Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • ach jaj, fakt čakám kedy bude daň zo vzduchu. 😐

• no, niekto tu zmenu musi urobit a my si ho musime zaplatit, keby ale aspon ta praca za tych 150 Sk stala, mala som ja ist robit do statnej spravy 😃

• a spraviť riadne reformy 😉

• Sponzor fóra
  • no, nic v zlom, ale s touto vladou to asi nepojde
    veci by sa strasne zjednodusili, kedy bolo mozne vybavit si ich cast elektronicky, keby bola praca vsetkych uradov zjednotena a keby tam netrebalo travit tolko casu, ale to ja nezmenim, preto radsej vybavujem cez vselijakych znamych,aby mi vsetky doklady vybavili co najskor, esteze lekarom staci len zavolat

• idem papat papa zaital 🙂

• dobru chut, ja tiez o chvilu pojdem

• ja už som najedená spokojná 🙂

• ja tiez, idem si spravit kavu, to je des, uz tyzden nemam v praci co robit, desne sa nudim

• ty pracuješ v akom odbore?

• vzdelavacia spolocnost, ale mam v plane zmenu 😉

• to organizujete vzdelavacie kurzy? dobre tomu rozumiem?

• tak ja sa tiez nudim asi umriem od nudy a mame tu strasnu kosu, lebo pustili klimatizaciu v open space hruuza neznasam klimu 😞

• no aj vzdelavacie kurzy, aj interne skolenia, aj projekty a dlhodobe vzdlavanie, ale je to akesi hluche odobie a asi bude len horsie, kedze sa blizsia prazdniny

nam pre istotu klima ani nejde, vasa sa neda upravit?

• da sa ak otvorime okna tak sa vypne uz to urobila kolegyna otvorila okna 😃 tak uvidime aky to bude mat efekt 😃

• to je čo za klímu 😃

• Sponzor fóra
  • no, pekne a kto vam ju zapol?

• no to mame u nas v open space na stenach a asi niekto z kolegov totiz sedime tu dost asi cez 20ludi mozno viac 🙂 tak klima funguje na principe, ak su otvorene okna tak sa vypne je to logicke 😉

• isto nejaky chlap 🙂

• čo máte na pláne cez víkend?

• ja mam tu uz spominanu rozlucku so slobodou 😃 uz v piatok o 18tej idem na vlak do BA 😃

• my chcemem ist pozriet na staromestske slavnosti a chcem is praktizovat soferovanie 😃

• máš nový vodičák?

• ee, ale odkedy ho mam, este som normalne nejazdila a Iva to uz dost hneva

• baby pocuvajte, aj si kupujete nejake specialne oblecky na svadobnu noc? 😃 😛

• ja uz mam, ale nemyslim si, ze to vyuzijem vo svadobnu noc 😃 budem rada, ked sa zvladnem osprchovat, odlozim si to na iny den

• ja si osobne myslim po skusenostiach kamosiek co uz mali svadbu, ze na svadobnu noc mozem rovno zabudnut asi ju prelozim na iny den 😃

• ved prve to, a aspon si to vychutname normalne, mozno ani nijaka noc nebude 😃

• netreba, aj tak to na tebe dlho vevydrží 😃 a svadobná noc bude niekedy inokedy, možno tak 2dni po svadbe 😃 budem rada, že žijem.

• ale aj napriek tomu treba nieco pekne, nech potesime manzelickov, hoci nie priamo v svadobnu noc 😃

• mám pekné nohavičky 😃 podľa drahého viac ani netreba, a ani tie nevydržia dlho oblečené.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov