme, lebo je to fakt mile, ako reaguje na hlasy ;-) tak to je super, ja som cez vikend so sestrou cvicila dychacie cvicenia, lebo neviem ako budem stihat nejaky kurz ked budeme koncit uz 34tt x-) aj Majko sa na tom dobre bavil, tak uvidime, bude kazdopadne sranda ... obcas ma chyti taka depka, ci to zvladneme, babo, porod a pod. :-( som si myslela, ze si uz vo vyssom tt, tak preto pytala na ten tehu preukaz a ja som ho dostala tiez az v 11tt x-) viem si predstavit, ako sa isto ty nan tesis, aj ja som sa tesila, lebo je to uz akesi definitivny dokaz, ze ano mam tehu preukaz a mozem sa nim pochvalit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule. tak vas vsetky pozdravujem. dakujem pekne za vsetky odkazy. ;-) mam sa uz lepsie. uz ma tolko neboli brusko. takze to lezanie a magnezium mi asi pomohlo. v stredu idem na kontrolu. svokra mala doma notbook pracovny, tak som sa jej sem nanominovala. ;-) zatial sa pekne drzkajte. ;-) babulina sa ma dobre. volali sme spolu. potom sa ozvem. ;-)
Odpovedať
sloni - super! fialllka - panika, ci a ako to zvladnes, je snad prirodzena. ale urcite neopodstatnena 8-) ved si taka zodpovedna a fit! vsetko dobre dopadne! [i ked, je to velka vec... to nezlahcujem] eri - navzdy v AT, hlavne tam, kde my chceme, pre mna vlastne znamena "pri Bratislave". je to taaak blizko a ani si neuvedomujem, ze som v cudzine. za chvilu ideme podpisovat kupnu zmluvu :-) juchuuu
Odpovedať
Profilova fotka
jej eli blahozelam k zmluve... slonii som rada ze aj ty aj lenka s drobcami ste ok... pekne lez a bude to ok ;-)
Odpovedať
eli - no paradicka...tak stabilnu ruku pri podpisovani 8-) hej v podstate je to blizko, a ked tam mate obaja pracu tak je to super...hlavne pre vase deticky...budu ovladat 2 jazyky a pride im to uplne normalne... :-D :-D dobre robite...myslim na vas ;-) aj na ostatne samoska... :-) dnes sme mali hrozne pocasie az teraz sa dava nejako dokopy, lialo a fucalo, az sa mi nechcelo ist na anglinu...ale zvladla som ;-) ;-) drzte sa,pa
Odpovedať
eri - aj ja na teba: minule som si v katalogu jednej cestovky pozerala ponuku na dovolenku v hausboote po holandskych grachten... dost ma to navnadilo na moju vecnu NL-maniu :-N
Odpovedať
eli - no vidis tak nieco vymysli a dobehnite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, odovzdavam horuce pozdravy od lenky ;-) maju sa dobre aj ked im malinka robi vzruso uz teraz, v nedelu sa rozhodla ze bude vegetovat a znova sa jej nechcelo hybat tak nabehli do nemocky ale vsetko je ok, a dnes po cviceni vzniklo podozrenie na odtok plodovej vpdy, ale kedze je to zatial ukludnene a v suchu tak ostavaju domka a budu cakat... krcok ma otvoreny len na spicku prsta, takze ninka by sa mala ozaj narodit az v marci... dufam, ze som nic nezabudla, alebo nepoplietla :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a inak ja som dnes bola na odberoch a vycicali zo mna takmer vsetku krv, 6 ci 7 ampuliek brali a veru pri tej poslednej mi uz nebolo vsetko jedno, aj ked mi zvycajne nie je zle pri odberoch... teraz som taka trosku otapena, ale inak fajn 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este bonzujem, ze fialllka ma na konikovi nove fotky :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
silwi :-D a dakujeme za spravicky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
som sikulka ze? :-p :-D
Odpovedať
silvi- dakujeme za infosky...len aby sa ninka nenarodila 29.2 to by mala kazde 4 roky narodeniny 8-) :-D no ked budes cink s babuli tak ju pozdrav a nech sa drzi a ze myslim moc moc moc ;-) idem checknut fialkine fotecky...silvi aj ty by si mohla najeke pridat co ty nato?
Odpovedať
jej silvi tusim si aj ty pridala...ake krasne pupendo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej pridalo som dnesny stav pupku ;-)
Odpovedať
no krasa... ;-)
Odpovedať
ahojky, okupujem u svokrovcov pocitac, tak sa ozyvam, vidim ze silvinka posunula ihned spravy dalej, a potvrdzujem ich spravnost :-) dneska som bola v poradni, vsetko je v pohode na porood to zatial neni ale uz ani lekarka ani ja sa nebranime tomu keby to uz nanho vyzeralo, za posledne tri dni mam pocit ze sa rozpadnem, ale snad drobculka si vyberie ten svoj terminik :-) a dufam ze to bude coskoro, velmi sa uz tesim, s porodom som uz zmierena, vsetko uz mame za sebou co sa tyka byrokracie, odberov a tak,takze len cakame ;-)
Odpovedať
babuli, tak sa drzkaj, moc na teba vsetky myslime a posielame ti energijku k porodu ;-) neboj zvladnes...musis si povedat, ze vsetky zeny to predomnou zvladli ... tesime sa na fotecky Ninky 8-)
Odpovedať
ahojte kočky! udeľujem tiež pochvalu za albumíky... Marcelke aj Silwi... som kukala, nevydržalal som to :-D som rada, že ste OK... nastávajúce mamičky už zdravučké. Eli - gratulujem k podpisu zmluvy, to nebudete ďaleko od BA teda, nemala by zabudnúť po slovensky, nie? :-D Babuli, veď už len pár dní a Ninka bude na svete! Som skoro odpadla, že to máte "za pár"... pocity máš už v pohode? Fialllka niečo spomínala, že má všeliaké pocity... to mám aj ja a ešte ani nečakáme bábo! =-) fakt neviem, či to zvládneme... krásny víkendík prajem a držkajte sa všetky ;-)
Odpovedať
ahojte babenky zdravim vas vsetky ;-) silwika: dakujeme za vsetky spravicky, ktore nam pises o dievcatach ;-) babuli: supis, ze uz ste pripravene na vsetko, uz len Ninke povedat, ze moze kedykolvek prist a bude to a isto to zvladnes ... ja sa o tom tiez kazdy den presviedcam, ze to zvladnem :-D musim, nic ine mi neostava :-D eli: blahozelam ku zmluvicke, tak hor sa do stavby ;-) bamulka: aj vy to zvladnete, neboj ;-) a teraz ku na: my sme boli v pondelok na prietokovych testoch, ale neboli idealne, tak dnes v sobotu ideme opat na kontrolu, kamarat dnes sluzi, tak nemusime sa trepat cez tyzden a mozeme ist aj cez vikend, tak nam drzte palce, by boli v poriadku inak nas preventivne v pondelok napojil na ekg, tak sme cca 30 minut pocuvali tlkot srdiecka nasej babulky, bolo to uchvatne, take klopkanie, ako ked konik chodi po zamkovej dlazbe ;-) x-) uzasneeeeeeeeee, normalne by som ju bola schopna tam pocuvat aj podstatne dlhsie 8-) ale ekg je v norme, malu si aj premeral, ked prietoky neboli idealne a je to riadna babenka, v pondelok uz mala cca 2500g a to sme boli na konci 34tt a klasika niektorymi morfo rozmermi bola uz na 35-37tt :-D som povedala, ze ked bude takto dalej rast este minimalne 4-6-8tt, co do porodu, tak porodim slonca :-D ale hlavna vec, ze sa ma dobre, aj ked prietoky nie su idealne, kazdy den mi vyvadza v brusku, v stredu ma aj desne boleli krize, a tak tam rachotila, neviem, ci tam premiestnovala nabytok alebo co :-D , ze som nic neurobila a musela som len lezat, co som bola z nej taka zbita ;-) inak ma trapia klasicke tehu priznaky: palenie zahy, dostala som zlatu zilu, ktoru chcem vyliecit do porodu, bo to si neviem predstavit porod s nou :-| , obcas v noci nemozem spat, funim ako lokomotiva a tuto noc som bola 4x na WC :-| minuly tyzden nam prisiel dojcensky vankus, tak si na nom rochnim, to je paradicka, potom odsavacka a klokanka a od jednej babulky som kupila po jej 3-mesacnej dcerke nadherne oblecka, za babku a velmi krasne, uz sa tesim, ked mi ich jej manzel prinesie ;-) sme si povedali, ze tie vecicky budeme musiet schovat a vytiahneme, az ked bude babula na svete, bo to by vsetci hned vedeli, ze to slecna v brusku ;-) a vcera som sa nasmiala na mojej mamine, lebo prisla taka vytesena z mesta, ze aha, co som kupila a vytiahla take svetlomodre poldupky so zajacikom, a s usmevom, ze pre vnucika na mna ;-) a ja som sa len usmiala, ze vsak to moze aj dievca, keby nieco a ona, ze ano, ale ono to bude chlop 8-) tak ich v tom nechavame, vsetci tvrdia na chlopa doma a len my vieme, ze to slecna a uz nam to 2 lekari potvrdili a kazdy z nich 2x :-p takze dnes nas caka kontrola v porodnici, potom by som chcela dovybalovat a Majko sa mi ponukol, ze pomoze poprat cast vybavicky, by som si to cez tyzden mohla pozehlit a chceme spolu piect kolacik x-) tak nam drzte palceky a prajeme vam krasny vikendik, aj ked je uprsany :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule. prajem vam pekny den. bola som v stredu na kontrole. a maternica sa ukludnila. doktor bol velmi rad. lebo ze bola dost napata pred tyzdnom. takze mam stale lezkat a odpocivat. na kontrolu idem o 2 tyzdne a budu mi merat uz ten cukor. ;-) ale nasiel mi nejako streptococa acalactic (ci ako sa to pise). je to nejaka horsia forma. :-( ale ze to nie je asi nic take strasne vazne. tak dufam. ze mi pri porode musia pichnut antibiotikum, aby sa to porodom neprenieslo na babatko. tak dufam, ze bude vsetko ok. uz sa citim ovela lepsie a vravel doktor, ze niekedy lezanie a odpocivanie pomoze viac ako tabletky. inak sestricka mi prezradila, ze doktor sa na mna uz vypytoval. ;-) ze ktovie ako sa mam. ;-) ze ci sa mi maternica upokojila. ;-) aj doktor sa mi potom priznal, ze uz rozmyslal nadomnou, ze ako mi je. ;-) inak zajtra ideme na ten 3D do Hlohovca. tak dufam, ze sa konecne dozvieme, co to je. ;-) som rada, ze sa mate vsetky ok. ;-) drzte sa.
Odpovedať
prispevok bol vymazany na ziadost autorky
Odpovedať
Profilova fotka
jej babulky tehulky som rada, ze sa mate vsetky dobre a drobcekovia posluchaju... ja som dnes zacala stresovat ci je vsetko v poriadku ked sa tak dobre citim, uz ani zaludok nemam taky rozhadzany a aj akokeby som aj nejaku energiu mala... ale to bude asi taky moj stres, ze idem v utorok na tu kontrolu... potom sa ozvem ze co je nove... eri - ja ti s DJ nepomozem, nas bol trnavacky a uprimne povedane tiez sa nejak nepotrhal, aj ked bol milz, hral co sme chceli, kazdemu sa snazil vyhoviet... ale neodporucam ho dalej :-x bamulka, vy sa ako mate? trapi ta dilema ci uz chces babo, alebo by bolo este lepsie pockat?
Odpovedať
ahojky babuľky :-D (aj sa mi to rýmuje, xixi) tak čítam, že ste všetky OK a teším sa s vami... Eri super, užiješ si svadbičku zo strany svedka a "hosťa" :-D tak nech to dobre dopadne. A teda ja s tým DJ určite nepomôžem veľmi... xixi Fialllka, vy ste ale huncúti s manželíkom! Nechávate takto všetkých doma dúfáť, že to bude chlapec a vy viete o opaku? x-) Ani im to nechcete vôbec povedať? A budem veľmi zvedavá, keď budem chcieť vedieť, že nad akým menom rozmýšľate? Či ešte nemáte vybraté... ? Andrejka, som tiež rada, že aj vy ste v poriadku, tak pekne počúvaj doktora a oddychuj... :-D Je zlatý, že sa na teba pýtal pred tým, ako si tam išla... aspoň poteší pri srdiečku, že má o vás skutočný zájujem... a to sa u každého lekára nedá povedať... Tak nám potom zvestuješ, čo budete mať, OK? Som zvedavááááá... Silwi, keď sa cítiš OK tak je asi všetko OK, nie? To je dobre že ťa už netrápi žalúdok... môžeš byť len rada, hm? Veru veru, dilema tu stále je... ale asi to nechám na toho "hore"... na jednej strane ešte chceme počkať (kvôli peniažkom) a na tej druhej by sme radi boli traja... Našťastie si vieme vyrátať, kedy by sme si mohli malé "privolať", takže si to môžeme aj naplánovať, ale aj to nikdy nevieš, či to vyjde ;-) Uvidíme, čo s nami spraví prichádzajúca jar... :-D :-p
Odpovedať
ahojte babulky x-) sloni: tu kultivacku idu aj mne robit, to robia kazdej tehule cca v 35-36tt a je to bakteria, ktora osidluje posvu, nam nic nerobi ale tym, ze babatko bude prechadzat porodnymi cestami, tak by sa mohlo nakazit a mohlo by unho sposobit vazne zapaly a ochorenia ... ma to priblizne 60-70% tehul, takze je to ok, neboj a preliecuje sa to antibiotikami a aj pocas porodu sa podavaju mamicke antibiotika ... je mile, ako sa lekar o teba zaujimal ;-) eri: preco bol tvoj prispevok vymazany? :-. bamulka: hej my sme strasni huncuti s manzelom ;-) keby si nas videla, ako si davame pozor v akom rode rozpravame o babulke :-D hotova kovbojka s nami :-D a jasne, ze uz sa nas pytali na meno, tak sme im povedali nasledovne: dievcenske: Terezka, Sarka a chlapcenske: Kubko, Samko :-D inak nieco o nas: v piatok som bola u zubara, som o 270 Sk lahsia :-D ale zubky mam urobene super a mam narok este na jednu prehliadku v roku, bo toto mi pocitala ako tehu prehliadku, tak som rada x-) potom som nabehla do obchodiku so zdravou vyzivou a kupila som si tam lanove semienka, lanove tycinky, susene slivky, cajik z ostruziny malinovej a este taky tehu cajik, tak budeme pit a papat a pripravovat sa na porod :-D vcera boli na kontrole prietokov a jupiiiiiiiiiiiiii, su ok x-) a o 10-14 dni pre pokoj duse mame prist opat ;-) cestou spat nas na dialnici chytila taka prietrz mracien, ze sme museli ist 70-80km/hod, nic sme nevideli a doslova sme sa klzali na vode a za nami sa ako pako rutil kamion, ktory vobec nebrzdil a nespomaloval ... vam poviem, ze sme mali boby a len sa modlili, aby sme uz vbehli do odbocovacieho pruhu a sa mu vyhli .... ]-( neznasam takych vodicov bezohladnych ]-( dnes som sa docitala na fore, ze prva majovka porodila v stredu, teda 28.2. ... tak asi zajtra zbalim tasku do porodnice, aj ked som s tym chcela pockat do utorkovej poradne, co povie lekarka, ked sa vratime, ze ako sme na tom :-D
Odpovedať
ahojte babulky hlasime dnes z poradne ;-) vsetko je ok, tlak krvi, moc, brusko, nepuchneme, stale mame krcok maternice zatvoreny, takze babulka nejavi znamky, ze by chcela uz ist von, aj ked vcera to vyzeralo vseliako ... ale to bolo tym, ze som cely den prala a behala hore dole pracovna a spat po schodoch, potom sa motala v kuchyni a poobede az podvecer som nevladala a brucho som mala ako kamen tvrde ... tak sme nasadili magnezium a isli buvat a dnes vsetko v poradni ok ;-) mame len velmi nizky hemoglobin a aj asi kvoli tomu sme mali zle prve prietokove testy, ale predpisala nam lekarka ine zelezo, nakolko z tamtoho som mala tie moje nestastne problemy so zlatou zilou, co som sa z nej tyzden kurirovala a nemohla sediet ani chodit a lezat, co som plakala od bolesti ... tak uvidime, co urobi tato nahrada ;-) zajtra sa chystame ku kozmeticke, zrelaxovat, to bude asi posledna navsteva pred porodom, uz sa tesim ako tam vypnem a potom pozehlit popranu vybavicku a dat prat dalsiu cast ;-) vsetkych vas s babulkou pozdravujeme ;-) x-)
Odpovedať
ahoj fialocka, tak to je super pocut taketo spravicky od teba...ze ste v poriadku ;-) no moc sa neprepracuj...ved rodinka pomoze... juuuuj to musi byt super pranie vybavicky :) takej mini pipi 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
cauko zenusky ;-) tak ja som bola dnes u tety doktorky, dali mi tehotenstku knizku, robili mi ultrazvuk, drobco ma 4.35cm, je strasne zive, stale nam utekalo z obrazu sa nechcelo dat merat hematom tam kotuha este je, ale vraj je to na dobrej ceste ze uz je skoro cely vsiaknuty, ze ak by sa to prirovnalo k modrine, tak je to posledna zlta faza, takze este tri tyzdne budem doma... ale uz nemusim striktne lezat... fiallka som rada ze ste v poriadku a fesanda chce este ostat v brusku,tak ako sa patri... neviete akosa ma babulinka? ja som jej vcera pisala sms ci su este stale 2 v 1 alebo si to uz ninka rozmyslela, ale neopdisala mi...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?