Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka - ty mas dnes dobru naladku. ;-) som zvedava, kedy sa mala vypyta. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mamina inkognito aj ja som veľmi rada, že nás takto informujete, lebo všetky sme v napätí a každý deň tu píšeme len o Lenke a Ninke. Podľa toho, čo píšete sa zdá, že lekári majú takí názor, že ich slovo je sväté a budúca mamina do toho nemá čo kecať =-) Tiež som toho názoru ako Fialllka, že mohli ešte trochu počkať, veď týždeň nie je tak veľa. Bábätko chce prísť na svet vtedy, keď sa jemu chce a nie vtedy, keď mu to prikážu ;-) Ale nie som lekár, tak nebudem mudrovať, keď sa do toho nerozumiem :-D Viem, že Lenka má z toho obavy, preto na ňu silno silno myslíme, držíme jej palčeky a želáme veľa šťastia a zdravia jej aj malej Ninke.
Odpovedať
Profilova fotka
Babule ja som taká nervózna z Lenky aj Fialllky, ako keby som mala ísť rodiť ja :-D :-D :-D Fialllka ešteže si taká pohodová, ja sa stresujem aj za teba, že kedy to príde. Ale kdesi som čítala, že s bábätkom sa naozaj dá dohodnúť, kedy by sa tak mohlo narodiť x-) Ale zrejme musí mať naozaj dobrú náladu, lebo zdá sa, že u Lenky to nejako nefunguje. Sloni a vy sa s maličkou máte ako?
Odpovedať
Profilova fotka
moni - my sa mame celkom dobre s malou. pekne poslucha a kopka o 106. v piatok ideme na kontrolu. tak uvidime. ale myslim, ze malinka sa upokojila a uz je dobre. ale musim vela lezat. a ked chodim, tak sa rychlo zadycham.
Odpovedať
tak sloni poctivo lezkaj, aj ked verim ze stale sa ti nechce...
Odpovedať
Profilova fotka
eri - ved hej. aj teraz sedim skrcena pri pc. ;-) ale snazim sa vela oddychovat a doma nic nerobim. :-D vsetko robi manzel. ;-)
Odpovedať
jej no to sa niekto ma...ale on vie preco to robi...aby ste boli zdravucke ako rybicky 8-) dobreho manzelika si si zobrala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, len pekne pddychuj... a aj u nas robi skoro vsetko manzel... uz sa ani nepamatam kedy som ja upratovala... asi to uz ni neviem :-p
Odpovedať
monci: ja byt lekarmi, tak cakam u Lenky aspon tyzden, fakt ... ked je vsetko ok a funguje, tak preco zbytocne babo volat von .... ono sa same vypyta ;-) baby, vy ste zo mna viac nervozne ako ja sama zo seba ... este vam budem platit lekarsku starostlivost, ak si navodite vredy :-D ale som zvedava aka budem hrdinka, ked to pride :-D ja teraz kompletizujem vsetky papierovacie birokracie, ktore treba vybavit .... normalne z toho vlasy dupkom stavaju ;-) a ostala mi akasi kosa, tak som sa za PC zababusila dekou malej, co som Majkovi nachystala do porodnice, ked po nas pojde ;-) sloniii: vela oddychuj, ked si mala pyta lezat, tak nesed a chod si lahnut .... ja to tiez tak praktizujem .... kym vladzem sediet tak sedim a potom hajde sa na chvilu vyvalit .....
Odpovedať
Profilova fotka
eri - tiez si myslim. ;-) je hrozne zlatunky. minule sa rozpraval s malickou v brusku a povedal jej, ze ju velmi lubi. take to bolo dojemne, ked som to pocula. ale rozpraval jej to dost ticho, ale aj tak som to pocula. ;-) silwi - ani mi nevrav.ja tiez faaaakt nic nerobim. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii prave som si pozrela vasu detsku... ta bude krasna x-)
Odpovedať
sloni - tak to je kraaaaaaaaaaaasne ;-) ;-) ;-) jaj ty chlapi su ale zlati ze????
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby, ja som tak zhnila na materskej co teraz som tych 6tt, ze az hruza :-D ledva sa prekotulam na WC, kuchyna a postel, ze az .... sloniii: mne sa paci, ze moj Majko sa tiez s malou vela rozprava .... vzdy ked pride z prace a vidi, ze lezime, tak sa prituli, ked zacne rachotit, tak s nou vedie dialogy a ona mu odpoveda kopancami, co mi az vnutornosti trha :-D a vecer pred spanim ju pocuva uskom ako jej bije srdiecko a potom nas komplet namasti olejcekom .... zlaty je ... kazdy vecer so mnou poctivo do sprchy, by som nezletela vo vani .... vcera dokonca aj depiloval, teda holil ziletkou, by sme boli pripravene ... a potom sa aj ujal masaze hradze, co som nesmierne rada a ked vie, ze mne to psychicky pomoze aj keby nahodou nie fyzicky, a vie, ze kazdy den masirovania je ku dobru, tak pomaha ako sa da .... a to nepisem o tom, ze neustale ma atakujem otazkami, ci nieco nechcem, alebo nie som hladna smadna, nieco podat a pod. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.modrykonik.sk/album/album.... tak babule. pridala som fotky izbicky, ako sme ju vymalovali. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
silwi - ty si teda spionka. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloni, to teda som 8-)
Odpovedať
sloniii: paradicka ;-) ja idem zmensit fotky, co sme sa vcera fotili a s manzelom blbli ;-) potom pridam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sloni to je super, že sa manželík tak o teba stará. Som rada, že ste obe v pohodičke, len pekne oddychuj ;-) Fialllka ty máš výhodu, že tvoj pôrodník je váš kamarát, tak by si mohla povedať aj svoj názor :-) Na Antolskej to zrejme nejde... K tým papierovačkám - dobre si všetko zapamätaj, potom budeš radiť nám ostatným, čo všetko si máme vybaviť :-D Babule dúfam, že my ostatné momentálne nerodiace žienky sa v najbližšej dobe ešte stretneme niekde na kávičke ;-) Sloni, Silwi musím skontrolovať vaše brušká, Alex je určite tiež na vás zvedavá a dúfam, že Eleni sa konečne podarí uvoľniť z práce, lebo tiež sme ju dlho nevideli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre babule. ja sa uz odmlcim. idem sa osprsit a umyt hlavu. ;-) a keby ma tak drahy videl, ze od rana som na nete. ten by mi dal. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sloni krásnu izbičku budete mať x-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloni príjemný oddych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule vdaka. uvidime, ked bude zariadena. ;-) ale chceli sme, aby bola pestra. ;-)
Odpovedať
monci: mam zriadeny priecinok papierovacky, kde mam vsetko poctivo ulozene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka hoď nám potom info, keď pridáš fotečky ;-) Dnes sa od rána ulievam v práci :-p Nechce sa mi robiť, tak tu len blúdim po MS. Ale po tom marcovom strese si zaslúžim trochu oddychu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak aj ja si tie papierovacky zakladam. co vsetko treba vybavit a tak. inak fialka vies, ze po narodeni babatka musis vybavit rodny list na matrike podla nemocnice - nie podla trvaleho bydliska!!!
Odpovedať
Profilova fotka
moncus sem tam sa treba trosku aj poulievat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii to vazne? to som nevedela s tym rodnym listom...
Odpovedať
sloniii: ano to viem ;-) treba v mieste, kde je porodnica a nie trvaleho pobytu ;-) uz aj uradne hodiny mam zistene v TN a aj Majka navigovala, kde tam je matrika, snad trafi ;-)
Odpovedať
babenky: albumcek mojho svagra a jeho nastavajucej, ktorym v auguste pojdeme na svadbu ;-) http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovedať
babenky: fotky pridane ;-) http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?