Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
no ale aka som ja spostaaaaa, aj ja samo, hlavne nech sa dobre jazdi, auticko poslucha..... a ozaj, ako sa bude volat? auto mojej segry sa vola Margalo
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, no stare bola berta a toto je ralf, ked uz je to muzsky...bebecko akurat ti pisem mailik, tak snad sa aj dockas, lebo este aj robim, fuj nechce sa mi
Odpovedať
keby si cely den nepredrichmala, uz si mohla mat pokoj :-) :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko bebecko a witchka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
..a ako kukam a ja dobre kukam :-D tak som vcera aj ja Tvoje mienko witchka trocha skomolila - ukratila :D
Odpovedať
Profilova fotka
witchka ty nemas ziaden fotoalbumik :-(
Odpovedať
dobre ranko Lenocka nemohla som skor, mala som nemcinu, ale uz som ready!!! nie Lucka nema fotoalbumik, ale v satkach vyzera super, vo vsetkych!!! ved jej napis, nech ti zopar posle!!!
Odpovedať
Profilova fotka
dobree napisem :-)) ale ty tiez nevyzeras na zahodenie, prave naopak ;-)
Odpovedať
ale ved ja tam v svadobnych nie som. a tie zabery co mam v albume, nemysli si, ze to su take vzdy, vies ako dlho som musela vyberat, aby som sa nezhovadila pred slovenskym a ceskym narodom? :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Lenka nemam, no, som taka neposlusnica neposlusna a este k tomu aj leniva si robit album, resp. nie je na to cas zatial..prinajhorsom ho urobim spolu so svadobnym :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bebecko: hehe, no ja na kazdej fotke vyzeram dost zle / tie najlepsie su asi vtedy ked mi vidno iba hlavu :-D / - na jednych "lepsie zle", na druhych "horsie zle" - tak si vyberam to mensie zlo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A inak dobre ranko witchka a bebecko :) witchka: tak sa uz teraz tesim na ten svadobny :))))
Odpovedať
Článok sa načítava...
pravda, pravda... aj ja... aj tebe dobre ranko..........
Odpovedať
Profilova fotka
bebecko: tak urcite nie horsie ako JA :D ale dnes mam celkom dobru naladu :))))
Odpovedať
Profilova fotka
bebecko a witchka nespinkajte :) nemam o vas ziadne spravy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som si to precitala vcera v noci cele, mala som vcera nejake problemy a riesili sme, takze nebol moc cas sem ist.....krasne rano prajem, hned zrana som sa nechala opichat (sestrickou a injekciou) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, trosku by som sa am zamotkala do debaty, ked nevadi :-N @ninny vo svojom albume mas jednu fotku krasnych siat x-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... Vedela by si mi napisat z akej stranky je ta fotka pls ? ...som sa zamilovala do tych satociek ;-) Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
dominikaaa: no velmi rada by som ti pomohla, ale vobec netusim :(( prezerala som si uz tolko straniek, ze nemam sajnu z akej stranky su ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ninny som si aj myslela,ved ja som taka ista ;-) ale rozhodne ma inspirovali :-)
Odpovedať
holky, treba mat debilnicek, hovorim z vlastnej skusenosti... ja napr. teraz nemozem najst tu stranku, odkial som stiahla tie zlate topanky, co mam v albume, teda tie druhe, tie prve mali v Zare vo Viedni =-) =-) x-)
Odpovedať
no junovky, kde ste?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte júnovky pridávam sa k vám, aj ja mám svadbu v júni, presne 7.6.2008 ;-) Co všetko už máte a čím ste začali, lebo som tu ešte nováčik ;-( tak napíšte.Dík ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute junovky:) s tym debilnickom suhlasim, mam ho aj ja a k tomu svadobny bedeker, cize si zapisujem uplne vsetko. aj prkotiny. inak teraz sme si od vybavovania dali pauzu , lebo som pisala dizertacku a v decembri mam minimovky . ale inak od januara naplno opat pokracujeme. este musime ist na matriku, dat spravit obrucky, vybrat topanky aj jemu aj mne, oblek a dj.inak je to vsetko uz vybavene a samorejme este mame cas na alko, nealko a tak. prajem vam krasne pripravne obdobie.pa
Odpovedať
micafialka a je ten svadobny bedeker na nieco dobry?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam svadobny bedeker :)) len som este nemala cas poriadne ho prestudovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
rovnako ako Lenka, tiez nedostudovany, nieco pozrete ale davnooo, krasne pripravy vsetkym novym a na ten december drzim palce
Odpovedať
micafialka aj ja drzim palceky, to z teba teda bude coskoro PhD., ci nie?
Odpovedať
kocky, opat si pisem sama so sebou? :-S
Odpovedať
kocky, opat si pisem sama so sebou? :-S ozaj a svadobny bedeker mam uz aj ja!
Odpovedať
Profilova fotka
asi ano moja, my dnes dorazame tu studiu, asi budem u vas len spat cely cas, nevadi? :-D ale ne, inak sa uz veeeeeeeeeeelmi tesime obaja.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?