Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby keby teraz vypadla stránka, tak vyskočím z kože :-S Asi by som začala obvolávať vás všetky, či niečo neviete :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moncus nemaluj certa na stenu... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
baby ale vsimate ako sa nam obnovila tema... ved pomaly uz zapadala prachom :-x
Odpovedať
monci: :-D tak ja by som z toho porodila, keby padla stranka ;-) jahodka: dakujeme ;-)
Odpovedať
silwi: ked sa nieco deje, tak to tu inak fici ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to teda hej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak ked som isla pisat marcovkam, ake mam info a obabulinke, tak som si vsimla, ze si ma uz predbehla :-)
Odpovedať
hej pekne to tu ozilo :-D
Odpovedať
silwi: to ako ja? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty ty fiallka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jahodka veru ozilo to tu riadne... ale ozaj si tu dlho nebola, napis ako sa mas...
Odpovedať
Článok sa načítava...
silwi: konecne som ta v niecom predbehla aj ked sa kotulam a vsetko mi trva ako lacnemu srat :-D lebo ty hned vsetko vyspehlis este v predstihu 8-)
Odpovedať
mam sa celkom fajn...babatko zatial necakame ;-) ...no musim sa pochvalit kupili sme novy bytik...teda este sa len zacina stavat, ale dufam, ze vsetko dopadne dobre a budeme byvat konecne vo svojom :-) a ty ako silwi babatko poslucha? ;-)
Odpovedať
jahodka: blahozelam ku bytiku ;-)
Odpovedať
dakujem :-)
Odpovedať
silwi: ked si taka spehulka, dam ti bojovu ulohu ... idem si zatial lahnut aby som nezazila predcasny porod uz dnes :-D a hned ako bude nieco nove, tak mi posli please sms ;-) moje cislo mas, ano?
Odpovedať
Profilova fotka
caute babule. ja som si dnes dlhsie pospaala. ;-) a vidim, ze tu je to ako na ihlach. ;-) trochu odlahcim temu. vcera sme boli kukat gumu a koberec do detskej izbicky. a nasli sme taky kvietkovy, ako mame stenu. tak to bude super, ked sa mala bude hrat na koberceku ako bude mat stenu. ;-) chceme dat na celu podlahu gumu a kusok koberca do stredu. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fialllka jasne, kludne si lahni, cislo na teba mam...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sloniii, to je super, potom hoď fotečky do albumu, keď kúpite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jahodka a kde ste kupili bytik? v ktorej casti?
Odpovedať
Profilova fotka
jahodka blahozelam k bytiku... kde to bude?
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii to je super, ze sa vam tak zadarilo... to bude pekne vyzerat...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jahodka, tiež sa pripájam ku gratulantom k bytíku ;-)
Odpovedať
silwi: diky ;-) tak ja idem vyvalit nohy a nieco si pocitat ;-) som zvedava, kolko vydrzim lezat :-D
Odpovedať
babulinke a aj ninke velmi drzim palce, nech uz maju stastne za tym!
Odpovedať
sloni, ta vasa izbicka je prekrasna!
Odpovedať
dakujem za gratulacie..bude to na zaciatku petrzalky...nedaleko od sadu J.Krala..tak sa tesim, ze ked bude baby tak budem moct chodit kocikovat ;-)
Odpovedať
fialka - super fotos v albumiku! nech u teba prebieha vsetko hladko!
Odpovedať
Profilova fotka
babule. tu to dnes frci. ;-) ako za starych cias. som zvedava, ci je malinka uz na svete. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?