Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej to musi byt krasne stadium takto si chystat oblecky x-)
Odpovedať
no to je, uz sa tesim ako dlho mi bude trvat, kym pozehlim tie pidi vecicky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
su malinke, takze to pojde jedna radost...
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule. dnes som tu len nachvilu. lebo vonku je tak kraaasne, asi pojdem na prechadzku. ;-) vcera ma totizto hrozne bolala hlava. :-( chyba mi asi vzduch.
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, bez sa vyvencit, bude ti lepsie... ja som uz sedela pri otvorenom okne, ale este nie je vzduch taky prehriaty, tak som vydrzala asi len 15 minut...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčence moje, tak sa konečne hlásim po dlhšej nezvestnosti ;-) Na vás všetky som stále myslela a chýbali mi vaše diskusie. Mala som v práci strašné fofry, už som bola zrelá na psychiatriu, dokonca som z toho ochorela, ešte stále sa neviem zbaviť kašla už dva týždne. Robila som všetko naraz, výplaty, dane, uzávierku pre 2 firmy a do toho aj kontrola z inšpektorátu práce, no hrôza. Včera som ale už všetko odovzdala a teraz už len klasické mesačné povinnosti. Poctivo som si všetko, čo ste tu popísali prečítala. Teším sa, že ste všetky ok, aj vaše bábätká. Sloni držím palčeky, aby ti tá PNka pomohla a už len pekne oddychuj, pekné prechádzky a nech ťa manželík rozmaznáva. Gratulujem k Martinke :-) Silwi gratulujem k tehu knižke, som rada, že to vyšlo a tiež sa držte v zdraví a pohodičke. Fialllka strašne rada čítam tvoje príspevky, všetko vieš tak krásne podrobne popísať, normálne som vždy v napätí, čo bude ďalej :-D Teším sa, že ste s malou OK a už sa venuješ len takým príjemným veciam ako chystanie výbavičky a pod. ;-) Eleni gratulujem k pozemku, naozaj veľmi pekné prostredie. Nech vám ten domček snov vyjde čo najskôr, tešíme sa, ako ťa tam prídeme navštíviť na tú garden párty :-D Alex ako sa máš ty? V práci ťa teda ukecali, možno je to aj dobre, keď sa ti podarí otehotnieť, nebudeš musieť nič riešiť v novej práci ;-) Ericulka tiež ťa obdivujem, takto poctivo študovať jazyky. S holandštinou sa netráp, angličtinou sa dohovoríš všade ;-) Bamulka a Martuška som rada, že sa vám darí a teraz, keď sa blíži jar, bude sa dariť ešte lepšie :-) Dúfam, že Babulina sa má s Ninkou dobre, tiež som jej písala sms, ale neodpísala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, konecne mam chvilku aby som vam napisala, trosku som si precitala co ste pisali. dufam, ze o par mesiacov by som mohla patrit k vam tehotnym. Rozmyslam o vysadeni antikoncepcie, len akurat neviem ci mam skoncit uz v pondelok, alebo mam brat este jeden mesiac. chceli by sme mat dievcatko, ale nechceme sa snazit, ale tak proste ze ked sa stane, tak sa stane. a podla tej tabulky - podla veku matky a mesiaca otehotnenia sa da urcit pohlavie dietata - tak v júni mi vychadza dievca, tak by som chcela aby sa nam postastilo. no uvidime ako bude.
Odpovedať
Profilova fotka
jej ahoj Adi, som rada, že aj ty si sa ozvala. Takže sa o chvíľu pripojíš k snažilkám? Budeme ti držať palčeky, aby sa zadarilo. Páči sa mi tvoj prístup, príliš sa nesnažiť a nechať to na osud. Tiež to tak skúsime, v lete vysadím antikoncepciu a potom.... čo sa má stať, nech sa stane :-D Ako písali kočky, aj ja mám info, že tesne po vysadení antiko sa dá ľahko otehotnieť. A ako je to s tou tabuľkou? To by ma tiež zaujímalo, nemohla by si ju niekde zverejniť, alebo poslať? Tiež by sme strašne chceli dievčatko, tak ma zaujíma, čo sa dá pre to urobiť :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby.. tu tabulku mam ja v albume na modrom konikovi... je to akoze cinska metoda vypoctu pohlavia dietata podla veku matky v case otehotnenia a mesiaca v ktorom otehotnela... takze podla toho si musis ziztit kedy ti vychadza ovulka potom sa mozes snazit o dievcatko alebo chlapceka... funguje tak na 50% :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak moncus, ja som tiez babulinke posielala smsku a tiez jej nedosla, ale pojde si to dat preverit, lebo sa jej to nepaci, ze sa jej nedorucuju smsky...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Moni, na modrom konikovi, ja sa bojim, aby som neotehotnela skor, chcela by som mat taku prestavku do juna, potom sa viac snazit, a potom az v auguste by malo byt znova dievcatko. idem ti najst tu tabulku, len vzdy ked ju hladam to dlho trva,
Odpovedať
Profilova fotka
uz ju mam http://www.modrykonik.sk/album/view.p...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
díky kočky, už som si ju vytlačila. To je prúser, od augusta až do októbra mi vychádza chlapec :-N , no nič, uvidíme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a Silwi, budem asi vyzerať hlúpo, ale ja tie výpočty s ovuláciou neovládam. Možno preto, že som to nikdy nepotrebovala, tak som si nezisťovala, ako sa to zisťuje :-N
Odpovedať
Profilova fotka
inak mne podla tej tabulky vychadzalo dievcatko. ;-) a aj mi vyslo. zatial. ;-) ale ja som radsej chcela chlapecka. asi pretoze som mala len sestru. ;-) drahy chcel dievcatko, lebo oni su zase 3 chalani. :-D inak som pridala fotky z 3D uzv. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.modrykonik.sk/album/album.... tak tu je moj album, aby ste to lahsie nasli. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tej tabulke uplne nejako neverim. ved to je 50% sanca, ze ti to vyjde. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej sloni uz som si pozerala tie fotocky... mala je chutnucka... ako sa pekne ulozila na spanok x-)
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka silwi. idem nachvilu von. kym je pekne pocasie. ;-) majte sa. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moncus a s ovulaciou ti to je celkom sranda.. ked mas pravidelny cyklus, tak sa predpoklada, ze na ten 14-ty den by si mala mat ovulaciu, ale je dobre si to potom odsledovat bud hlienom, teplotou alebo sledovanim krcka alebo kombinaciou tychto metod... alebo mozno mas ovulaciu bolestivu, tak to vtedy vies kedy ju mas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak zajtra sa stretavam s babulinou. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej sloni, tak ju pozdravuj od nas....
Odpovedať
Profilova fotka
baby mozno hlupa otazka, ale nebojite sa porodu, ja chcem babo, ale strasne sa bojim ako ho odrodim. je mi jasne, ze vela zien to zvladne, tak preco by som to ja nezvladla. dufam, ze ked budem tehotna, tak sa to zmeni, a budem nejako na to pripravena.
Odpovedať
Profilova fotka
Sloni krásne fotečky. So začiatku sa jej asi veľmi nechcelo ukazovať :-D O tej tabuľke ani ja nie som nejako presvedčená, skôr som bola zvedavá z recesie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi dúfam, že na sledovanie ovulácie nebudem odkázaná, naozaj to nechcem riešiť takto, ale nechať to skôr na náhodu. Sloni pozdrav Lenku a odkáž jej, nech si dá opraviť telefón, aby nám mohla odpisovať na sms-ky :-D Ada nie je to vôbec hlúpa otázka, ja sa pôrodu strašne bojím, lebo ja som taký posero, bojím sa každej bolesti, pri odbere krvi odpadávam a tak. Práve preto to otehotnenie tak posúvam :-x
Odpovedať
Profilova fotka
tabulke moc neverim, ani ja, ale som si povedala ze by to stalo zato vyskusat, ci by to vyslo. takze tak sloni, mala je zlata
Odpovedať
Profilova fotka
adi, ja sa snazim nad tym nerozmyslat privelmi, lebo asi by som sa tiez zacala bat... ale verim, ze bude dobre... beriem to ako nejaku sucast celeho procesu...
Odpovedať
Profilova fotka
mne podla roznych metod vychadzaju rozne vysledky, takze spoliehat sa budem na to, co povie lekar...
Odpovedať
Profilova fotka
baby mozno si poviete ze mi sibe, ale ja uz mam vybraty kocik pre babo, a uz by som strasne nakupovala vecicky, a to nie som ani tehotna, no neviem co budem robit ked tehotna budem.
Odpovedať
Profilova fotka
adi ja som bola na tom tak isto...teda s tymi vecickami... kociarik nemam este stale vybraty... nastastie som sa mohla vyhovarat na neterku, ze jej musim nieco kupit :-D ale pre nasho drobca som este nic nekupila... po dalsej poradni ale uz chcem ist na to, nech je to pekne postupne...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?