Svadba v júni 2007. Pridajte sa

4. okt 201157550
  • baby keby teraz vypadla stránka, tak vyskočím z kože 😒 Asi by som začala obvolávať vás všetky, či niečo neviete 😃

• moncus nemaluj certa na stenu... 😛

• baby ale vsimate ako sa nam obnovila tema... ved pomaly uz zapadala prachom 😶

• Sponzor fóra
  • monci: 😃 tak ja by som z toho porodila, keby padla stranka 😉

jahodka: dakujeme 😉

• silwi: ked sa nieco deje, tak to tu inak fici 😉

• tak to teda hej 😃

• 😃 😃

• inak ked som isla pisat marcovkam, ake mam info a obabulinke, tak som si vsimla, ze si ma uz predbehla 🙂

• hej pekne to tu ozilo 😃

• silwi: to ako ja? 😃

• ty ty fiallka 😉

• jahodka veru ozilo to tu riadne... ale ozaj si tu dlho nebola, napis ako sa mas...

• silwi: konecne som ta v niecom predbehla aj ked sa kotulam a vsetko mi trva ako lacnemu srat 😃 lebo ty hned vsetko vyspehlis este v predstihu 😎

• mam sa celkom fajn...babatko zatial necakame 😉 ...no musim sa pochvalit kupili sme novy bytik...teda este sa len zacina stavat, ale dufam, ze vsetko dopadne dobre a budeme byvat konecne vo svojom 🙂
    a ty ako silwi babatko poslucha? 😉

• jahodka: blahozelam ku bytiku 😉

• Sponzor fóra
  • dakujem 🙂

• silwi: ked si taka spehulka, dam ti bojovu ulohu ... idem si zatial lahnut aby som nezazila predcasny porod uz dnes 😃 a hned ako bude nieco nove, tak mi posli please sms 😉 moje cislo mas, ano?

• caute babule. ja som si dnes dlhsie pospaala. 😉 a vidim, ze tu je to ako na ihlach. 😉

trochu odlahcim temu. vcera sme boli kukat gumu a koberec do detskej izbicky. a nasli sme taky kvietkovy, ako mame stenu. tak to bude super, ked sa mala bude hrat na koberceku ako bude mat stenu. 😉 chceme dat na celu podlahu gumu a kusok koberca do stredu. 😉

• fialllka jasne, kludne si lahni, cislo na teba mam...

• ahoj sloniii, to je super, potom hoď fotečky do albumu, keď kúpite 😉

• jahodka a kde ste kupili bytik? v ktorej casti?

• jahodka blahozelam k bytiku... kde to bude?

• sloniii to je super, ze sa vam tak zadarilo... to bude pekne vyzerat...

• ahoj jahodka, tiež sa pripájam ku gratulantom k bytíku 😉

• silwi: diky 😉 tak ja idem vyvalit nohy a nieco si pocitat 😉 som zvedava, kolko vydrzim lezat 😃

• babulinke a aj ninke velmi drzim palce, nech uz maju stastne za tym!

• sloni, ta vasa izbicka je prekrasna!

• dakujem za gratulacie..bude to na zaciatku petrzalky...nedaleko od sadu J.Krala..tak sa tesim, ze ked bude baby tak budem moct chodit kocikovat 😉

• fialka - super fotos v albumiku! nech u teba prebieha vsetko hladko!

• babule. tu to dnes frci. 😉 ako za starych cias. som zvedava, ci je malinka uz na svete. 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov