Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • no ale aka som ja spostaaaaa, aj ja samo, hlavne nech sa dobre jazdi, auticko poslucha..... a ozaj, ako sa bude volat? auto mojej segry sa vola Margalo

• dakujem, no stare bola berta a toto je ralf, ked uz je to muzsky...bebecko akurat ti pisem mailik, tak snad sa aj dockas, lebo este aj robim, fuj nechce sa mi

• keby si cely den nepredrichmala, uz si mohla mat pokoj 🙂 😃 😃 😛

• Sponzor fóra
  • Dobré ránko bebecko a witchka 🙂

• ..a ako kukam a ja dobre kukam 😃 tak som vcera aj ja Tvoje mienko witchka trocha skomolila - ukratila 😃

• witchka ty nemas ziaden fotoalbumik 😞

• dobre ranko Lenocka
    nemohla som skor, mala som nemcinu, ale uz som ready!!! nie Lucka nema fotoalbumik, ale v satkach vyzera super, vo vsetkych!!! ved jej napis, nech ti zopar posle!!!

• dobree napisem 🙂)
    ale ty tiez nevyzeras na zahodenie, prave naopak 😉

• ale ved ja tam v svadobnych nie som. a tie zabery co mam v albume, nemysli si, ze to su take vzdy, vies ako dlho som musela vyberat, aby som sa nezhovadila pred slovenskym a ceskym narodom? 😃 😛

• Lenka nemam, no, som taka neposlusnica neposlusna a este k tomu aj leniva si robit album, resp. nie je na to cas zatial..prinajhorsom ho urobim spolu so svadobnym 🙂

• bebecko: hehe, no ja na kazdej fotke vyzeram dost zle / tie najlepsie su asi vtedy ked mi vidno iba hlavu 😃 / - na jednych "lepsie zle", na druhych "horsie zle" - tak si vyberam to mensie zlo 😃

• A inak dobre ranko witchka a bebecko 🙂

witchka: tak sa uz teraz tesim na ten svadobny 🙂)))

• pravda, pravda... aj ja...
    aj tebe dobre ranko..........

• bebecko: tak urcite nie horsie ako JA 😃 ale dnes mam celkom dobru naladu 🙂)))

• bebecko a witchka nespinkajte 🙂 nemam o vas ziadne spravy 😃

• Sponzor fóra
  • Ja som si to precitala vcera v noci cele, mala som vcera nejake problemy a riesili sme, takze nebol moc cas sem ist.....krasne rano prajem, hned zrana som sa nechala opichat (sestrickou a injekciou) 😬

• Ahojte baby, trosku by som sa am zamotkala do debaty, ked nevadi 😬
    @ninny
    vo svojom albume mas jednu fotku krasnych siat 😵
    http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=905865&vReferer=%2Fphotos%2Fninny 
    Vedela by si mi napisat z akej stranky je ta fotka pls ? ...som sa zamilovala do tych satociek 😉
    Dakujem

• dominikaaa: no velmi rada by som ti pomohla, ale vobec netusim 😞( prezerala som si uz tolko straniek, ze nemam sajnu z akej stranky su 😢

• ninny
    som si aj myslela,ved ja som taka ista 😉 ale rozhodne ma inspirovali 🙂

• holky, treba mat debilnicek, hovorim z vlastnej skusenosti... ja napr. teraz nemozem najst tu stranku, odkial som stiahla tie zlate topanky, co mam v albume, teda tie druhe, tie prve mali v Zare vo Viedni 🤔 🤔 😵

• no junovky, kde ste?

• Ahojte júnovky pridávam sa k vám, aj ja mám svadbu v júni, presne 7.6.2008 😉 Co všetko už máte a čím ste začali, lebo som tu ešte nováčik 😢 tak napíšte.Dík 😉

• caute junovky🙂
    s tym debilnickom suhlasim, mam ho aj ja a k tomu svadobny bedeker, cize si zapisujem uplne vsetko. aj prkotiny. inak teraz sme si od vybavovania dali pauzu , lebo som pisala dizertacku a v decembri mam minimovky . ale inak od januara naplno opat pokracujeme. este musime ist na matriku, dat spravit obrucky, vybrat topanky aj jemu aj mne, oblek a dj.inak je to vsetko uz vybavene a samorejme este mame cas na alko, nealko a tak.
    prajem vam krasne pripravne obdobie.pa

• micafialka
    a je ten svadobny bedeker na nieco dobry?

• aj ja mam svadobny bedeker 🙂) len som este nemala cas poriadne ho prestudovat 🙂

• rovnako ako Lenka, tiez nedostudovany, nieco pozrete ale davnooo, krasne pripravy vsetkym novym a na ten december drzim palce

• micafialka
    aj ja drzim palceky, to z teba teda bude coskoro PhD., ci nie?

• kocky, opat si pisem sama so sebou? 😒

• kocky, opat si pisem sama so sebou? 😒
    ozaj a svadobny bedeker mam uz aj ja!

• asi ano moja, my dnes dorazame tu studiu, asi budem u vas len spat cely cas, nevadi? 😃 ale ne, inak sa uz veeeeeeeeeeelmi tesime obaja.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov