Svadba v júni 2007. Pridajte sa

4. okt 201157550
  • Fialllka a ty čo, ešte nič?

• Ahoj maminka inkognito 😉
    dakujeme krasne za informacie o Lenke, hlavne, ze je vsetko v poriadku... pozdravujeme a drzime palceky

• ahoj maminka inkognito

velmi pekne dakujeme za info o Lenke, moc moc na nu myslime a nech sa drzi a tesime sa na dalsie spravicky ... pozdravte ju 😉

alex: nasa babula este v brusku, tiez sa jej tam paci ... ja si osobne myslim, ze fakt sa vypyta von az po tej piatkovej poradni, mam takeho tusaka 😃

• Sponzor fóra
  • fialllka, ty si malu uz ukecala, ze az po piatku? 😃

• silwi: jasan ... aj ked aj dnes je pekny datum 😃 2.4.2008 taky lahky na zapamatanie 😃

• Volala mi teraz zajtra rano ju presunu na porodnicu a vyvolaju jej porod

• fialllka, ale aj piatok 4.42008 je v pohode 😃

• inkognito: je to nutne vyvolat porod?

• jej takze zajtra rano sa to zacne 😵
    dakujeme

• silwi: no ved ano, 2*4=8 cize 2.4.2008 a aj 4+4=8 cize 4.4.2008 😃

• mne drahy zahlasil, ze by sa mu pacil datum narodenia nasho krpca 28.82008... len skoda, ze je to skoro o mesiac skor 😛

• no to je teda dost, ten mesiac, nech najde iny datum 😉

• vcera bola na 1cm otvorena, teraz jej lekarka povedala ze zajtra ma ist o 6-tej na porodnicu a vyvolaju jej porod lebo keby dali jej vecer tak by do rana porodila a maju malo presonalu na noc, dufam ze vsetko dodre dopadne,

• jeeej vidim, ze tu mame nove spravicky od lenky. dakujemeee pekne, ze nas takto informujete. 😉 moc, moc ju pozdravujeme. a budeme zajtra na nu silno mysliet a modlit sa za nu, aby to dobre dopadlo. 😉

ahojte ostatne babule. takze fialka, zatial nic. 😉 tvoja malinka sa tiez neponahla na svet. inak mne by sa celkom pacil termin porodu 6.7.2008 - a to mam zaroven aj v tehotenskej knizke. 😉 taka pekna postupka. 😉

• dakujem za pozdravy a poobede jej odovzdam

• Sponzor fóra
  • inkognito: a ake ma prietoky? su ok? bo ak su ok, co svedci o dobrej funkcii placenty, tak porod by este nemuseli vyvolavat, ak Ninka nie je velka 😉
    kazdopadne drzime palceky a myslime na nu 😉

sloniii: no zatial nic, ale uz mi manzel pisal cez skype, ci nechcem ist dnes do TN 😃 vraj nema v praci co poriadne robit .... no vtipkar 😃

• Ahojte baby, budete mat niektora z Vas na svadbe DJ Reda? mate s nim niekto skusenost?

• prietoky vcera mala poriadku na ultrazuvuku ale lekar bol velmi skromy na slovo len jej povedal za vsetko ok. a dnes rano pre vizite ze jej vyvolaju porod potom ju vysetrila lekarka a ta rozhodla ako som pred tym pisla

• Dnes je pekný dátumček, moja mamina má narodeniny. Ale fialllka, toho 4.4., to by bola parádička 😉

• Takže najpravdepodobnejšie je, že Ninka sa zajtra narodí, no super. Teším sa na fotečky 😉

• fialllka, tvoj manzelik je dnes mimoriadne vtipny 😃

• Lenke silno drzime palceky a sa uz tesime na Ninku, nase prve junovcatko 😵

• itinka123, my sme svadbicky mali uz pred rokom 😉

• inkognito: budeme na Lenku moc moc mysliet a drzat jej palceky 😉

• silwietta, ano prepac, vsimla som si az ked som to poslala.

• fialka -dakujem odovzdam, a drzim Vam palce aby ste skoro mali babulku pri sebe a prajem Vam zdravia a lahky porod a hlavne v termine

• itinka123 , nic sa nedeje 😉
    inac ja nemam ziadne skusenosti s DJ Redom...

• nevadi, dakujem 🙂 skusim to v inom okne. Nech sa ti dari.paaa

• inkognito: dakujeme velmi pekne 😉 nasa babulka sa vypyta asi skor, tak cakame, kedy sa to rozbehne 😉 o ten lahky porod sa modli snad kazda nastavajuca maminka, hlavne rychly a lahky 😉

babenky: prave mi jedna kocka napisala v nasej teme, ze sa jej so mnou snivalo tuto noc, ze som im napisala na kona, ze nam maju drzat palce, lebo ideme rodit 😉 😃

• inkognito mamina - aj ja sa pridavam ku kockam...drzim Lenke aj Ninke palce aby to obe dobre zvladli s lahkostou a ziadnymi problemami, aby bolo vsetko v poriadku....
    My sme uz tyzden v ocakavani...tak silno drzime pasticky...pozdravujte ich tam.... 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetky podstatné okamihy, emócie, detaily a nech sa tak každá fotka stane Vašou večnou spomienkou.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov