Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • ahojte junovky 😉 chcela by som sa opytat ci nemate tip na niekoho kto mi lacno urobi stan s vyzdobou.. chceme mat hostinu vonku v csarde. len prenajom tych stanov je priserny... 😞 neviete mi nieco poradit? dik moc 🙂

• witchka: ano, aj.. (skus pozriet stranku - presne tak ako je nazov kozmetiky 🙂 ) a mozes aj AMWAY stranku 🙂

• ahoj, chcem sa vás spýtať, je 13500sk za šaty San Patrick veľa?

• Sponzor fóra
  • ericca: a to je za kupu? alebo za pozicanie?

• za prepožičanie

• no pre mna by to bolo za pozicanie velmi vela, ja osobne by som tolko nedala. Preto ja radsej si chcem satky kupit a potom ak sa podari ich predat.

• no veď aj mne sa to zdá moc, som bola zvedavá na váš názor.

• ericca, ja mam pozicane (teda zatial len rezervovane, xixi) Pronovias, kolekcia 2008 za 17.990,- je to vela ja viem, ale chcem ich a nechce sa mi potom otravovat s tym poziciavanim kupenych siat

• ja by som tie šaty tiež veľmi chcela, len keď som to povedala drahého skoro ho porazilo, nemáme totiž bohvie aký veľký rozpočet.

• ericca: to ani my. A preto ak nemusim tak nechcem taketo drahe, aj ked ako poznam mileho - tak by mi kupil aj drahsie saty, len nech som spokojna 🙂

• No, my sme od zaciatku ratali so sumou 20. Prvykrat ked som mu to hovorila este davno davno tak kukal, ze ci im ne..be mat taketo ceny, ale ja ze chcem byt fesanda na svojej jedinej (alebo aspon prvej, xixi 😃 ) svadbe, takze sa s tym zmieril...ked som naposledy dosla, definitivne potvrdene saty, ze ty kokso, ze stoja 17990 tak len ze sak to je ok, sme ratali 20 ne?...ale uzasny biznis je tato svadba, len co je pravda, presne jak kamosi hovorili minuly rok, ze pri vsetkom co si chceli zabezpecit sa pomaly zacinalo od 10 tis.... 😒

• tak, samozrejme. ako poznám môjho chlapa, tak keby som moc chcela aj on by mi ich kúpil. ale radšej idem pohladať krajšie v primeranej cene 😉

• tak tak 🙂 drzim prsteky pri hladani..

• ďakujem, budúci týždeň idem skúšať. budú aj fotečky, dúfam.

• tak to si pozriem v tvojom albumiku, ja idem obehat salony az v januari

• Sponzor fóra
  • ja to už nevidržím do januára 😃

• ericca sak aj ja, ale teraz nema kto so mnou chodit a ani nemam cas 😞

• a máš predstavu aké by si chcela?

• jasne, niečo take ako mam v albume.. ale mam vyhliadnutých viac, len som nechcela dávat toľko fotiek do albumu 🙂

• pekné 🙂)) naozajstné princeznovské

• take chceem 🙂 vzdy sa mi pacil takyto styl svadobnych siat🙂

• ja nechcem mať príliš veľkú sukňu, ale tie čo máš v albume sú pekné

• a ake saty chces ty? v albume soms i vsimla ze mas rozne styly.. 🙂

• no okrem toho že nechcem mať veľkú sukňu, neviem presne.

• aha 🙂 a chces cisto biele?

• biele alebo krémové, inú farbu nie

• no ja bud cisto biele, alebo biele s nejakou dekoraciou

• dekorácie ja určite chcem, pekne to vyzerá na šatách a je to jednoduché, nie moc prečačkané

• tak tak, nie precackane 😉

• v piatok idem pozrieť neaké topánky, s tým bude asi väčší problém ako so šatami.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov