Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
môže byť aj to.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte júnovky, ako tak čítam mala by som niečo začať riešiť..predstavovala by som si svoju svadbu tiež v júni a s mojím milým sme o tom už debatovali, pretože moji rodičia sa tak brali, páči sa mi ten termín koli tomu, že je všade veľa kvetov a ja som kvetinárka :-) ..preto
Odpovedať
Profilova fotka
caly tak to mas aspon cast veci resp. "problemov" vybavenych tym ze si kvetinarka, no vidis ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ale toho sa najviac bojím :-) neviem vôbec akú svadobnú by som chcela a kto mi ju urobí..ja si nemožem, vraj to prináša nesťastie a mojím koleginiam som robila ja pred dvoma rokmi sa vydávala jedna a tento rok druhá..no a na rok jaaa, ak to stihneme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no a je to, mozu sa potrhat kto to spravi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ty už máš svoju vybratú?
Odpovedať
caly tak nech ti dajú návrhy a ty si vyberieš ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly mam jednu stiahnutu uz asi rok ze "vysnena" ale prezijem ak bude ina, mam este par alternativ tak uvidim, co bude. Nejako mi na tomto az tak velmi nezalezi, snad to dobre dopadne. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
toľko sme už tých svadobných urobili, že ani jedna sme si nevedeli vybrať kým svadba bola len naším snom a keď prišlo k lámaniu chleba (aspoň u nich :-) ) bol problém...ktorú, akú... atď.je toľko možností a nakoniec mi bude jedno x-)
Odpovedať
no tak potom vylučovacou metódou x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ericca - ty už máš predstavu?
Odpovedať
Profilova fotka
witchka- samozrejme, určite to dopadne super :-) máš svoje brčkavé vlasy?? tiež som brčka, aj dĺžka taká istá...
Odpovedať
Článok sa načítava...
predstavy mám aj o šatách aj o výzdobe
Odpovedať
Profilova fotka
ericca- uhmm veľmi pekné ste veľmi sympatický pár, veľa sťastia :-)
Odpovedať
ďakujem :-D a ty už máš predstavy?
Odpovedať
Profilova fotka
ericca - ano uz mam vyskusane aj rezervovane satky, takpovediac som to uz nevydrzala a pre mesiacom som bola skusat,tak hadam toto boli moje najkrajsie narodeniny.
Odpovedať
škoda že nemáš album, ja sa neviem dočkať kedy už pôjdem skúšať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kopec! zásnuby už boli, veeeľmi krásne..no a od januára začíname riešiť..uvidím podľa ponuky tu v okolí a tak.. čo všetko už máš zariadené?
Odpovedať
len miestnosť, s matrikou som mala menšie "prekvapko" to som tu už písala. a bez istého termínu sa moc nepohnem, ale už mám vytipovaých muzikantov, starejšieho, kameramana... fotograf bude môj spolužiak.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca - len aby si nasla presne take ako chces,drzim palceky :-) :-)
Odpovedať
díky, v to dúfam aj ja ;-)
Odpovedať
caly no co sa witchky tyka, tak vlasky ma rovne a inak vitam ta tu medzi nami, junovkami, asi troska oneskorene, ale dlhsie som tu nebola, takze preto...
Odpovedať
Profilova fotka
bebecko: ďakujem srdečne, dlhšie tu chodím, ale až teraz má pre mňa význam sa zaoberať tým najkrajším(zatiaľ) pre mňa..prípravami a tak. dik
Odpovedať
caly takze ako to teda vyzera s datumom u teba a priatela? myslim nejakym konkretnym
Odpovedať
baby otázočka, odkiaľ budete mať topánky? ja som žiadne pekné ešte neobjavila, a chcela by som ich nosiť aj po svadbe. poraďťe prosím.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca - ja som pozerala tak trosku po obchodoch ale este nemaju vyber,na jar s tym budem pokracovat,co som nasla tak iba 1-2 ale straaasne vysoke a ihlicky a v tom ja nevydrzim a viem ze take by po svadbe hned putovali do skrine.chcem pobehat NZ a Nitru.
Odpovedať
Profilova fotka
dúfam, že to bude 21.júna, vtedy sa brali moji rodičia, aj koli tomu, že je leto a ja milujem kvety.. písala som, že som kvetinárka ;-)
Odpovedať
tak NZ by sme mohli pobehať spolu ak chceš :-N mám to 30minút vlakom z Kn ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nelubim si takto planovat veci dopredu,ale ked budes mat cestu do NZ,mozes predtym napisat a mohli by sme sa stretnut ;-)
Odpovedať
zajtra idem na zápočet z matiky :-N a budúci týždeň v utorok a piatok idem tiež do školy.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?