Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • nech si hovoria, co chcu, sem-tam nezaskodi, ked chvilu vydrzia a venuju sa nam inak 😉

• tak ja sa nad tym nezamyslam mne kupuje take spodne priatel takze co kupi to na mne bude mat 😬

• jeeej, akeho vychovaneho mas 😉

• Sponzor fóra
  • baby počítali ste, koľko vás vyjde svadba? mne vychádza zatiaľ do 60tis a ešte tam nie je všetko.

• ja to radsej nepocitam, lebo by mi bolo do placu

• baby, uvazujem nad tou samodrziacou podprsenkou pod saty, co vy na to? viem, ze tu uz taka tema je, ale tam nikoho "nepoznam" 😉

• to je aka? taka ta lepiaca? ja som tu videla v telke reportaz a test na tieto "podprdy" ale neobstali bohvieako 🙂 jednej modelke normalne vypadla spod siat 😃 . Ja som to tiez chcela skusit ale sa bojim aj potnickov pod nou a ze bude svrbiet 😞

• to je ta, ale ked citam tie debaty tu, tak si ju baby chvalia, len mi to tiez pride take cudne, zas ak budem mat korzet, atk to snad nevypadne, ci ano?

• to urcite nie, oni ich testovali aj v extremnych podmienkach 😃 ja tiez potrebujem nejaku bez ramienok a taku co mi troska vyplni chybajuce dekolte 🙂

• ved to a este by som ju potom zobrala aj k popolnocnym, tie su tiez na snurovacku a s jemnymi ramienkami, tak si neviem vybrat, co mam pod nedat, nechcem tie umele priesvitne ramienky, lebo sa mi nepaci, ako to vyreza a v teple sa roztahuju

• no to sa ani mne nepaci, tiez este hladam variantu, ktora sadne pod saty, drzi a este doda aj to co chyba 🙂 no tazke hladanie

• Ahojte, ja mam doma tu nalepovaciu podpiru...uz som ju raz odskusala na svadbe,ale mala som dost volne saty,takze som bola trosku nervozna,ze mi spadne...myslim si vsak, ze ked su pevnejsie saty, nie je problem.Akurat, ze neurobia taky efekt push-up

• tak ja potrebujem push up efekt jednoznacne 😃

• aj ja 😞

• ja čo som si kúpila (mám ju v albume) tak sa dá kúpiť aj s výstužou a dobre drží. tú som neraz otestovala aj pod voľnejšie šaty sa hodí.

• Sponzor fóra
  • a kde si ju kupila Ericca?Inac baby, chodite do solarka,alebo ako to riesite?

• v Sariane v Auparku. ja do solárka nechodím, trošku som sa už opálila, takže ja už toto neriešim.

• kamcatka ja chodim do solarka a este pojdem asi do svadby par krat uvidime 🙂

• ahojte.aj ja som si kupila tiez taku formu podprsenky aku ma ericca v albume 😉 aj ja chodim do solarka,ale asi sa na to vybodnem a od buduceho tyzdna sa vyvalim na slnko.no ja som to pocitala davnejsie a vyslo mi,ze nas vyjde svadba 120 tis.ale asi to mozno o nieco presiahne.uvidime.doteraz sme minuli 60 tis

• tak aj nas vyjde do 120 aspon dufam 😃 😃 😃

• ja chodim do solarka - na odporucanie koznej, ale aj preto, ze nemam cas na opalovanie

• Ahojte, pekný deň vám prajem.
    tak dnes budem mať skúšku dúfam úspešne za sebou. potom na mňa myslite pls. 😬

• drzime palce, ja som uplne mrtva, zle som spala 😉

• ďakujem 🙂
    až o 10.30 mám byť v škole, idem ešte niečo prečítať z toho.

• chod, chod, pre lepsi pocit 🙂

• ahojte, ja som si kupila podprdu s odopinacimi ramienkami - pod svadobne saty ju mozem mat "normalne", kedze maju siroke ramienka a pod popolnocne saty si ju musim dat bez ramienok bo sa mi tiez nepacia tie priesvitne, tak snad mi ju korzet udrzi 🙂

• ja v to dufam tiez, necham to asi na klasicku rovnu s odopinacimi ramienkami s push-up efektom
    inak, vosla som vcera do jedneho obchodu so spodnym pradlom a tam mi povedali, ze tu samodrziacu podprsenku len objednavaju, co som nechapala, kym mi nepovedala cenu - 1800 Sk!!!!!!!!!!!!!!! Verili by ste tomu?

• neboj monulicka aj ja budem mat pod svadobne saty taku podprsenku, ale bez priesvitnych ramienok, lebo saty mam korzetove 🙂 ja som tu samodrziacu podpiru pocula som, ze v KE ju predavali za 500 maximalne, ale neviem kde 🙂

• ved ja tiez viem, ze sa to pohybuje od cca 500 - 700 Sk, preto ma toto tak zarazilo, ale nech si to za taku cenu kupuje ten, kto chce 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov