Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
kludne mozes, moja mama bola uplne mimo z toho kludu co tu je.... :-) ja sa tesim, ze v sobotu obehame Baden-Baden a v nedelu mozeme vyrazit nach Strasbourg, juchuuuu s Vami sme tam este neboli....
Odpovedať
ahojte. aj ja som si kúpila knihu Naša svadba a poctivo idem zapisovať :-) micafialka držím palce ;-)
Odpovedať
olaaaa Ericca, teba tu vidim erste mal
Odpovedať
ja som tu len som sem zatiaľ nepísala ;-) tak teraz som sa odvážila
Odpovedať
tak to mas teda vsetky vybavovacky, rovnako ako my pred sebou :-N
Odpovedať
ano, ano :-D a strašne sa teším. zatiaľ mám miestnosť.
Odpovedať
tak to si este len v zaciatkoch.... a saticky? uz mas predstavu?
Odpovedať
už som bola pár pozrieť, jedny pekné som skúšala. tak predstavu mám.
Odpovedať
no a? daj alebo posli fotecky, nech mam predstavu
Odpovedať
mám v albume fotke
Odpovedať
tie č.3 poznam,to je pronovias, tie maju v Nicol v BA
Odpovedať
všetky 3 sú pronovias, ale 2007 kolekcia. Kn je jeden salón kde majú pronovias v decebri im príde nový katalóg. a pôjdem aj skúšať, zatiaľ nemám čas :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
to je super, a modeli 2008 budu kedy? ked este len teraz im pride katalog
Odpovedať
ozaj a cena v KN za Pronovias?
Odpovedať
v decemri katalóg a nejneskor v marci by mali byť šaty keď si objednáš. cenu zatiaľ neviem. vraveli, že by nemala byť viac ako 8000, ale to sa mi neako nezdá. predsa je to len svatová značka.
Odpovedať
no nemusi to byt omyl, v TT tiez stoja do 10litrov, sice minulorocna kolekcia, ale nevadi. tie iste maju v BA za 18
Odpovedať
to by bolo potom skvelé, už sa teším na ten katalóg :-) síce asi nebude iný ako na ich stránke :-D
Odpovedať
tak hod stranku, nech si pozriem
Odpovedať
http://www.pronovias.com/ sú prosto nádherné!
Odpovedať
hej to viem, myslela som link na ten salon v KN
Odpovedať
jaj, no oni nemajú web stránku :-| ale je na Nádvorí
Odpovedať
idem sa usalašiť k Eve a čítať. zajtra som tu celý deň ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, bebecko: studia uspesne ukoncena, zajtra je odovzdavka, takze snad bude trochu volnejsie...jeeeeej ja sa tesim na piatok...dufam, ze zozeniem vsecko co mam :-) ninny: kde siiii? si tu dlho nebola ericca: vitaj junovka
Odpovedať
witchka: ďakujem ;-)
Odpovedať
no co je nove kocky? a Lenka (Ninny), kde sa flakas cica? dlho som ta tu nevidela.....
Odpovedať
ahojte
Odpovedať
no ericca, co je nove?
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJTE, bebecko ja viem, ani ja som seba tu uz dlho nevidela :-D Ale uz treti den som prisla domov takto neskoro, a to odchadzam z domu nieco pred siedmou rano :D Dnes som aspon na chvilocku nakukla na netik co je nove.. :) mam sa inak celkom super, a co ty a witchka? Zajtra skoro rano mi pride mamina, tak uz sa jej neviem dockat a potom poobede mi dojde aj tatino. Tak idem upraaatovat:) a v nedelu mame oficialne zasnuby s mojimi aj Milankovimi rodicmi.. :-) drzte palce ;-)
Odpovedať
bola som na matrike a zbytočne, musím ísť znova na matriku kde máme trvalé bydlisko. tetula nám zabudla povedať že ten "sobášny list" má platnosť len pol roka a zabudla aj 3pečiatky :-S
Odpovedať
ooooooooooo, takze takto oficialne ste to ponali? u nas sa priniesla kytica mame, skatulka s prstenom, povedalo sa ze Mario sa opytal a ja som kladne odpovedala, a ze co ona na to? a moja mama, aby nesklamala a zachovala si ten svojsky humor odpovedala: len si ju ber a bolo vybavene, vyrizene, vymalovaneee... :-p x-) ale drzim ti teda palceky, ale ved koniec-koncov, co by uz na to ine mali povedat, ako: "deti nase zlate, ....." a podobne rodicovske taraninky ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?