Svadba v júni 2007. Pridajte sa

4. okt 201157550
  • jeeho to uz je na spadnutie...

maminka dakujeme 😵

• uz ju previezli na pordnicky box a Michal je uz na ceste do nemocnice

• tak teda ozaj uz ide do tuheho... strasne silno drzim palceky 😵

• Sponzor fóra
  • maminka: dakujeme 😉

• ďakujeme za info, celé ráno som na Lenku myslela, strašne moc silno držím palce 🙂
    Už sa neviem dočkať, kedy dostaneme info, že Ninka je na svete 😵

• joooj, som sa prihlásila práve včas. Teším sa na infošky 😵

• baby ja som v strašnom napätí, neviete niečo nové? Nemôžem sa ani sústrediť na robotu.

• monci: ja tu tiez cucim a cakam, a to by som mala lezat .... vcera som mala desny vecer a uz myslela, ze rana nedockame a pojdeme v noci do nemocky 😃 tak som si povedala, ze dnes budem lezat, lebo vcera som vela sedela a skoro vobec nelezala ale neviem sa dockat novych info, tak preto tu cucim a cakam 😃

• Fialllka veď už aj ty máš na mále 😃 Mohla by si aj ty zabezpečiť niekoho, kto nás bude informovať, keď budeš v pôrodnici, je to super vedieť, čo sa deje 😉

• inak babenky, ja som vcera mala brucho ako kamen ... vecer som prisla z kupelne a vravim mangelovi, ze nemozem dychat do brucha, ze mam brucho ako kamen ... on mi vravi, ze by sa mi krvi nebol dorezal, aka som bola bleda ... tak som hned volala segre, ze nemozem vobec dychat do brucha a ona, ze to mozem mat stahy maternice, ci ma nic ine neboli a ja jej, ze nie a len obcas citim bolest bruska ako na hnacku .... tak som si lahla a cakali sme, ci to povoli alebo nie .... nastastie sme zaspali a zobudili sa o pol druhej na WC, s malou dusickou som tam sla, ci je vsetko ok, potom lahla, mala sa pomrvila, trochu mi postrielalo do krizov a zaspali sme az do siedmej rana .... a teraz mam tiez akesi tvrde brucho, napate, normalne z toho nechapem ... tak si pojdem dnes lahnut ... poradnu mam az zajtra o jednej, tak uvidime, co to malo znamenat a pod.

• ahojte, ja som uz dlhsie nepisala...ale chodim poctivo citat a cakam kedy sa Ninka narodi 😉 ...drzim velmi palce babulinke.

• no vidis, poviem sestre 😉 prihlasi sa pod mojim menom a bude informovat 😉 ak nepojde s nami do porodnice 😉 bo manzel nehrozi, ten bude so mnou 🙂

• fiallka, tak to o chvilku asi pojdes aj ty....

• sestru nechaj doma ako hlavneho informatora 😉

• fialllka dobrý nápad so sestrou 😉 Podľa mňa tá tvoja včerajšia príhoda už ohlasuje skorý pôrod 😉

• Sponzor fóra
  • silwi: len ona moze informovat len ked bude v praci, inak nehrozi a ked to pride cez vikend, tak potom by nemal kto informovat

ja skor napisem sms a vy to tu date 😉 silwi, ty mas net aj doma, takze asi teba budeme informovat 😉

• monci: aj sestra si mysli, tak som zvedava, ci sa mi ten zajtrajsi datum nesplni 😃 ale az po poradni 😃

• fialllka neblázni, tie čo nemáme doma net, budeme celý víkend v napätí, že čo sa deje 🤔
    Silwi ostane na tebe poslať nám sms-ky 😉

• fiallka kludne mi pis, ja som tu skoro non-stop 😃

• monci: no moj mangel by bral, keby sme rodili cez vikend 😉

• spravime retazovu reakciu 😉 kazdy zavola/posle smsku niekomu dalsiemu...

• tak tak, radšej to nechaj na zajtra, to by sme ešte stihli prečítať 😵

• 😃

• silwi dobrý nápad, len treba napísať, komu sa to už dalo vedieť, aby každá nedostala 6 sms-iek 😃

• baby myslíte, že Ninka je už na svete? Už je to hodina... 😬

• Dúfam, že Michal, alebo šikovná Lenkyna mamina rýchlo pridajú fotečky malinkej 😉

• tak to dufam aj ja...fialka tebe drzim palce aby ti to vyslo zajta...pekny datum 😉

• no dufam, ze budu na nas mysliet a daju nam fotocku cim skor 😉

• este nemam ziadne informacie

• 🙂 😦 🤔 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov