Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
silwi a sloniii tak to ano, narodil sa v 35+5, mal 2720 g a 49 cm ;-) inak ja som si dnes v noci myslela, ze budem dalsia v poradi, ty koki :-D no som si myslela, ze moja posledna hodina uz prisla :-D :-D :-D o pol tretej som sa zobudila na neznesitelnu bolest, v pravom boku a brucho ako balvan tak sa nejak vyhrabala z postele sa vycikat, ledva som sa tam doplazila a ked sa vratila, no nehrozilo si lahnut ..... tak som si hodila magnezium konsku davku sumivu do pohara a vypila a cakala, co sa bude diat ..... brusko povolilo ale krize nehrozili a do toho si mala zmyslela, ze ma zacne rozkopavat zvnutra :-D a ked trafila mocak, tak asi bola najstastnejsia, to bolo pol stvrtej a ja sa zasa odterigala na Wc za pomoci manzela, bo ten ked ma videl, ako chodim, tak mu nebolo vsetko jedno .... a potom som ako taky pako stepovala po izbe a sa prechadzala, hopsala na fit lopte a bolo asi pat hodin, ked sa mi to ukludnilo a nejako sa mi podarilo si lahnut an bok a zadriemat an pol hodku, bo zasa mocak sa ohlasil :-S a zaspala som bez relativnych bolesti az rano o pol siedmej a to len tak na jedno oko ..... teraz som ako vygrcana haluska ale spat sa mi uz neda ...... a to tu mam zehlenie nachystane, no vidim to na to, ze dnes zehlenie nebude hrozit a cely den sa budem po dome pohybovat v pyzame a zupane :-D celu noc som dumala, ze z coho to mam a asi som prisla na pricinu, mala som vcera masko na hribkoch so smotanovou omackou, tak asi tie hribiky mi nepasli a sposobovali mi tie krce v bruchu strielajuce do krizov, tak som zvedava, co dnes bude, uz som si urobila odvar z kminu, ci pomoze alebo nie a poobede ked pride manzel z prace som si povedala, ze si dam teplu vanu s penou, sama sa tam neodvazim po takej noci ist :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka tak bacha na jedlo.. ja som si dala bravcove lebo sa mi zdalo ze uz mozem maso, ze mi uz chuti a nebude mi z neho zle a tak mi bolo tazko cely vece ze az... ]-(
Odpovedať
silwi: mne to kedysi uz hriby raz urobili alebo dvakrat a nechapem kedy mam z nich problemos a kedy nie .... bo raz sa ich mozem s prepacenim nazrat ako prasa a nic mi nie je a raz ked si dam minimum, cca par kuskov som mala v tej omacke, tak mi urobia taku sarapatu :-| ]-( no kazdopadne viem, ako deti boli dojcenska vecerna kolika chudatenka .... a budem sa moct hned vcitit do ich pocitov, ale dufam, ze nasa babulka s nou nebude mat problemos ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky :-) Fialllka tak to si mala naozaj náročnú noc, dúfam, že už je ti lepšie a dnes to dospíš ;-) A ako dopadla návšteva tvojej kolegyne? Sloni ešte si nám nenapísala, aké bolo stretko s Lenkou, ako sa majú... :-) Silwi super, že si sa takto zabavila. Raz za čas to človek potrebuje. Tiež sme boli pred dvomi týždňami na oslave otcovej sedemdesiatky na Záhorí. Bolo to v reštike, aj živá hudba, fakt super sme si zatancovali a hneď sme spomínali na našu svadbu :-D
Odpovedať
silvi - mala som narodky tak preto oslava...a zaroven aj MDZ 8-) fialka - bacha nato co papas ja som bola dnes na angline a po som sa vybrala do meste za hladanim prace...obycajna zakladna praca v obchode... 90% ma hned odfajcili ze ked neviem "plynule" po holandsky tak nemam sancu a dokonca si nechceli zobrat ani zivotopis odo mna......10% mi povedali ze sa mi ozvu tak baby drzkajte palceky aby mi niekto zavolal...najlepsie by bolo z vero mody...milujem tu znacku oblecenia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
eri tak blahozelame!!!! a drzime palce abvy sa ozvali, to by bolo super, keby z toho vero moda, to by si si aj nakupila za zamestnanecke ceny aj by si zarobila nejake korunky aj by si si trenovala anglinu v praxi ;-)
Odpovedať
dakujeeeeeeeeeeem :-) :-) :-) presne takto nato aj ja pozeram...no a ked som povedala segre ze keby ma tam zobrali....tak hned dokoncila jeeeeeeeeeeej to budem mat veci z vero mody vela vela 8-) 8-) xixi tak ona sa bude tiez velice teskat... no uvidime ako to dopadne...musim pozitivne mysliet :-)
Odpovedať
ahojte baby, ako sa mate? ja uplne zle...snivali sa mi strasne sny len ze niekto zomrel a o samych mrtvolach :-S :-S :-S a dnes mi ma drahy letiet do grecka...hrozne... u nas je brutal zle pocasie, rano o 3.00 som sa zobudila na brutal vietor a dazd...a teraz fuci no nehodno ani psa vyhnat von.... dufam, ze vy sa mate lepsie... pa
Odpovedať
Profilova fotka
eri aj u nas je strasne zle pocasie....skoro na celem slovensku leje... a ja som si samozrejme vcera poobede vycapila vonku pradlo a nechala ho tam ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
uff a zle sny ti nezavidim... ja som predvcerom celu noc reklamovala bluzky... ale neslo to len tak hladko ze dojem do obchodu a idem na vec, ale musela som najprv najst v bunkri schovavajucu sa veducu obchodu a potom ju donutit ju ist s nami do nejakeho utajeneho zamrezovaneho priestoru... nno hrozne bludy :-N
Odpovedať
Profilova fotka
silwi :-D :-D :-D dobrý sen eri tebe tie sníčky nezávidím, snáď to bol len nejaký dojem z filmu, ktorý si pozerala pred spaním alebo len taká haluz. Neboj sa o manželíka, všetko bude ok. Počasie je naozaj otrasné a hlásili také až do konca týždňa. Dúfam, že na Veľkú noc to bude lepšie :-x S tou prácou ti Eri držím palce, naozaj neviem, prečo sú takí obmedzení, že len holandštinu chcú, veď anglicky sa v pohode dohovoríš s každým.
Odpovedať
xixi silvi ty si expertka...tak si ho dala prat znovu? si narobis robotky...ale zase si nevedela...resp, zabudla na neho... xixi no kde nato chodime na tie sny... babulina je este cela...? 2v1? moni - praveze som nepozerala ziaden film, cumakovala som do pc...a MK a tak...no a co sa tyka prace je to naprd...ale nevzdavam...neviem preco su taki ale mrzi ma to...asi ked nic nenajdem ma bude manzel musiet hodit na mleeeeeeeko :-D plany neplany :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
eri tá posledná veta bola fakt dobrá :-D Sloni nás ešte neinformovala, ako sa má babulina a babulina nám zase neodpovedá na sms-ky. Ale predpokladám, že ešte stále je 2v1.
Odpovedať
Profilova fotka
eri este leje...manzel mi ho mal schovat do garaze aby aspon nemoklo stale... no a budem musiet este raz preprat ved bude smradlave :-| no tie sny... mne sa obcas zadaria take hovadiny... keby som si to spisovala, tak som mohla vydat seriu divnych poviedok :-D zatial ziadne spravy o tom, ze by babulkinka uz rodila... ale ak sa nieco dozviem tak dam vediet... asi jej zavolam, alebo poslem sms... bo uz aj ja zacinam byt zvedava riadne
Odpovedať
tak este ze tak...no co uz...zase do pracky a susit.... ale babuli uz mala rodit davnejsie nie? ci kedy mala termin zaciatkom marca...?
Odpovedať
Profilova fotka
ked sa dobre pamatam tak termin ma 18. marca
Odpovedať
aha tak v podstate ma este cas...a ja ze uz prenasa...viem ze fialka niekedy 10.4
Odpovedať
som si vsimla ze aj bezaz sa pridala k vam tehulkam... 8-) ale psssssssssssst akoze o nicom neviete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som si ju vsimla v novembrovkach :-p
Odpovedať
ahojte zenicky ;-) hlasim sa po vcerajsej odmlke .... bola som vcera vygrcana ako haluska, na obed som zaspala a dospavala noc ale poobede no ako ked niekoho prastite mechom, do toho ma nizky hemoglobin .... hruza ... manzel len na mna kukal a stale sa ma pytal, ci som ok a ma nic neboli .... tak som mu povedala, ze nic ma neboli len som unavena .... potom som si hodila teplu vanu a dievcata, zvladla som normalne holenie noh :-D a aj holenie pre istotu do porodnice, aj ked mi to neskutocne dlho trvalo, ked si na nic cez to brucho nevidite :-D bola to strasna makacka ale ako tak sme to zvladli, ved nemozu chciet v nemocnici holu lebku od tehulky, ktora si cez brucho na nic nevidi :-D moni: navsteva kolegynky dopadla super, hned pri zvitani mi vyhrkli slzicky do oci, bo mi doniesla velku Merci cokoladku a ku tomu nadhernu kytku so slovami, ze dakuje za vsetky tie 4 roky, co sme boli kolegynky a aj posledne dva ako spolubyvajuce ..... a potom doniesla darceky pre malu, som myslela, ze ju zabijem, bo sa utrhla z retaze 8-) kopec oblecka z nemecka, uchvatne, to sme s Majkom otvarali az vecer, ked sme boli samy v nedelu, by zvysok rodiny nevedel, co tam je, ked ona vie, ze v brusku Terezka tak kupovala cielene x-) a potom sme dostali od nej krasny obraz z edicie Baby art, je to na 12 fotiek mimca, na kazdy mesiac prveho jeho rocika jedno policko pre foto a ku tomu v tom obraze je aj miesto na odtlacok nozicky a modelovacia hmota samozrejme ;-) no paradicka ;-) kupila v Auparku x-) celu sobotu sme spolu prekecali, fotili sa, vecer sli na pizzu a zo soboty na nedelu spali aj u mojich rodicov, aby mohla pokecat aj s nasimi a sestrou a v nedelu podvecer sla dom .... pri luceni opat slzicky, ale to su tie tehu hormony a o mesiac sme si povedali dovi, ked bude mala na svete, tak pride a bude kocikovat :-D no a my s Majkom pocitame s nou aj na krstinach ;-) tak si bude robit male vylety do PB .... ved autom to zvladla po dialnici z Trnavy za hodku ;-) silwi: mne sa tiez snivavaju niekedy bludy ale je zaujimave, ze este ani raz sa mi nesnivalo o porode, len na zaciatku tehu .... a odvtedy vobec a to by som uz teraz v takom vysokom stadiu cakala :-D eri: drzim palceky, by si rychlo pracicku nasla a aby ti ta vero moda vysla ;-) ja som dnes pozehlila, co som mala od minuleho tyzdna, pritom som si pozrela dvd Majkovej kolegyne - svadobne, mali toho isteho kameramana ako my, fakt super dvd, vidno, ze si dava zalezat na svojej praci a aj ked trva dodanie dvd-cka 2-3 mesiace, tak to stoji za to a sa s tym vyhra a ze vidno ze ho to bavi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallinka pekne oddychuj a setri sa, nech sa manzelik nelaka... mate este chvilku cas aj s malinkou x-)
Odpovedať
silwi: my sa setrime neboj ;-) babenky, mame dalsie aprilovcatko uz na svete, vcera sa narodil druhy Simonko a obaja su s maminkou zdravucky x-) na fore sa smejeme s dievcatami, ze ktora bude mat este Simona, ze je asi na rade :-D
Odpovedať
jeeeej, Fialllka - tak sa vám to akosi skoro rozbehlo na aprílovkách, ale to je asi normálne že aj skôr prídu bábätká na svet... ;-) takže dvaja Šimonkovia? to je teraz asi móda, čo? :-D Silwi - xixi dobré haluze sú niekedy tie sny... mne sa stáva, že v skutočnosti niečo zažívam a mám pocit, že som to už raz prežila =-) 8-( asi vo sne... ja som taká divná akási... Eri - držkám palce s robotou... nenechaj sa vytočiť a veru im ukáž, že na to máš - english je predsa "svetovejší" jazyk, nie? ;-) Lenka to už má teda za pár? Tak aj ja myslím na ňu, nech to všetko dobre dopadne... Fialllka ty sa ako cítiš? Už máš fakt len mesiac? =-)
Odpovedať
dakujem babulky ste zlate ze mi drzkate palce... fialka tak sup sup pofot vecicky nech sa pokochame :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky babulky, ako sa dari? eri, no ako? neozvali sa este ziadni potencialni zamestnavatelia? bamulka, ty si o sebe dlho nic nenapisala...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule. tak po dlhsej odmlke sa zase ozyvam. ;-) vcera sme boli u doktora a zatial je vsetko ok. doktor bol rad, ze mi je dobre, lebo ze sme ho vtedy pekne nastrasili a bolo to dost vazne. do vcerajska som mala dovolenku a dnes som si bola vybavit prvy den pn. vcera nam merali glukozovy test. nebolo to take hrozne, ale moj problem je v tom, ze ja bez ranajok nemozem vyjst z postele. prisla som tam nieco po 7.30h najskor mi vsetko pomerala, odvazila a potom sme zarobili napoj. chutilo to ako hroznovy cukor. vydrzala som to mat 1,30h aj to bol uspech, lebo po 1h som uz bola hrozne hladna a ja ked sa nenajem, tak mi byva zle od hladu a dokonca aj zvraciam. takze po 1.30h to skoncilo v zachode. tak som zvedava, ci to nebude skreslene. ;-) inak s babulinou bolo super. dosli sme tam na 17.h a odisli sme nieco po 22.30h tak nam to nejako rychlo ubehlo, kecali sme, kecali a kecali. a v izbe nemali hodiny a ze zrazu 22.15h, tak sme este dokecali a kym sme sa vytrepali bolo fakt pomaly 22.45h. ;-) tak sme ich riadne zdrzali. inak termin jej vychadza akurat cez velku noc. :-D tak si robi srandu, ze to istotne vyjde akurat vtedy. ;-) pri jej stasti. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky sloniii... som rada, ze sa citis dobre... nech si bambulka pekne sedi v brusku... takze glukozovy test mate za sebou, to je super, myslim ze hodina a pol staci... to je dost dobry vykon... takze s babulinkou ste si dobre pokecali ;-) hlavne ze ju ninka pocuva... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby som zvedava ze co budem mat ja, ked zatial boli v junovkach splodene smae baby :-p
Odpovedať
Profilova fotka
som zvedava aj ja, co budete mat. ;-) a ty si stale doma, ci chodis uz do prace?
Odpovedať
Profilova fotka
este som doma... 25.3 idem na kontrolu a potom by ma mali poslat vytvarat pridanu hodnotu 8-) to akurat vystihnem stahovacku v praci ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?