Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ericca ja mam 14. juna:) zatial mame salu, kostol muziku ale chyba nam DJ a pre draheho oblek a kooopec dalsich veci:) prstene este ani nechyrovat, chceme si dat vyrobit podla fotky, tak nam povedali v zlatnictve, ze do mesiaca to spravia, tak este v podstate mame casu.
Odpovedať
micafialka kde bude svadba? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
katuska26 --tak mala je nenormalna,krasna!!!!!a co sa tyka priprav zalezi od jedinca :-D ja som taky pokakanec.... ;-) aby som nemala stres, tak som si to najhlavnejsie radsej predpripravila, kym som v lete odisla mimo sk... kedze sa vratim 2 mesiace pred svadbou tak som si pohla kostrou :-N takze mas pohodu 8-) jedine co ti doporucujem ;si cim skor zajednat miesto cinu(hostiny) ked mas miesto co sa ti paci ,lebo naozaj byvaju zajedne terminy aj rok do predu :-|
Odpovedať
Profilova fotka
lenmed- moj bubu mi nechce dat preto prsten,lebo sa boji,ze mu ho vratim. :-D vies,pozname dost parov,ktore sa po zasnubeni rozisli a toho sa on boji :-D :-p . no co,samozrejme,ze ho velmi lubim a urcite ten prsten budem mat (neviem kedy,ale skusal si moje prstene na svojej ruke,aby vedel velkost... :-N ...sice boli mu male,ale co uz...motacik...) a zakazala som mu ho dat pod stromcek,lebo ze to nie je ono a ze chcem romantiku. to ja mu musim povedat vsetko na rovinu. :-D aaaaale hlavne,ze sa milujeme. x-) x-) x-)
Odpovedať
lenmed to záleží aj od toho kde chceš mať svadbu, napr. v Kn nie je nutné zajednávať tak skoro dopredu.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca---urcite mas pravdu zalezi od mesta ,miesta a konstalacie hviezd ;-) bo co ked prave tam ,kde chcem ja bude zajednane...bo ja ked som zrovna hladala vysnivane miesto ,bolo napr .na smolenickom zamku cely jun obsadene; okrem dni cez tyzden..
Odpovedať
lenmed tie miesta ako Bojnice a Smolenice sú najžiadanejšie, tak tam treba asi aj 2roky dopredu mám taký dojem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat v nitre v PKO je to blizko kostola kde bude sobas a mame tam zarezervovane aj ubytko pre nasich pribuznych z vychodu
Odpovedať
aj my máme podobné riešenie, v hotely o ulicu ďalej je mestký úrad a tiež budú rezervované izby.
Odpovedať
Profilova fotka
no, myslim, ze uvazujeme rovnako:) budete mat aj nejake tradicne veci na svadbe? my hej, aj redovy aj kroje aj cardas nacvicime (ja som volakedy ancovala v subore).
Odpovedať
rozbíjanie taniera, výber hlavy rodiny, no bude toho dosť mne sa tradície páčia, akurát u nás nie je zvyk kroj na redový tanec.
Odpovedať
Profilova fotka
aha tak ja som z vychodu a unas je to na kazdej svadbe takze to bude 100% ale inak nic take. rozbijanie taniera ja nepovazujem za tradiciu ale za rutinu na kazdej svadbe. dufam, len ze vsetko dobre dopadne a hlavne nech sa dobre bacia ludia. o to mi ide najviac a saty uz mas?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte júnovky ;-) lenmed ďakujem za pochvalu na môjho anielika-čertíka-Vikinku, erica som rada že nie som sama a čo vám teta na matrike zavarila? No od pondelka idem vybavovať, do zlatníctva zmerať prsty na prstienky , sálu zajednať, a dám vedieť ako sme pokročili,len sa musíme rozhýbať. Mne je to ťažko s malou chodiť po meste a vybavovať, ešte keď napadne sneh tak s kočíkom je to katastrofa. :-( zatiaľ pa ;-)
Odpovedať
micafialka: šaty ešte nemám, v decmbri idem skúšať 8-) katuska26: vôbec nevedela o tom, že tie papiere majú platnosť len pol roka, takže som tam bola zbytočne :-( musím tam ísť ešte raz. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ericca: tak to som teda v šoku s tou matrikou, to platí všade v SR? My to budeme mať do termínu tiež viacej ako pol roka, to tam mám ísť ešte potvrdiť alebo ako? Veď to je blbosť! Hádam keď raz vypíšem a podpíšem papiere o vzniku manželstva tak to platí , kým sa to neuskutoční alebo to v horšom prípade zruším ak si to rozmyslím. Dobre som to pochopila? Ak nie tak ma oprav =-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, ako vikend? @lenmed: xixi sexi ano, nie zakazdym ale casto, je to mile...inak vo vani na kolienkach, toto presne napadne kazdeho ked to hovorime, my mame "nastastie" velku vanu, bolo tam dost vody, zhasnute a iba svetlo zo sviecok, takze ziadne rusive "elementy" tam neboli :-D :-D :-D a v konecnom dosledku som rada, ze to bolo takto, necakane, pekne, nase. V tom Parizi by to bolo fakt o tom, ze by som to asi stale cakala a minalo by sa to ucinku a ani mesto by sme si nevychutnali 8-) A s vybavovanim som tiez taka, ze radsej niektore veci skor a mat istotu, lebo chcem nieco konkretne a nie nejake nahrady len preto, ze som neprisla skor... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
witchka: ahooojky :) vikend uplne super, uz davno som sa tak nezabavila a nezrelaxovala ako tento vikedn :) a co ty?:) co vsetko si musela povybavovat?
Odpovedať
Profilova fotka
hello ninny, to vybavovanie som myslela skor svadbove, ako salu, lebo o tu je celkom zaujemm, alebo kostol, som to proste chcela mat na tych miestach kde to bude a to na istotu, tak som to bookla rok dopredu, aj fotografa, ved kvoli nemu sme si menili termin...a saty som si tiez bookla uz, aj ked som teraz vahala ale necham si ich a tak.. a vikend taky pohodovy, vcera sme boli v Brne s kamosmi pozriet obrucky, ale nic sa nam nepacilo, vecer sme spali u sestry a bolo fajn..my sme mali taky relaxacny a zabavny vikend pred 2 tyzdnami, sme boli v takom agropenzione, jazdili sme na konikoch, jeeeej to bolo super, vecer bazen, sauna, masazka, no parada..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj micka, som rada, ze vam u nas bolo fajn :-)
Odpovedať
mrka2... ano viem ze su aj ine farby, ale to su male kaly. Ale nejde len o kaly, ale aj tu bielu strohost a tak vsetko dokopy :-) ale dakujem
Odpovedať
katuska26: no neviem ako je to presne. my sme išli na matriku v Kn, že si rezervujeme termín a dohodneme čas. tam nám povedala, že žiadosť o uzatvorenie manželstva má platnosť pol roka. zbytočne by to prijala a my by sme platili 500sk ak by nám potom musela volať, že vypršala platnosť a museli by sme ísť znova na miesto trvalého bydliska na matriku a znova platili. nám povedala len tolko. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, neviete či na matrike nieje problém z posunutím dátumu sobáša? =-) Dnes som si totiž bola zarezervovať miestnosť na hostinu a obsadené, rátala som s tým miestom na90% tak asi radšej posuniem termín,ako hľadať nové miesto v prijateľnej cene. ďalšiu sobotu majú volné,-t.j14.7.2008, tak asi to zmeníme. :-| :-)
Odpovedať
tak toto neviem ako je ale skús pozrieť v tomto fóre http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
katuska a ericca, my si ideme tiez zajednat termin na matrike uz bud. tyz. 6 mesiacou pred svadbou a to by ma teda fakt nastvali ]-( keby ma zrusili, ze to je este moc skoro, nakolko chceme prist potom na SK uz len tak 3 tyz. pred svadbou, som este zvedava ako to u nas dopadne s naukami a ako sa s fararkom dohodneme, aby sme to nejako stihli :-N
Odpovedať
Profilova fotka
inak baby ked tak nad tym rozmyslam, ja som tiez volala na matriku niekedy co ja viem 2 mes dozadu len tak informativne, ze kedy to treba, tiez sa mi mari nieco o tom, ze hovoril ze ta ziadost je platna 6 mes, mam to nalepene v januari v diari, tak na tom asi nieco bude
Odpovedať
Profilova fotka
ozik Lenka, nesli by sme niekedy cvicit spolu? aspon sa zoznamime, hm?
Odpovedať
no veď to teda bolo petešenie keď ma takto slušne zrušili, ale teta mi ušetrila 500sk navyše ;-) aj to je niečo. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ericca na matrike pytaju za potvrdenie ziadosti 500 Sk? Som nevedela
Odpovedať
tak nám to povedala. 500sk na matrike v mieste trvalého bydliska, kde ti vyplnia žiadosť o uzatvorenie manželstva, a 500sk na matrike kde chceš mať svadbu. máš rovnaký termín ako ja :-) bola si už skúšať šaty?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme neplatili nič, podľa mňa sa platí len keď uzatváraš manželstvo nie v mieste svojho trvalého bydliska, aspoň tak by to malo byť, veď prečo by sme my ináč neplatili? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?