Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam tiez za hlavnych stolom len nas dvoch a rodcov a poriesene, ale viem, ze su tetusky, co to beru ako prestyz a kedze sme nechceli nikoho urazit, tak sme to vyriesili takto, myslim, ze nema vyznam toto riesit, neporiesite to, ak aj nahodou ano, objavi sa novu rovnako iracionalny dovod na durdenie sa, urazenie sa a podobne ja to proste poviem rovno, ze za hlavnym stolom sedia iba ti a ti, ze nie je tolko miesta a podobne a ze dalsi "vyznanmy" hostia budu sediet hned pri druhom hlavnom
Odpovedať
Profilova fotka
monulicka, pozri sa na rekacie babuliek a hned ti bude lepsie na dusi, vazne...mne uz je...ty ich pozves, splnis si povinnost a naozaj, je to uz len na nich ako sa zachovaju...ako pise Mirka, Yvetka a Erika, je to nas den a my si ho musime uzivat a nie sa trapit...inak ty mas svadbu ako ja...tak musime dat hlavy hore, aby sme nemali tie spominane vrasky a kruhy pod ocami v ten nas den D ;-) babulky, to mate asi fakt pravdu, ze 28.6. si na tychto vsetkych ludi ani nespomeniem... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iste ze nie, zdurdene zakomplexovane zenske ja neriesim a zaroven im nedovolim, aby si na mne, na mojich blizkych, ktori to zdielaju rovnako ako a na mojej svadbe nieco kompenzovali a riesili nejake svoje "mindraky"
Odpovedať
to pepii: Mne jedna čerstvá mladomaželka povedala: Nikdy sa nezavďačíš všetkým, vždy bude niekto sklamaný, urazený a naštvaný. Ale to NIE JE TVOJ PROBLÉM..tak ako tu už kočky povedali, pozvanie na svadbu je pocta a kto si ju neváži, nech sedí doma a pukne od jedu:)))...mne sa tiež scvrkáva počet hostí, ale beriem to športovo, aspoň bude svadba menej stáť a prídu len tí, ktorí naozaj chcú....jedni známi idú radšej na dovolenku do Chorvátska ako mne na svadbu (14.6. tam bude ešte príšerne studená voda)...tak si z toho nič nerob, ale verím ti, že ťa to zabolelo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
vezmemime si z toho len to dobre, naozaj tam budu len ti, co chcu, potom este trosku usetrime, bude viac miesta na parkete, i pri stole sa nebudu tlacit a ked bude ta svadba dobra, co bude, kedze si ju planujeme s laskou, budu potom ti ostatni ticho zavidiet a my sa budeme vytesovat, ze sme stastne mladomanzelky
Odpovedať
hm u nás sedíme za hlavným stolom mi a svedkovia, v našom prípade súrodecni=svedkovia, a kedže máme stoly do U hneď prvý sedia rodičia pri hlavnom stole.
Odpovedať
Profilova fotka
tina, vidim, ze nie som sama...inak aj to pomaha, vediet, ze aj ini maju podobne problemy a ze sa je s kym o tom porozpravat...tiez si uz vravim, ze aspon usetrime a mozem to vrazit do niecoho ineho ako napriklad svadobna cesta :-D a Mirka dobre podotkla, ze aj parket bude vacsi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som hlavny stol poriesila razne, inak by to bol obrovsky problem, najpr sme chceli krstnych rodicov, ale priatel nema, a teda, ak by aj teoreticky mal, teda ze jedna teta sa povazuje za nieco ako krstnu mamu, tak je to jeden par, ja som sa narodila, ked boli vsetci slobodni, teda mam krstnych rodicov z roznych parov a neviem, ako by sme ich usadili, ked nechcem, aby manzelia sedeli oddelene, potom ja mam oboch starych rodicov z oboch stran, cize 4 ludia a priatel ma len dve babky, to by sa zas nehodila a babkam by mohlo byt aj luto a tak som povedala, ze ja kvoli satam potrebujem miesto a nebudem sa tlacit za jednym stolo, za ktory sa tolko ludi ani nezmesti, a tak tam budeme sediet len s rodicmi ale poznam pripady, kde sa ludia urazili priamo na mieste, lebo mali pocit, ze miesto, ktore im bolo urcene, nie je dost uctive, ale nad tym sa ja nepozastavujem, vysvetlila som vyssie, aj keby sme sa potrhali, nevyhovieme vsetkym, a ak mam niekoho uprednostnit, tak to radsej neriesim, podstatne je, ze je to oslava manzelstva, vztahu dvoch ludi, ktori sa rozhodli byt spolu do konca zivota
Odpovedať
Profilova fotka
parket som spomenula, lebo my s nim mame problem, je dost maly, ak nebude pekne a neotvori sa terasa, tak bude malilinky :-), este to riesime :-D
Odpovedať
Mirka čítaš mi myšlienky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, som taka vdacna za tuto debatu, tento blog, lebo aj vdaka nemu som dnes tam, kde som, viem, co dokazem vyriesit a co nie a aj ako vyriesit to, na co nepoznam odpoved, a som na seba hrda, ze ma uz nevytacaju hluposti a ze si tie pripravy poriadne uzivam ja si vazim, ked sa so mnou niekto deli o svoje stastie a preto ocakavam to iste aj od mojich pozvanych, podla toho sme ich aj vyberali, ak to nedokazu, nech nechodia, viem, ze niektori pridu aj preto, aby sa stretli rodina a priatelia a ja si vazim, ze im mozem dat taku moznost, ale chcem tam mat len ludi, ktori chcu prist a nastastie sa nam to zatial celkom dari
Odpovedať
baby chcem sa vás spýtať aký budete mať účes, mne sa strašne páčia vypnuté vlasy, ale zas keď sú rozpustené sa krásne vlnia. neviem čo sa mi páči viac. a ešte ako to bude vyzerať. mám obrovskú sukňu, či to nebude vadiť keby som mala vypnuté vlasy. jednoducho ako to bude vyzerať spolu. a ešte neviem, či si mám alebo nemám zobrať k šatám rukavičky.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no, ja som s ucesmi kamaratka len na papieri, kadernicka mi vysvetlila, ze ak je uces na obrazku, neznamena, ze sa bude dat urobit na mojej hlave a bude mi pasovat alebo ze sa to bude z mojich vlasov dat urobit :-) Takze treba zobrat kadernicke, co sa ti paci a poradit sa. co sa tyka rukaviciek, tak ja som uplne proti, mne sa to vobec nepacim, ale priznavam, ze niektorym babam to velmi pristane, a myslim si, ze sa uvarim, ak budem mat este aj rukavicky ;-)
Odpovedať
ja si osobne rukavicky neberiem, aj ked ich mam v cene neviem, ale nie som nato zvyknuta a vadili by mi, ale zasa na niektorych nevestach sa mi to paci :-) ja budem mat este ani neviem presne aky uces asi nieco zopnute a nieco rozpustene a natocene :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ericca a tie saty co mas su aky styl? romanticke, elegantne, jednoduche, ci ake?
Odpovedať
no veď práve preto mám dilemu, že nie každej neveste sa tie rukavičky hodia. čo sa účesu týka mám dosť dlhé vlasy na to aby sa dali zopnúť do drdola alebo ak by boli trchu "navlné" viem, že aj to mi pristane, len neviem čo by sa viac hodilo k tým šatám. závoj chcem na 100%.
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa paci ten uces, co mas v albume v tretom rade odspodu, osobne si myslim, ze ak su saty zdobnejsie, vacsie, uces by mal byt jednoduchsi a k rukavickam len tolko, ze hlavne by mali sediet k satam, materialom, farbou i zdobenim
Odpovedať
aj mne sa paci ten uces prave som ti to chcela napisat :-D
Odpovedať
v treťom rade odspodu, ten s rozpustenými vlasmy?
Odpovedať
Profilova fotka
jj, ten kde su tie vlasy aj trosku vypnute, to by som riesila s kadernickou, ak mas dlhe vlasy, drdol by vyzeral hlupo a velmi by odstaval zavoj
Odpovedať
a ten účes čo som mala na svadbe, čo mám v druhom albume. na ten čo povieš?
Odpovedať
Profilova fotka
musim pozriet
Odpovedať
Profilova fotka
hm, ten prvy je krajsi, myslim, ten co sme s yvettkou spominali
Odpovedať
ja som uz blazon z tych ucesov mozte ma este raz nasmerovat ktory je obrazok ten prvy uces a ktory ten zo svadby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa osobne tiez pacia rozpustenejsie...ja budem mat ten, co mam v albume ako prvy, odfoteny zboku...hned za vyzdobou svadobnou...len dlhsie, lebo mam vlasy po pas...ked sa natocia, tak do pol chrbta asi...a rukavicky sa mi celkom pacia, ale mam pocit, ze na konci juna sa budem dost varit aj bez nich... 8-(
Odpovedať
ten prvý mam v albume Júnová svadba, tretia rada odspodu. ten zo svadby mám v albume Erika a Vili.
Odpovedať
Profilova fotka
zo svadby je i inym albume, v tom, kde su na titulke oni dvaja :-)
Odpovedať
jaj uz vidim som v tom mala zmatok, ale suhlasim s Mirkou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeje, dakujem ja som mala navyberanch XY obrazkov a realita bude celkom ina, prisposobena mojej tvari a mojim vlasom, myslim, ze by sa aj tak trebalo porozpravat s kadernickou, ak je sikovna iste budete spokojne
Odpovedať
Profilova fotka
krasne budeme tak ci tak, s takym ci onakym ucesom...videli ste uz nevestu, ktora sa vydavala z lasky a nebola krasna?? ja asi ani nie...jedine, ze to nebolo z lasky :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?