Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, ja sa už poctivo zaúčam na novej profesii, tak som pol dňa v inej kancelárii. Je to dosť náročné, ale dúfam, že sa do toho dostanem a budem šikovná. Hlavne asi čím skôr na materskú, nech mám pokoj :-D Doma sme zrušili net a vybavujeme nový, tak preto sem nepozriem ani večer. Kočík už mám tiež vybratý a ešte ani tehu nie som, takže pohoda baby. Veď svokor sa stále vystatuje, že šetrí na kočík, tak si môžem vyberať ;-) Inak sa mám celkom fajn, manžel poslúcha, teraz som sa dala na diétku, lebo sa blíži leto, tak treba niečo so sebou robiť. Tak nech sa vám a aj bábätkám dobre darí a teším sa na ďalšie čítanie správičiek o vás.
Odpovedať
Profilova fotka
alex a aka je teraz ta tvoja nova pozicia? a aky kociarik mas vybraty?
Odpovedať
Profilova fotka
Silwi som účtovníčka, tak ako doteraz, ale teraz mám na starosti režijne faktúry, tam je to dosť komplikované, lebo sú aj domáce, aj zahraničné, v rôznych menách, plus DPH a také veci. No a rôzne reporty pre Poliakov, rôzne čistenia účtov. Je toho dosť. Kočík - Nurse - Look 3 ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
porodu sa bojim aj ja. vzdy som sa bala. a urcite sa to tehotenstvom nezmeni. ;-) a cim sa bude termin porodu blizit, tym to bude mozno horsie. ale zas na druhej strane, uz asi budem chciet, aby som to mala za sebou. inak ja tiez strasne rada okukavam detske veciciky uz davno. a vzdy po poradni si nieco kupim. mame s malou taku dohodu, ze ked je vsetko ok. nieco pekne jej kupim. ;-) aspon potom nebudeme musiet naraz vsetko. aj tak toho este vela nemame. ;-) alebo ked som niekde nieco v akcii videla, tak som si kupila. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sloniii, veď to je prirodzené mať z pôrodu strach, ale zvládnete to, tak ako aj mnohé iné pred vami. A vecičky určite treba kupovať postupne, veď si predstav tú pálku, ak by ste to mali všetko naraz kupovať.
Odpovedať
Profilova fotka
No a ešte k tomu kočíku, jedinú nevýhodu vidím, v tom, že sa nedá sklápať rúčka, teda, nie je výškovo nadstaviteľná.
Odpovedať
Profilova fotka
alex vdaka, inak nemas niekde aj fotku? a inak to som aj niekde citala, ze to je take pozitivne na psychiku, ked si nieco po poradni kupis. hlavne, ked mas aj rizikove a tak. asi nieco na tom bude, lebo ja sa potom z toho vytesujeeeeeeeem. ;-)
Odpovedať
ahojte zienky tak ja som uspesne prvu varku pidi veciciek pozehlila pri telke, perie sa mi tretia pracka a dala som varit polievku, kym pride zvysok osadenstva z prace ... normalne si pripadam ako zienka domaca :-D prisla som vas precitat, co ste popismenkovali a je to supis, ze sa to tu opat rozbehlo ;-) idem sa vyjadrit ku spominanej tabulke ;-) je to haluz, leob podla nej sme mali cakat Kubka alebo Samka a ja mala intuiciu od 19tt ze to dievca a kedze nam uz 2 nezavisly lekari 2x potvrdili ze to slecna, teda ze vidia kavove zrno ako to oni volaju :-D tak tabulka u mna rozhodne nefunguje :-D inak bola by som asi vyorana, keby sme priviedli na svet chlopa, lebo od jednej babenky som nakupila krasne veci pre slecnu len sme si povedali, ze ich Majko ukaze, az ked pride na svet, by nik nevedel doma :-D sloniii: malinka je rozkosna ;-) pozdrav od nas babulinu potom a nech si da fakt ten mobil opravit, lebo aj ja som jej minule pisala a sms nebola dorucena ]-( moncuska: som rada, ze uz si sa aj ty tu objavila, supis ;-) ada: moja sestra este ani chlopa nema a uz by chcela kupovat vecicky pre mimco svoje ale teraz sa vyziva na nakupoch pre svoje krsniatko, a vzdy ked ide do mesta v Poprade, tak mi poobede alebo vecer vola, juj nieoc som mimcu kupila :-D co sa tyka strachu z porodu: no mna to este akosi nenapadlo, len tusim raz ma chytila taka depka, ze ci mimco vychovame a to zvladneme a nasledne do toho myslienka, ci porod zvladneme ..... a to bolo len jediny raz ... nesmiem sa podvedome bat, lebo viem, ze by to nebolo dobre ani pre mna a ani pre malinku, takze ziadne taketo myslienky si nepripustam a pekne ich zahanam a radsej pijem malinovy caj a papam lanove semienka a robime bolestivu masaz hradze aby sme sa na vsetko pripravili :-D vcera vecer som mala aj asi 2 kontrakcie, boli to take ine pohyby ako ked sa mala velmi prevaluje ale aj trosku zapichalo a strelilo mi to do krizov ale to sme uz lezali a ked manzel prisiel a pocul ako dycham, tak sa pyta, ze co je a ja, ze asi kontrakcia ale je to ok a sladko sme zaspali :-D no hold, maternica sa uz pripravuje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://images.google.sk/imgres?imgurl... asi nieco taketo alex? trochu podobny, ako chcem ja. ja mam vybraty peg perego. pevna vanicka. otacave predne kolieska, spolu 8 koliesok. mam ho aj v albume. budem ho mat od znamych.
Odpovedať
sloniii: ja som tiez taka po poradni vzdy nieco kupim ;-) tento tyzden to boli ruzove pancusky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre babule. ja uz koncim. idem umyt riady a nachvilu si lazkat. lebo o 16.h pride kamoska. inak malinka ma akurat kopka. ;-)
Odpovedať
supis sloniii: tak si oddychni ja tiez pojdem vyvalit kopytka na chvilu ale najskor si musim uvolnit tu postel, ktoru som zapratala ozehlenymi vecami ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
oddychujte babulky, aj ja oddcyhujem :-) a tusim si zacnem aj ja po dalsej poradni kupovat nejake drobnosti pre drobceka, nech sa mozem vytesovat este viac...
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, no presne to je on :-)
Odpovedať
moncus, adi! super, ze ste sa znova objavili a ze vsetko v podhodke u vas. andrejka - pozdravujem tvoju malu martinku! inak - nemate trochu obavy z tolkeho uverejnovania osobnych informacii na webe? napadlo ma to pri fotkach martinky na konikovi - tam je vsetko - tvoje cele meno, datum narodenia, meno tvojho lekara... alex - drz sa dobre na novom mieste! ja som zajtra cely den na skoleni a od soboty na tyzden na lyzovacke -> tak sa s vami zatial lucim! silwi, pozdrav pls odo mna pekne lenku!
Odpovedať
Profilova fotka
jej eleni prijemnu lyzovacku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii inak aj ja som si vsimla, ze tam mas na tych fotkach cele meno, aj titul aj rodne cislo... skus tie fotky orezat, nech to tam nie je... radsej...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte holky, ako sa máte dnes? Eleni aj ja prajem príjemnú lyžovačku. Alex ten kočík vyzerá naozaj dobre. Sloni súhlasím s kočkami, niektoré údaje sa dajú naozaj zneužiť, nikdy nevieš, akí ľudia sa k nim dostanú... A aké bolo stretko s Lenkou?
Odpovedať
ahojte zienky aj u vas tak krasne ako tu u nas? super svieti slniecko a cloveku sa hned lepsie chodi a dycha ;-) ja mam dnes svokricku doma, zobrala si dofcu, tak sme sa pustili do prania zaclon a ona aj do umyvania okien, mna ku tomu nepustila :-D tak sa aspon ja motam v kuchyni a varim :-p polievocky zeleninova a ku tomu karfiol so zemiakmi, mnamik, uz teraz mi slinky tecu :-p dnes som si volala o vysledky kultivacie z posvy, co sa robi v 35-36tt a su negativne, tak som rada, ze nemusime ziadnu antibiotikovu liecbu pred porodom podstupovat ;-) vcera som oprala komplet vybavicku, tak uz mam dusu na mieste, polovicu uz aj pozehlila a ulozila do skrine, tak pekne to vyzera tie kopky pidi veciciek :-D a na dalsiu polku sa mozno vrhnem dnes poobede az podvecer zajtra mi ma prist kolegyna na navstevu, ta co so mnou aj byvala v DNV, bola na 3 mesiace v Nemecku na stazi a vratila sa ked uz som bola na MD, tak sa tesim, lebo ma chce este vidiet bruchatu :-D uz sa tesim ako budeme do noci klabosit a sa rehotat ako take kozy :-D x-) :-p 8-) sloniii: aj ja by som tie fotky orezala a ako dopadlo stretko? eleni: nadhernu lyzovacku zelame ;-)
Odpovedať
no teda, riadne sme sa opäť rozbehli, super! :-D Monci aj Adka vitajte medzi nami, ja som tu tiež dlhšie nebola a koľko krát sa ani nemám čím zapojiť do debaty... o bábätkách toho ešte veľmi neviem, aj keď literatúru nám priniesol Ježiško na Vianoce xixi... Andrejka, gratulujem k Martinke, vidím, že nám tu vyrastajú malé princezničky ;-) Silwi, tiež gratulujem ku knižke, už to máš na papieri, čo? Tak sa každému pochváľ, kto neveril... Alex super že ste sa dohodli v práci... niekedy to ale trvá, kým si uvedomia, aký majú poklad v práci, že? x-) tak nech sa ti darí... Tiež pozdravujem Lenku aj malinkú, nech sa držkajú a ešte vydržia pár týždňov... Fialllka, tvoje príspevky tiež veľmi rada čítam... pomaly sa mi v podvedomí akosi vytvára taký pocit, že celé tehotenstvo sa dá krásne vychutnať... tešiť sa z každej maličkosti... ty to vždy tak pekne opíšeš ;-) Akosi už aj my rozmýšľame ako ďalej, či nechceme zmeniť našu dvojčlennú rodinku na trojčlennú :-D Dnes bolo nádherné počasie, v nedeľu máme 9 mesiacov od svadbičky... aké symbolické =-) len neviem, či sa budem vedieť vysporiadať s tým, že sa s manželíkom uvidíme len ráno a večer, či ten malý zázrak zvládneme vychovať... asi mám podobné obavy ako Adka... ale to asi znamená, že sme normálne, nie? :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cauko babule.. ja som dnes bola po dlhej dobe na kratkej prechadzke... vonku je tak kraaaaaaaaaaaasne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky... ako sa mame zienky? aky ste mali vikendik? ja super, okrem tej prechadzky som bola este aj na rodinnej oslave... tak som sa konecne dostala z teplakov, namalovala som sa pekne... vytesovala som sa ako mala, ze som bola von... dobre som si pokecala so svagrinkou... a vecer som zaspala ako male decko, unavena, akokeby som bola na vysokohorskej ture...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky. vdaka za upozornenie ohladom tych info. ja som si to vobec nevsimla, resp. neuvedomila. skusim sa na to pozriet. ;-) a prerobit to. este raz vdaka. ja somt teda riadne nevsimava. :-D my sme mali vcera krstiny. ;-) tak som cely den behala. a vecer som bola riadne unavena. ;-) tak uz sme oficialne krstni rodicia. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej sloniii, tak ty si mala vcera velky den x-) tak blahozelam... a ako sa ma drobcek? poslucha?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, poslucha. dnes sa mi zda, ze ma trosku boli brusko. dnes zatial velmi nekopkala. ved sme aj dlllho spali. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ked len troska, tak dobre... papas magnezko?
Odpovedať
caute babule...tak ja som mala celkom fajn vikendik v sobotu oslavicka :-) boli sme len 5-ti, lebo viaceri nemohli :-( ale bolo dobre a v nedelu prisli mangelovi 3 kolegovia tak sme sa im venovali...nemohli sme nikam ist lebo lialo... dnes mi prisla mrcha po 4 dnoch meskania tak som v posteli od rana lebo mi je brutal zle ]-( ]-( ]-( drzte sa, pa
Odpovedať
ahojte babenky oznamujeme radostnu novinku, mame v aprilovkach prve aprilovcatko ;-) maly Simonko sa v nedelu jednej mamicke prihlasil na svet, obaja su zdravi a vsetko je OK ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
eri... ved aj male oslavy maju svoje caro ;-) a co ste oslavovali? jej fialllka, vy uz mate aprilovcatko? sa poponahlalo... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej fialka. tak sa to uz u vas zacina rozbiehat. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?