Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • môže byť aj to.

• ahojte júnovky, ako tak čítam mala by som niečo začať riešiť..predstavovala by som si svoju svadbu tiež v júni a s mojím milým sme o tom už debatovali, pretože moji rodičia sa tak brali, páči sa mi ten termín koli tomu, že je všade veľa kvetov a ja som kvetinárka 🙂 ..preto

• caly tak to mas aspon cast veci resp. "problemov" vybavenych tym ze si kvetinarka, no vidis 😉

• Sponzor fóra
  • no ale toho sa najviac bojím 🙂 neviem vôbec akú svadobnú by som chcela a kto mi ju urobí..ja si nemožem, vraj to prináša nesťastie a mojím koleginiam som robila ja pred dvoma rokmi sa vydávala jedna a tento rok druhá..no a na rok jaaa, ak to stihneme 😃

• no a je to, mozu sa potrhat kto to spravi 🙂

• 🙂 ty už máš svoju vybratú?

• caly tak nech ti dajú návrhy a ty si vyberieš 😉

• caly mam jednu stiahnutu uz asi rok ze "vysnena" ale prezijem ak bude ina, mam este par alternativ tak uvidim, co bude. Nejako mi na tomto az tak velmi nezalezi, snad to dobre dopadne. 😉

• toľko sme už tých svadobných urobili, že ani jedna sme si nevedeli vybrať kým svadba bola len naším snom a keď prišlo k lámaniu chleba (aspoň u nich 🙂 ) bol problém...ktorú, akú... atď.je toľko možností a nakoniec mi bude jedno 😵

• no tak potom vylučovacou metódou 😵

• ericca - ty už máš predstavu?

• witchka- samozrejme, určite to dopadne super 🙂 máš svoje brčkavé vlasy?? tiež som brčka, aj dĺžka taká istá...

• predstavy mám aj o šatách aj o výzdobe

• ericca- uhmm veľmi pekné ste veľmi sympatický pár, veľa sťastia 🙂

• ďakujem 😃 a ty už máš predstavy?

• Sponzor fóra
  • ericca - ano uz mam vyskusane aj rezervovane satky, takpovediac som to uz nevydrzala a pre mesiacom som bola skusat,tak hadam toto boli moje najkrajsie narodeniny.

• škoda že nemáš album, ja sa neviem dočkať kedy už pôjdem skúšať 🙂

• kopec! zásnuby už boli, veeeľmi krásne..no a od januára začíname riešiť..uvidím podľa ponuky tu v okolí a tak.. čo všetko už máš zariadené?

• len miestnosť, s matrikou som mala menšie "prekvapko" to som tu už písala. a bez istého termínu sa moc nepohnem, ale už mám vytipovaých muzikantov, starejšieho, kameramana... fotograf bude môj spolužiak.

• ericca - len aby si nasla presne take ako chces,drzim palceky 🙂 🙂

• díky, v to dúfam aj ja 😉

• caly
    no co sa witchky tyka, tak vlasky ma rovne a inak vitam ta tu medzi nami, junovkami, asi troska oneskorene, ale dlhsie som tu nebola, takze preto...

• bebecko: ďakujem srdečne, dlhšie tu chodím, ale až teraz má pre mňa význam sa zaoberať tým najkrajším(zatiaľ) pre mňa..prípravami a tak. dik

• caly
    takze ako to teda vyzera s datumom u teba a priatela? myslim nejakym konkretnym

• baby otázočka, odkiaľ budete mať topánky? ja som žiadne pekné ešte neobjavila, a chcela by som ich nosiť aj po svadbe. poraďťe prosím.

• ericca - ja som pozerala tak trosku po obchodoch ale este nemaju vyber,na jar s tym budem pokracovat,co som nasla tak iba 1-2 ale straaasne vysoke a ihlicky a v tom ja nevydrzim a viem ze take by po svadbe hned putovali do skrine.chcem pobehat NZ a Nitru.

• dúfam, že to bude 21.júna, vtedy sa brali moji rodičia, aj koli tomu, že je leto a ja milujem kvety.. písala som, že som kvetinárka 😉

• tak NZ by sme mohli pobehať spolu ak chceš 😬 mám to 30minút vlakom z Kn 😉

• nelubim si takto planovat veci dopredu,ale ked budes mat cestu do NZ,mozes predtym napisat a mohli by sme sa stretnut 😉

• zajtra idem na zápočet z matiky 😬 a budúci týždeň v utorok a piatok idem tiež do školy.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Som lifestylová párová fotografka a špecializujem sa na nafotenie dokonalej fotky na Vaše svadobné oznamko. 🙂 🙂 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov