Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
ahojte junovky ;-) chcela by som sa opytat ci nemate tip na niekoho kto mi lacno urobi stan s vyzdobou.. chceme mat hostinu vonku v csarde. len prenajom tych stanov je priserny... :-( neviete mi nieco poradit? dik moc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
witchka: ano, aj.. (skus pozriet stranku - presne tak ako je nazov kozmetiky :) ) a mozes aj AMWAY stranku :)
Odpovedať
ahoj, chcem sa vás spýtať, je 13500sk za šaty San Patrick veľa?
Odpovedať
Profilova fotka
ericca: a to je za kupu? alebo za pozicanie?
Odpovedať
za prepožičanie
Odpovedať
Profilova fotka
no pre mna by to bolo za pozicanie velmi vela, ja osobne by som tolko nedala. Preto ja radsej si chcem satky kupit a potom ak sa podari ich predat.
Odpovedať
no veď aj mne sa to zdá moc, som bola zvedavá na váš názor.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca, ja mam pozicane (teda zatial len rezervovane, xixi) Pronovias, kolekcia 2008 za 17.990,- je to vela ja viem, ale chcem ich a nechce sa mi potom otravovat s tym poziciavanim kupenych siat
Odpovedať
ja by som tie šaty tiež veľmi chcela, len keď som to povedala drahého skoro ho porazilo, nemáme totiž bohvie aký veľký rozpočet.
Odpovedať
Profilova fotka
ericca: to ani my. A preto ak nemusim tak nechcem taketo drahe, aj ked ako poznam mileho - tak by mi kupil aj drahsie saty, len nech som spokojna :)
Odpovedať
Profilova fotka
No, my sme od zaciatku ratali so sumou 20. Prvykrat ked som mu to hovorila este davno davno tak kukal, ze ci im ne..be mat taketo ceny, ale ja ze chcem byt fesanda na svojej jedinej (alebo aspon prvej, xixi :-D ) svadbe, takze sa s tym zmieril...ked som naposledy dosla, definitivne potvrdene saty, ze ty kokso, ze stoja 17990 tak len ze sak to je ok, sme ratali 20 ne?...ale uzasny biznis je tato svadba, len co je pravda, presne jak kamosi hovorili minuly rok, ze pri vsetkom co si chceli zabezpecit sa pomaly zacinalo od 10 tis.... :-S
Odpovedať
tak, samozrejme. ako poznám môjho chlapa, tak keby som moc chcela aj on by mi ich kúpil. ale radšej idem pohladať krajšie v primeranej cene ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak tak :) drzim prsteky pri hladani..
Odpovedať
ďakujem, budúci týždeň idem skúšať. budú aj fotečky, dúfam.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si pozriem v tvojom albumiku, ja idem obehat salony az v januari
Odpovedať
ja to už nevidržím do januára :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ericca sak aj ja, ale teraz nema kto so mnou chodit a ani nemam cas :(
Odpovedať
a máš predstavu aké by si chcela?
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, niečo take ako mam v albume.. ale mam vyhliadnutých viac, len som nechcela dávat toľko fotiek do albumu :)
Odpovedať
pekné :))) naozajstné princeznovské
Odpovedať
Profilova fotka
take chceem :) vzdy sa mi pacil takyto styl svadobnych siat:)
Odpovedať
ja nechcem mať príliš veľkú sukňu, ale tie čo máš v albume sú pekné
Odpovedať
Profilova fotka
a ake saty chces ty? v albume soms i vsimla ze mas rozne styly.. :)
Odpovedať
no okrem toho že nechcem mať veľkú sukňu, neviem presne.
Odpovedať
Profilova fotka
aha :-) a chces cisto biele?
Odpovedať
biele alebo krémové, inú farbu nie
Odpovedať
Profilova fotka
no ja bud cisto biele, alebo biele s nejakou dekoraciou
Odpovedať
dekorácie ja určite chcem, pekne to vyzerá na šatách a je to jednoduché, nie moc prečačkané
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak, nie precackane ;-)
Odpovedať
v piatok idem pozrieť neaké topánky, s tým bude asi väčší problém ako so šatami.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?