Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • http://www.myheritage.com/FP/Company/tryFaceRecognition.php

skúste túto stránku, dáte tam fotku a vyhodí vám to na koho sa podobáte.
    ja napr. na Gisele Bundchen 😃 😃 😃

• tak to si dobraaaaaaaaaaaa

• moj drahý sa vraj podobá na Patrika Dempseyho a svokra na Johna Lennona 😬

• Sponzor fóra
  • ja sa podobam na "Gisele Bundchen" . Nikdy som ani len netusila, ze som taka krasna 😉 WAU 😃

• co si ty skusas na koho sa podobas, tam pekne glancuj, nech svokrovci vidia, koho si ich synacik berie ... 😃 😃 😃

• čo povieš dobrá sranda 🙂

• co ti ja viem, raz mi vyslo ze som ako Charlize Teron a na druhy krat, ze vyzeram ako Bono Vox

• treba to brať s rezervou, ale na zabavenie je to dobré 🙂

• holky, pokial nevyzerate ako cezar tak je vsetko v poriadku 😃 barbor ty si rozmysli, ci chces, aby vas cezar navstivil, xixi

• čo všetko už máte na jún vybavené? ja nič moc 😬

• ahoj bebecko--hm teda Charlize 😮 ,aj giselky a ine celebrity- junovky,zdravim 😉 ....no idem si vyskusat, aka to krasavica vyjde na mna..teda ,ako tak citam ,mozno bude so mna aj krasavec..haha...tak som zvedava ,dam vediet...bono vox haha tak na tom som sa s chuti zasmiala teraz.... 😃

• Ahoj baby.Pridavam sa k vam lebo aj nas to caka o par mesiacov...

• lenmed
    tak ja som ti na smiech? 🙂 no pekne, to som to dopracovala 😵

• Lienka 82 no cau teda, vitaj, moje klasicke slova...jaaaaaj ked vidim ted datum ze 28.6. mi je normalne ze smutno 😞 ozaj a kde mimo republiku sa budes vydavat?

Ninka, teda Lenka, no mam sa fajn, o asi o styri hodinky vstavam, idem na krv, do Viedne a potom padim za bebeckom do Nemcurov, tak sa tesim, ju zas po par tyzdnoch uvidim...ako s maminou? Sa vytesujes teraz co? Verim, ze mozem napisat za obe (aj bebe) ze budeme na teba v nedelu mysliet, na tie vase zasnuby, ak sa ti bude stikutat tak to sme my dve na kavicke niekde v Strasbourgu, ok? 😉

• ahojte kocky, dlho som tu nebola, ericca, tak to je dobreee 😃 skusila som tu stranku a mne vysla podoba na David Beckham hi hiiii

• Sponzor fóra
  • tak Lucka, to ti zelam dobre rano, ale asi ta uz pichancekuju....inak neviem na co to pisem, ved vecer uz porozpravame osobne.
    lenka, hej, budeme na teba mysliet, ked budeme v Strasburgu 🙂

Niniap1
    no pekne ze sa aj ukazes..... 😛

• dakujem bebecko a witchka, zlatucke ste 😃 a coze az do Rakuska sa trepete? 🙂))

• Ahojte. je tu niekto? ako sa máte dnes? 🙂

• keby len do Rakuska, ale do Nemecka.........

• witchka preco ti je smutno ked vidis datum...sorry ale nepochopila som to 😬 ...Inac nasa svadba bude v Portugalsku.Ale skoda ze nepojde cela rodina.Nemozem celu rodinu tahat 3300km daleko...To je skoda 😞

• lienka82,tak to budete mat krasne v tom Portugalsku 🙂 ja som tam bola na dovolenke teraz v auguste a bola som ocarena ludmi ako aj krajinou, beries si portugalca?

• ano beriem.Sice sme uz 2 roky aj dva mesiace zosobaseny ale len civilne tak teraz sa berieme v kostole a budeme mat aj krst nasho 13 mesacneho syna...poponahlali sme sa 😬

• lienka82, tak to je krasne ze budete mat este aj v kostole 🙂 a aspon budes znova nevestou 😉 su to zlaty ludia tyy portugalci, aspon ja som mala stastie na takych.

• Bebecko--celkom do pohody som dopadla 😛 ze Adriana Karambeu....uuuaaa tak neviem,co mame spolozne, ale aspon ze to neni Ozzy Osbourn 😉

• Je to pravda ze su mily a niekedy az moc...Aspon ja mam takych svokrovcov.Su velmi mily.A som rada... 😉

• Inak tam kde budes mat svadbu to vyzera bozsky.Fotky ake mas v albume vyzeraju velmi dobre... 😵

• lienka82
    witchka to myslela tak, ze aj ona mala mat v tento den svadbu, ale pre rozne okolnosti to museli presunut na skorsi termin, tot vsio

• Ups tak to som nevedela 😬 ,tak sa ospravedlnujem...A dakujem bebecko 😉

• No, jaska, presne tak ako pisala Barborka, sme to prehodili na 7. potom, Barbor dakujem este raz za vsetko!

• Luci
    ty si ale motko, mala by si asi skocit motkologovi..... 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov