Svadba v júni 2007. Pridajte sa

4. okt 201157550
  • no baby - z tohto nasho fora by sa normalne dala spravit prirucka, ako sa vydat a zalozit si rodinu 😉 ze jo! 🙂 🙂 🙂
    babuli & fialllka - moc, moc drzim palce, ked sa to uz spusti!
    a silwi, andrejke a tiez - nech sa vsetko dobre vyvija...

ja som vcera rokovala so sefstvom o mojej dalsej pozicii, tak uvidime, co z toho vzide. moja hlavna poziadavka bola "menej pracovat" tz. menej hodin v praci -> a... vyhoveli mi 🙂 uz len to naozaj zacat "zit". veeeelmi sa tesim! po 5 rokoch "otrocenia"!!! uz aj dost na case 😬
    no a rokujeme s roznymi stavebnymi firmami o stavbe domu -> je to celkom napinave 😛 pripajam vam letecky snimok nasho pozemku - som z neho uuuuplne nadsena! teda - z toho faktu, ze je nas a tak.
    http://www.luftbild.co.at/BilderHP/Gallerie/GALL-NOE/Haslau-an-der-Donau/pages/DSC_7723.htm

• Ahoj Eli, no musím povedať, že ste kúpili krásny pozemoček 😵
    Tak Vám prajem aby ste si naňho postavili domček Vašich predstáv a aby ste sa čo najrýchlejšie zabývali 😉 😵

• jej eli to som rada, ze sa ti podarilo vydupat si lepsie pracovne podmienky...

a pozemcek mate velmi chutny, take mile okolie 😉

• Sponzor fóra
  • caute babule. tak sa opat hlasim. 😉 uz mam konecne doma interneeeeeeeeeeetttttttttttttt. 😃

eli - tak ten pozemok je cely vas? alebo len polovica? lebo ak cely, tak to je uuuuplnaaa parada. 😉 obrovska zahrada. 😉 uz sa tesim, ked si dame s drobcami u vas stretavku. 😬 ako sa vysantia. 😉

s babulinou som vcera telefonovala aj ja. nie, sory v pondelok. a mala sa dobre. zatial stale caka. 😉

a som rada, ze aj vy ostatne tehulky, netehulky sa mate fajn. 😉

my sa mame dobre. malinke o 106 kopka. 😉 naschval som vam nepovedala, co to je. 😉 boli sme na tom 3D ulzv. bolo to uplne perfektne. 😉 super zazitok. drahy konecne videl nasho drobceka. 😉 mame par fotiek a dvd. 😉

a videli sme aj pohlavie. tak si skuste tipnut najskor, co to je. 😉 teda resp. my s drahym sme sa zhodli, ze sme tam nic nevideli, ale doktor tvrdil, ze to bolo pekne vidiet. 😉

• sloniii ty uz vies pohlavie a takto nas trapis? no teeeeda... ja tipujem dievcatko 😎

hlavne ze je vsetucko v poriadku a je perfektne, ze mas doma internet a budes pekne s nami pismenkovat... ty uz budes asi do konca tehu doma, ze?

• Ahojte, takže samé pozitívne správy sa tu čítajú, super.
    Eli gratulujem k pozemku, fakt krásny, to bude bývaníčko 😉
    Babuľky tehuľky držím moc, moc, palce, nech je všetko ok.
    Ja som mala tiež v práci rokovania, keďže sa mi naskytla iná práca, ale predsa len sme sa dohodli, takže zostávam.

Sloni, ja hlasujem za chlapca 😉

• takze same novinky. 😉 nakoniec si sa predsa len rozhodla zostat alex?

tak este vas chvilu potrapim. 😉 silwi ak velmi chces kukni na MK. 😉

a doma som az do materskej. 😉 no co uz. radsej takto. ako sa trapit v praci. 😉 zatial mam este dovolenku do buducej stredy a potom nastupujem na pn asi mesiac a pol. a potom uz materska. 😉

• sloniii tak som kukla tvoj albumcek na konikovi a ziadne indicie som tam nevidela... asi budem musiet smirovat po tvojej teme 😛

• jej uz som to nasla, blahozelam 😃

• Tak som sa netrafila 🙂 Gratulujeeeem, ďalšia parťáčka pre Ninku a Terezku 😉

• taka babska vlna sa spustila... ja ked som bola vcera u kamosky, tak mi hned prepovedala chlapca, lebo vraj dobre vyzeram... ale keby ma videla nenamalovanu, tak by to vyzeralo asi viac na babu 😛

• tusim su tu stare zlate casy...viac piseme...tak to je dobre...
    niekedy je toho tak strasne malo 😐
    gratulujem sloni k malej susulke 😉
    eli - super pozemok 🙂
    alex - tak to je super ze padla dohoda...
    martuska - a ty co? este nechces patrit medzi tehulky junovky?

• kde su tie foto? sak som kuki album a nic 😞 aj ja chcem vidiet 😎

• eri, v albume to nema, ja som to nasla v teme jul 2008 😉

• a mas pravdu niekedy je to tu strasne mrtve 😞
    ale pochval sa ako sa ti dari? jazyky ta este bavia alebo ti to uz lezie na nervy? a ako robotka? hladas uz alebo este pockas kym dokocis kurzy?

• Sponzor fóra
  • erička mne ešte nehrozí, že by som bola tehu, ja mám ešte na to čas 😵 ale keby to prišlo tak by som proti vôbec nebola 😵 😵
    ale čo ja? Ty sa pochvál, už by bolo načase aby si sa pridala k tehulkám 🙂

• silwi takto to mala skovane? tak to by ma nenapadlo tam nakuknut ale nevadi 😃
    no hej trosku by sme sa mali rozpisat...ved sme toho dost zameskali nie? mozno nam slniecko pomoze....
    nam napr. vcerav noci nasnezilo....xixi ale len trosku dnes uz neni nic 😃 😃 😃
    jazyky??? no z holandstiny som neni nadsena, lebo som sa tomu moc nevenovala ako bolo na plane a uz sa kurz skoncil takze bude musiet nastupit samostudium....ale anglinu poctivo studujem 😎
    robotka...no ja som sa este nerozhybala stale uz som slubila mangelovi ze od januara si hladam a uz je marec a este nic....ale musim sa uz vyhecovat lebo takto to dalej nejde.... 😞 😞 😞 som smutna

marti - ja? preco by bolo nacase?? sak ja som este mladica...ale ty si bola v straaaaaaaasnom zapale vydat sa tak som si myslela ze nieco vymyslate 😉 ja som natom este ako eli - mrtvy chrobak.... 😎 😎 😎 snazilka urcite nie... 😒

• vdaka babule. 😉 boli by z vas dobre detektivky. 😉 ked mi manzel oskenuje obrazky, tak ich hodim do albumu. 😉

bola hrozne zlatunka. najskor si zakryvala tvaricku rucickami, potom natahovala rucicku - doktor si robil srandu, ze nam mala hajluje. 😉 a potom si rucicku ulozila na placentu a hlavicku tiez. 😉 akoby chcela spinkat. 😉 a este ma 2x kopla a zrovna bolo na ulzv vidiet, ako hybala nozickami. a presne som to aj citila bolo to fakt super. a drahy ju videl 1x, tak bol tiez nadseny. a zevraj vyzerala ako male maca. 😃 inak drahy chcel dievcatko. 😉 takze sa mu to splnilo.

• ja som nebola v zápale sa vydávať, tak sme sa s manželom 5 rokov dozadu dohodli a tak sme sa vzali 🙂

• sloni - tak uz len vymyslat mena alebo uz su???
    vidis ja som zase tiez neni v zapale mat dieta...tiez medzi nami padla dohoda...tak dufam ze to vtedy budeme riesit 😎 este sa nic neriesi...tak pohodicka 😃

• martuska a inac sa ako dari? babo teda v nedohladne?

sloniii, tak manzelik je teraz asi dost vyteseny, ze? takze bude martinka 😎

eri aku mate dohodu? mate rozpracovany takzvany casovy plan?

• eri - mena sme uz mali vybrane - dievcatko - martinka a chlapcek - andrejko. 😉

my sme zase planovali az o rok babatko. ale kedze sa podarilo hned po svadbe a to sa nepodarilo. tak sme zistili, ze chceme babatko aj hned. 😉

• silvi - hej hej casovy...som zvedava ci to tak vyjde 😎

sloni - tak to som nevedela ze mena uz su...tak supisky 🙂 no ano keby sa nam pritrafilo by sme sa tesili, ze stale checkujem fotecky na MK a som s toho pich pich 😉 ale viem, ze ked este chvilku pockame tak to bude fajn

• eri, tak drzim palceky nech casovy plan klape 😎

• hm no tak to hej... 🙂

• silvi: ďakuje za opýtanie všetko je po starom, až na to že mám teraz hlavu v smútku, som odrazila nášmu autíčku spätné zrkadlo a nové stojí 7300 korún tak teraz šetrím aby som to dala opraviť 😞
    no a bábo, asi sa začneme snažiť už budúci rok a keď nie, tak určite do roku 2010 chceme mať drobca, už teraz sa na to teším, síce som v januári vysadila antikoncepciu ale zatial neplánujeme 😉

sloni: tak sa teším že kopkáte, manželík musí byť šťastný.

tak sa teším, že sa všetky máte fajn, ešte aby to alex dotiahla do výťazného začiatku a budete mať všetky splnené sníčky 😵 😵

• martuly a to si pocula ze po vysadeni sa rychlo otehotnie???? kamoska vysadila a sup sup bola tehotna, teraz mali svadbu min, tyzden 🙂 uz je v 5 mesiaci...
    tak bacha nato 🙂
    hm tak auticko 😞 😞 a chodis kazdy den s nim do robotky ci ako kedy???

• baby poslite mi vase mailove adresy nech vam poslem o detickach 😎
    mam len martusku a babulinu
    tak sup sup

• martuska mne sa tiez podarilo odrazit spatak este pri vychadzani z garaze 😬 ale nastastie sa to dalo primontovat este jednou skrutkou...

• eri: ani mi o tom nehovor, teraz som mala dostať po prvom vysadení a normálne mi meškali 6 dní, tak už som mala paniku, ale stále si hovorím že je to tým, že si moje telo musí zvyknúť žiť bez hormónov a teraz sa búri 😃
    nie na autíčku nejazdím každý deň do práce, iba občas, hlavne ho používame s mamčou na nákupy a keď idem ku svokrovcom do Lozorna.

silvi: no len ja som ho urvala tak že nám vyselo na dverách. Ale čo už, učím sa na vlastných chybách a už nikdy nepôjdem kupovať hocičo na auto do predajne s originálnymi náhradnými dielmy, je to des tolko peňazí 😞 Radšej zbehnem niekam na šrotovisko a tam to kúpim 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Váš svadobný deň premeníme na nádherné spomienky. Sme rodinná spoločnosť, ktorá sa zameriava na video produkciu a svadobnú fotografiu.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.