Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
ahojte baby, tak sa aj ja hlasim.... no silwi potencionalny zaujemcovia...vcera sa mi ozval jeden ale pred tym ma upozornil ze pravdepodobne ma nezoberu lebo neviem plynule holandsky...ale ze to prekonzultuje na meetingu....no a vcera volal ze tak ako mi povedal ze ma nemozu prijat.... dnes som bola na angline a potom sme si isli sadnut 6-ti na pifko 8-) juj bolo bombovo a nejako sme sa tiez zakecali ... anglina konci o 12:00 a my sme skoncili o 17:15 :-) a to sme tam nakoniec zostali, ja, turkyna a brazilcan :-D :-D :-D ale bolo bombovo :-) cestou som poroznasala CV ale sak jasne ze chceli dutch speakerov...tak smola ale v jednom obchode ze sa mi ozvu rano...alebo cez den...tak drzkajte palce ;-) snaaaaaaaaaaaaad aj motyka vystreli :-p no a teraz varim veceru pre mangela...vyprazane sampiony s pyreeee :-D taka rychlovecka drzte sa myslim na vas... sloni - tak mangel ti bude robit ranajky do postele? fiiiiiiiiiiiiiiha ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
silwi - a v praci to uz vedia. ;-) ci nie. ;-) eri - ranajky mi robi manzel kazdy den. ked som chodila do prace. tak mi ich nosil rano do postele a tam sme jedli. teraz mi ich nechava na stole. a cez vikend mi tiez robi ranajky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloni, par kolegov to uz vie, ostatni to tusia... sefici som to v ramci kamaratskych vztahov povedala, ale oficialne som papier este nedavala... inak aj my s manzelikom ranajkujeme cez vikend v posteli... na 98% robi ranajky do postele manzelik, len ked je nejak indisponovany tak mu donesiem ranajky do postele ja...
Odpovedať
sloni, silwi - aj ja chceeeeeeeeeeeeeeem ;-) moj darling caka kedy mu ja urobim :-D :-D a ked on pripravi tak len v kuchyni, ziadna romantikush :-) a keby som mu ja mala urobit ranajky tak to nevydrzi....nerad lenosi...ja by som vedela v posteli ostat dlho predlo :-) :-) zavidko baby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
eri, ak ti nebudu vychadzat tie prace a hodi ta manzelik na mleko, tak ti zacne aj ranajky do postele nosit 8-)
Odpovedať
;-) xixi ;-) no ale zase sa nemozem stazovat...mne velmi pomaha cez vikend s varenim obedika...
Odpovedať
Profilova fotka
aj moj rad vari... niektore veci lepsie ako ja... sa neboji experimentovat...
Odpovedať
ahojte babenky tak som vas prisla na chvilu zasa pozriet ;-) a idem vam napisat co mame nove ;-) v prvom rada, vsetko pre mimco nachystane a mamina ma uz aj tasku zbalenu, manzel ma po tej strasnej noci ku tomu dokopal :-D my sme boli vo strvtok na kontrolnych prietokoch podvecer a su uplne idealne, tak lekar-kamarat bol taky spokojny, ze nam povedal, ze uvidime sa az pri porode a nemusim sa trepat na kontroly do porodnice, staci, ked budem chodit ku svojej dokyne 8-) vramci UZV nam pomeral aj babulku, ze kolko vazime a mame uz 3100 g, a to sme boli vo stvrtok v 36tt+2d .... povedal, ze je to orientacna vaha, a ze to moze byt +-300g, tak som mu hned na to odpovedala, ze to je -300g a moj manzel ale moze byt aj +300g ale ked som na manzela kukla, tak pochopil a ja kamosovi vravim, je to - 300g, ja slonca porodit nechcem :-D ked sme odchadzali, tak nam stihol povedat, ze pocas sviatkov ma nejake dni dovolenky, a moj manzel hned pohotovo nanho, ze neboj, my sa skor ako po sviatkoch nechystame :-D mala dnes santila v mojom bruchu o sto sest, normalne som z nej nechapala aka je vitalna ty koki ..... vobec mi nedala oddychnut, mali sme tu dnes oslavu Jozefov a uz aj Mariana, co je aj moj manzel, tak kopec zradla a cele dopoludnie az do cca piatej som nieco zula .... musela som normalen odist z obyvky si na chvilu vyvalit kosti, aby som furt nieco nehutala :-D ale za to, manzel dostal tolko bonbonier mnamik, len tak mi oci svietili ake fajne dostal :-D uz sa tesim, ked sa mu do nich pustim :-p :-D a vcera som si kupila v Tescu do zasoby Carte d Dore-tiramisu, na tyzden tak len tak mi oci svietili, bo bola v akcii a nekup to :-D dnes me tu mali tak krasne, ze sme sa boli s manzelikom prejst, uplna paradicka 8-) v utorok mam poradnu u svojej doki a potom kazdy tyzden, manzelik ma v utorok skusky na jednu "zivnost" tak sa tu pri mne uci, teda si to cita na posteli a my ho s babulkou moralne podporujeme a ked chce, tak obcas aj preskusame ;-) x-) x-)
Odpovedať
joj a este dalsia novinka odvcera vecera mame v aprilovkach uz tri mamicky ;-) ku dvom Simonkom pribudol Branko, chlap ako hora s mierami 3290g a 50 cm ;-) obaja s maminkou sa maju dobre a su zdravuckiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ...... nam to v teme akosi rozbehli chlopi, som zvedava, ci aspon jedna slecna vydrzi do aprila a nebude marcova, ked chlapom sa v brusku nechce byt :-D ja som sa z toho tak vytesovala, ked mi od nej prisla vecer sms, ze moj manzel na to hovori, ze ty sa tesis z kazdeho babatka, ktore sa vam v teme narodi, akoby to bolo z rodiny a ja mu na to, ale ved my sme tam taka mala aprilova rodinka x-) x-)
Odpovedať
vam to ale pribuda...fialka my sme boli v sobotu na biku...2 1/2 hodky :-) juj paradicka, len ma trosku bolel zadok :-D xixi a v nedelu cely den nam prsalo ani nohy sme nevytiahli :-| otras pocko
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule... co ste robili tento pekny vikend? ja som pol soboty presedela na zahrade a som sa trosku slnila a v nedelu som to riskla a vybrala sa do bratislavy, strestli sme sa s kamoskou na kavke a trosku pokvakali a potom sme isli k svokrovcom na obed... cely cas som sice trpla, ze ci nahodou nedojde socialka, ale som si povedala, ze v nedelu rano by ozaj nemali...
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule. ja som mala dost perny vikend. v sobotu sme mali na navsteve krsnatko a presedela som skoro cely den na dvore na slniecku. ;-) a drahy vyprataval detsku izbu, aby sme ju mohli malovat. a v nedelu sme boli na obed u nasich, mamina ma dnes meniny. a potom na spovedi, v kostole a opat na vecery u nasich. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jej slonii tak to si mala pekny vikendik... trenovala si na krsniatku? plienocky, odgrgavanie a tak?
Odpovedať
Profilova fotka
mam zakazane ho dvihat. ;-) svokra na mna dava pozor. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jasne... ale nevadi... o chvilku budes dvihat svoje x-)
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, volala som lenke lebo mi to nedalo, tak ma sa dobre, mala kope o zivot, najviac sa jej paci triafat do rebier, z coho ale Lenka az taku velku radost nema... prave bola na poradni a vsetko je v poriadku, pomalicky sa zacina pripravovat na porod, krcok sa stahuje a zacina otvarat.... vsetky vas pozdravuje a nemame sa strachovat, ked sa mala narodi da nam vediet ;-)
Odpovedať
ahojte babule slonii, tak to ste mali krasny vikend, to je supis my sme mali tiez fajny vikendik, hlavne plny zradielka .... v sobotu oslava, a v nedelu dojedacky, tak si viete predstavit, ze som stale nieco zula ..... normalne som musela odist z obyvky, bo to bolo strasneeeeeeeeeeee :-D silwi: supis, ze Lenka sa ma ok a aj mala ..... my mame zajtra poradnu, tak som tiez zvedava, ci sme este zabetonovane, ako minule :-D nasa babula ma tiez zo mna boxovaci vak, kotuha mala nezdarena ..... vcera v kostole mala tu naj zabavku, asi hrala hru, ze ked ma trafi do mocaku a streli mi to aj do krizov, tak si zapise 100 bodov a teda plny zasah .... a darilo sa jej to neskutocne, krpani malej a potom cely den .... som sa smiala a vravela manzelovi, ze ona to ma asi obodovane, podla mna 100 bodov mocak, 90 bodov vajecnik, 80 bodov zaludok a viac bodovat nemusi, bo tie rebra si berie tak po 10 bodov, to jej staci, ked plne zasahy a vysoke zisky ma v inych organoch :-D dnes tu mame pocasie na pikacu, manzel bol dnes doma, tak sme boli aj v meste nakupit a vybavit nejake veci autom, a som ako mechom udreta a pritom som sa len v aute vozila a co to presla kacickovskym krokom ...... a akosi ma pobolieva brusko ako na kramy, tak asi tu mame poslickov a ak zajtra nezabudnem, tak to lekarke poviem .... ale ja som vzdy z poradne taka v euforii, ked mi povie, ze vsetko je v poriadku, ze zabudnem na x-veci, ktore som sa chcela spytat :-D
Odpovedať
cafte! tak ja som naspat odtialto: http://www.adamelloski.com/Interne/ga... lyzovanie super, ale tyzden je kratko :-| zajtra uz zas sluzobka 8-( len som vas prisla mrknutim skontrolovat a som rada, ze sa vam vsetkym dari! fialllka, nech ta mala netrapi kopancami a pod. ze jej to odkazujem. s velkym naliehanim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule. tak eleni mali ste sa urcite super. ;-) hned by som sa pridala. ;-) aj ja som vcera volala s lenkou. a vsetky vas pozdravuje. ;-) neboj fialka obe sa coskoro dockate. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky sloniii :-) ja ked som volala s lenkou tak sa rehotala, ze ci sme sa na nu dohodli, ze prave zlozila telefon co si jej volala, tak sme sa na tom celkom dobre pobavili... telepatia funguje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
eleni, aspon si si pred tou sluzobkou dobre oddychla, vyzeralo to tak dost dobre... teda z mojho laickeho pohladu, nakolko ja lyziar nie som...
Odpovedať
ahojte zienky tak my hlasime z poradne a sme komplet dobre zabetonovane :-D takze skor ako po velkej noci to nebude, a planujeme potiahnut az do aprila, ked som aprilovka, no nie? :-D buduci piatok mame poradnu po tyzdni a ptoom uz kazdy tyzden tak uvidime, co a ako ;-) moj manzel dnes urobil autorizacne skusky a je certifikovany vykonavat energeticku hospodarnost budov ku projektom, co sme nesmierne stastny ............. velmi sme nanho mysleli s babulkou a on zasa na nas ako dopadneme v poradni a ked mu volali, ze sme ok a nemusi sa o nas strachovat, ze mu drzime palceky a moc nanho myslime, tak chudacik bol rad, bo schytal horsiu komisiu a mal byt az treti od konca a co som s nim volala, tak uz jeden vyletel z ustnej ..... ale on to maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii x-) inak baby, aprilovky sa nam rozrodili v marci, my by sme mali mat temu marcove aprilovky 2008 a nie aprilovky 2008 :-D uz mame troch chlapov od minuleho tyzdna a vcera vecer som sa docitala, ze dnes isto este dve porodia ak nie aj tretia ..... lebo mali poradne vcera a jedna uz bola na 6cm otvorena a dalsia co mala zasivany krcok kvoli mimcu, tak uz drzal ltt, tak jej ho dnes isli vybrat a to sa uz rozbehne a maly Hugo bude na svete .... chlapi sa nam akosi ponahlaju a to vraj byvaju lenivi a sa skor prenasaju ;-) no u nas v teme nehrozi, sa ponahlaju za marcovymi babami sa smejeme s dievcatami a tie nase slecny zasa budu nahat majovy chlapci :-D
Odpovedať
eleni: supis, ze lyzovacka vysla skvelo, si si aspon oddychla pred sluzobkou a nacerpala novej sily ..... malej odkaz odovdzam :-D sloni a silwi: a ako sa citi Lenka?
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, lenka ma rozkopane vnutornosti od malej, asi sa chce prekopat von cez brusko, ale inak znela velmi v pohodke... chcela vysavat, lebo to sa marcovkam potvrdilo ako dobra metoda na spustenie porodu, no maju odpaleny motor na vysavaci a museli ho reklamovat... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a este samozrejme blahozelame manzelikovi ku skuskam ;-)
Odpovedať
silwi: tak to je dobreeeeeeeeeeeeeeee, s tym vysavacom :-D mne ho manzel nedovoli ani len chytit, ked mu toto poviem :-D a dakuje za gratulaciu inak my dnes cakame, co sa ozvu nase nove mamule ale akosi sa zatial flakaju babenky, kukali ste vcera crepiny s hviezdickou? ja som si to pozrela teraz na nete a bol tam cisarsky rez nazivo, to bolo take dojimave, ze som prerevala ako mala, ked som videla ako malu babulku vytiahol lekar z bruska ;-) ak chcete mrknite si ale reportaz je to posledna a teda staci to pozerat od cca 27 minuty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no idem si to kuknut, lebo ja tak dlho hore byt nevydrzim... vcera som po dlhej dobe dopozerala serial, tak osm bola na seba pysna x-) vysavac este nechaj na pokoji... mas este cas... najskor o dva-tri tyzdne...
Odpovedať
Profilova fotka
som si myslela, ze budem silna a nebudem plakat... ale revala som ako mala... strasne rychle to bolo... som nechapala...
Odpovedať
silwi: pri tom sa neda byt silny ;-) krasne to bolo, ze? babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, mame dalsieho chlapa na svete v aprilovkach ..... babenky rodia vedla seba na boxe, tak jedna dala vediet o druhej, ze maly Tomasko je uz na svete, ze ona caka na spravne otvorenie a Hugo bude tiez a ze miery poslu neskor x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) ja sa tak tesim akoby to bolo moje x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka, veru neda sa... bolo to strasne dojimave... niektore baby boli dost rozculene ze co to na tej jojke pojde, ale ja som bola zvedava... a ty kokso normalne ma to dojalo... ja by som si aj prirodzeny porod pozrela.. beriem to ako cast vzdelavania... bude mi lahsie ked budem vediet co ma caka... ale sa aprilovky teda riadne rozbehli... a to je este len polka marca... som zvedava kolko sa ich narodi v aprili :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?