Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • ja zase nedam dopustit na RELAX, je to tam sice take mensie, ale skvele utulne.. mne sa tam aj strasne paci a aj su tu skvele cvicitelky a aj jeden chlap. Proste super cvicenie, nabite pozitivnou energiou a humorom.. 🙂

• posles mi kontakt pls, mozes aj do ipcka dakujem

• POSLALA SOM🙂

• Sponzor fóra
  • ale, ale
    niekore tu chcu byt ocividne najkrasnejsie.... 😃 😃 😃

• ktore??? 😎 😃

• ty a Lucia

• Mnoo.. a ktora by nechcela, ze? 😉

• pravda, pravduca

• Ninka dakujem, niekedy tam skusim dofrcat na aerobic, sa aj uvidime mozno 😉

• luci, mario sa pyta, ci tam, kde budete mat svadbu je aj penzion, vies mlady muz chce asi trenovat na svadobnu noc..... 😃 😃 😃

a kde to vlastne bude? v Ivanke?

• hej, bude to v hoteli Hradna Brana, cize ubytko tam je, ale podla mna drahe jak svina, ak chcete zostat spat v BA, tak mozte v Taxise, dohodnem s nasimi nech tam mame izby k dispozicii 😉 ze pozdravujem uz v D, vsak?

• ja, ja, schon nach Deutschland

tak ja to idem kuknut na nete, ze co za nobl miestecko ste si nasli

• 🙂 chces do IP kontakt alebo si najdes?

• nasla som. je to tam velice pjekneeeeeeeeeeeeee
     😉 😉
    ale ked som Mariovi zahlasila cenu za Taxis, tak povedal, ze "vybavime odvoz" 😃

• pockaj HB je draha, taxis podla mna ne a tam sa viem dohodnut s nasimi, urcite to bude lacnejsie, mozno aj zadara, ale to nechcem teraz slubovat, lebo to mi musia oni povedat, takze odvoz by som riesila az potom, co ti ja poviem toto

• Sponzor fóra
  • to je vasich hotel?

• witcha ja budem len rada, ked Ta tam uvidim 🙂 aj ked netusim, ci ta spoznam 😃

• no, mozme teoreticky spravit aj to, ze ja ked budem vediet, ze sa tam chystam sa ti ozvem a aspon budeme vediet, ci sme tam v jeden den, co ty na to? a zatial vyzeram jak na tej fotke, vyraznejsie sa nechystam zmenit tak snad aj ano 😃

• witcha, super nápad 🙂))) tak sme dohodnuté.

• ok tesim sa 😵 zatial

• ninny halo a co nepovies ze nie si Ninka? Ta tu tak veselo oslovujem a zrazu zistim, ze si Lenka 😬 sorac

• takze uz ste boli cvicit?

• Ne ne, ale mrkla som jej pripravny album 😉 normalne som poobede zaspala, teraz som sa zobudila, cela som taka o nicom...ale novinka, volali nam od predajcu a auto uz jeee, boli sme ho poobede vyplatit, zajtra ide na znacky a bude bud zajtra poobede alebo v stredu ready for me 🙂 aj som ho videla, tesim sa uz

• a farbicka?

• cierna

• ja si na mojom buducom predstavujem tiez bud ciernu, alebo nejaku krasnu metalizovu cervenu.... ale cierne cliecko by sa mi velmo pacilo, mozu byt aj dymove skla, ale to uvidim... a este tak znacka ze TT BARBI

• JUHUUUUUUUUU

• 😉 inak cierne clio ma svoje caro, viem o com hovorim, vzdy sme s bertou po nich pokukovali 😠

• a nebolo jej to luto, ked si ocumovala cudzie? ja som si nic take v nasom Policku- v kuloaroch volanom Kit, nedovolila nic take povedat. nahodou by nechcelo nastartovat. a ked sa mu aj nieco stalo, tak som mu nenadavala ako Majo, ja som ho pohladkala, lebo ved ono nemoze za to ked je chorucke 😐

• WITCHA hehe, mne to nejako nedoslo 😃 a blahozelam k auticku 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov