Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeho to uz je na spadnutie... maminka dakujeme x-)
Odpovedať
uz ju previezli na pordnicky box a Michal je uz na ceste do nemocnice
Odpovedať
Profilova fotka
tak teda ozaj uz ide do tuheho... strasne silno drzim palceky x-)
Odpovedať
maminka: dakujeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujeme za info, celé ráno som na Lenku myslela, strašne moc silno držím palce :-) Už sa neviem dočkať, kedy dostaneme info, že Ninka je na svete x-)
Odpovedať
Profilova fotka
joooj, som sa prihlásila práve včas. Teším sa na infošky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja som v strašnom napätí, neviete niečo nové? Nemôžem sa ani sústrediť na robotu.
Odpovedať
monci: ja tu tiez cucim a cakam, a to by som mala lezat .... vcera som mala desny vecer a uz myslela, ze rana nedockame a pojdeme v noci do nemocky :-D tak som si povedala, ze dnes budem lezat, lebo vcera som vela sedela a skoro vobec nelezala ale neviem sa dockat novych info, tak preto tu cucim a cakam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fialllka veď už aj ty máš na mále :-D Mohla by si aj ty zabezpečiť niekoho, kto nás bude informovať, keď budeš v pôrodnici, je to super vedieť, čo sa deje ;-)
Odpovedať
inak babenky, ja som vcera mala brucho ako kamen ... vecer som prisla z kupelne a vravim mangelovi, ze nemozem dychat do brucha, ze mam brucho ako kamen ... on mi vravi, ze by sa mi krvi nebol dorezal, aka som bola bleda ... tak som hned volala segre, ze nemozem vobec dychat do brucha a ona, ze to mozem mat stahy maternice, ci ma nic ine neboli a ja jej, ze nie a len obcas citim bolest bruska ako na hnacku .... tak som si lahla a cakali sme, ci to povoli alebo nie .... nastastie sme zaspali a zobudili sa o pol druhej na WC, s malou dusickou som tam sla, ci je vsetko ok, potom lahla, mala sa pomrvila, trochu mi postrielalo do krizov a zaspali sme az do siedmej rana .... a teraz mam tiez akesi tvrde brucho, napate, normalne z toho nechapem ... tak si pojdem dnes lahnut ... poradnu mam az zajtra o jednej, tak uvidime, co to malo znamenat a pod.
Odpovedať
ahojte, ja som uz dlhsie nepisala...ale chodim poctivo citat a cakam kedy sa Ninka narodi ;-) ...drzim velmi palce babulinke.
Odpovedať
no vidis, poviem sestre ;-) prihlasi sa pod mojim menom a bude informovat ;-) ak nepojde s nami do porodnice ;-) bo manzel nehrozi, ten bude so mnou :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
fiallka, tak to o chvilku asi pojdes aj ty....
Odpovedať
Profilova fotka
sestru nechaj doma ako hlavneho informatora ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka dobrý nápad so sestrou ;-) Podľa mňa tá tvoja včerajšia príhoda už ohlasuje skorý pôrod ;-)
Odpovedať
silwi: len ona moze informovat len ked bude v praci, inak nehrozi a ked to pride cez vikend, tak potom by nemal kto informovat ja skor napisem sms a vy to tu date ;-) silwi, ty mas net aj doma, takze asi teba budeme informovat ;-)
Odpovedať
monci: aj sestra si mysli, tak som zvedava, ci sa mi ten zajtrajsi datum nesplni :-D ale az po poradni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka neblázni, tie čo nemáme doma net, budeme celý víkend v napätí, že čo sa deje =-) Silwi ostane na tebe poslať nám sms-ky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiallka kludne mi pis, ja som tu skoro non-stop :-D
Odpovedať
monci: no moj mangel by bral, keby sme rodili cez vikend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
spravime retazovu reakciu ;-) kazdy zavola/posle smsku niekomu dalsiemu...
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak, radšej to nechaj na zajtra, to by sme ešte stihli prečítať x-)
Odpovedať
Profilova fotka
silwi dobrý nápad, len treba napísať, komu sa to už dalo vedieť, aby každá nedostala 6 sms-iek :-D
Odpovedať
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby myslíte, že Ninka je už na svete? Už je to hodina... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Dúfam, že Michal, alebo šikovná Lenkyna mamina rýchlo pridajú fotečky malinkej ;-)
Odpovedať
tak to dufam aj ja...fialka tebe drzim palce aby ti to vyslo zajta...pekny datum ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dufam, ze budu na nas mysliet a daju nam fotocku cim skor ;-)
Odpovedať
este nemam ziadne informacie
Odpovedať
Profilova fotka
:-) 8-( =-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?