Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
ahojte, ja som si kupila telovu s silikonovymi ramienakmi aj v zadu, elbo mam priesvitne saty, resp. ten vrchny diel a nebolo by to asi velmi slusne aby bolo vidno bielu podprsenku pod satami...aj ked by to mohlo byt sexi...kupila som ju v skini a stala ma 1130 SKK...cakala som viac...je tak robene ze tie ramienka sa daju vselijako kombinovat podla stylu tricka (cech chrbat, okolo krku...atd) ericca...ten budget 60 000 to mate nacelu svadbu, ci len to co si platite vy sami? my mame predbezny rozpocet sialene vysoky...ale to viete ....Blava..... co uz ...je to jediny krat v zivote... a iste veci (topanky, saty, hostina, obrucky) smechceli mat presne podla predstav...no a za "jedinecnost" sa bohuzial plati.... inak kocky..tie co to mate 7 juna...mate uz tremu? ja som zatial v pohodke..aj ked nam este veeeela veci chyba...ale to su uz take co su bud v procese cakania (obrucky, kravata) aelbo viem ze nebude s nimi problem (kosela, kvetiny, topanky pre zenicha, krizik, atd..)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tiez chystam pozriet do skiny :-)
Odpovedať
ja odtial est chcem take bezsvove nohavicky, lebo na popolnocnych satoch mam taku jemnu suknu a nechcem aby mi bolo vidiet obrysy na zadnici :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jj, tie su prakticke, ja mam par takych kuskov, nosim ich pod rifle :-) nevies, kolko stoja tam?
Odpovedať
no ja mam take od cinanov tam stoja 120 SKK, ale tieto su take uplne bez svov (tie cinske maju okraje, aj ked to nie je velmi vidno) len sa bojim aby sa nerolovali tie kraje, kedze to nema ziadne ukoncenie. Stoja tusim - a teraz si nie som ista .... 490 alebo 590SKK co je dost...najma ak nebudu sediet.
Odpovedať
Profilova fotka
hm, ja som kupovala v obchode s klasickou spodnou bieliznou a stali do 400 Sk, este ich maju aj v obchodoch s puncoskovym tovarom, mozno tam vyjdu este lacnejsie, a mne sa neroluju :-)
Odpovedať
tak to som rada...lebo tie okraju su akoby neukoncene, len odstrihnute a tym padom take jemne a bojim sa ze sa budu nejako rolovat a tym padom ma to bude znervoznovat...nehovoriac o tom ze by sami nahodou "zarezavali" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neviem, je pravda, ze ich nosim pod rifle a nieco take jemne, ale ja som si nic nevsimla, no, radsej si kup niekde lacnejsie a vyskusaj, aby si nemala doma zbytocnost za 500 Sk :-)
Odpovedať
tak jednu skúšku už mám z krku ešte ostali 2 a 4 zápočty. :-) barbike to je len predbežný rozpočet, dala som tam také poločky ktorých cebu už viem. Mirka mňa tá moja podprsenka vyšla na 1500,- :-| inú som nezohnala.
Odpovedať
Profilova fotka
barbike tremu nemam, mam stresy ale z roboty, lebo tej je a bude vela buduci tyzden, zo svadby sa tesim, podoladujeme zopar malickosti a sme vybavco, zajtra rozlucka, dufam, ze vyjde, ksicht mi trochen strajkuje, ale dufam, ze do buduceho tyzdna sa to da dokopy a o rozpocte na svadbu v BA v pripade, ze chces mat veci vysnivane, ine nez ponukana klasika mi hovor :-)
Odpovedať
Ahoj witchka, ty si k nám už dobre dávno nezavítala. ako sa máš?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Ericka, mam sa velmi rychlo a hovorim, keby sa mi ukludnil ksicht a zuby a pusa, budem prevelice stastnaaaaa, nebola som tu 100 rokov, obcas hodim jedno ocko, nestacim sa divit, ake ste s Mirkou aktivne :-) pekny den baby
Odpovedať
Článok sa načítava...
no s tymi nohavickami to veru este zvazim... btw..boal som cez obed vonku a kupila som si kabelku...akoze na svadbu...taku zlatu, taky hranolcek, nebola draha, 890 SKK, len ma tak cestou napadlo, ze ci je kabelka na svadbe potrebna...lebo v jednej ruke je kytica a tak ta druha by asi bolo vhodne aby bola volna...a co si do nej vlastne dam, elbo namalovana budem, peniaze nepotrebujem a OP mi moze zobrat zenich....:) nevadi mi ze som si ju kupila...ja mam blyskave a zaujimave veci rada, len ze ci ju vobec vyuzijem na svadbe... vy mate kabelku? a akeho typu? a ci si do nej davate?
Odpovedať
Profilova fotka
mrk do albumu co sa kabelky tyka, a co do nej dam? no co sa zmesti, teda moc nie, ale asi taku klasiku - zuvacky prip. tie papieriky, pap. servitky, take papieriky na odsatie lesku pleti, lesk na pery, mozno ceruzku na oci, obciansky, mobil...neskusala som tam zatial nic dat.
Odpovedať
hej hej..videla som tvoju...je krasna..nieco take podobne len zlate som si kupila aj ja...a budes ju mat stale pri sebe? lebo ja ked tak premyslam tak asi ju budem stale odkladat u prvej druzicky, aby mi nezavadzala...
Odpovedať
Profilova fotka
no, tak nejak, asi u sestry, uvidim, potom vam poviem, co som s nou robila...mozno nou budem manzela trieskat po hlave :-D :-D :-D keby ma vytacal, hehehehehehehe
Odpovedať
Profilova fotka
a ja som ju kupovala hlavne tak, aby som vedela potom vyuzit na nejake ine udalosti alebo ku kostymom na dolezite stretka, lebo je taka nie uplne biela aj s botami
Odpovedať
jj...ved aj ja veim ze ju vyuzijem v buducnosti..len si nie som ista ci ju vyuzijem na svadbe :-p ok...idem domov..krasny vecer prajem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja som uvazovala nad kabelkou kvoli vreckovkam, ale potom mi maka povedala, ze mi bude zavadzat a ze druzicka si kupila valku kabelku, takze mi ponosi vsetko, co budem potrebovat :-) vdaka bohu za velku kabelku starsej druzicky :-)
Odpovedať
ja si asi zoberiem takú malú pompadúrku aj kvôli foteniu a neaké drobnosti tam určite pichnem. :-D witchka budem na teba 7ho myslieť ja budem mať rozlúčku. kde presne v ba budete mať svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
hej? ja mam zajtra, sexi mal minuly tyzden. Obrad v Dome Sv. Martina a hostinu v hoteli Hradna Brana. a dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ranko :-) uz sa to tu rozbieha,ked citam take "ze mam zajtra rozlucky" a tak, tak mam take chvenie v brusku, ze uz je to tu :-D ja som dnes doma, trosku oddychujem :-), ale mala by som pisat tu svoju pracu, ale poobede ideme z milacikom na Staromestske slavnosti,dufam,ze sa neuvarime,lebo este nie je ani 8:00 a uz je horuco ozaj witchka: ako dopadla panska rozlucka?
Odpovedať
ahojte holky tak ja som bola vcera na narodeninovej firemnej oslave a priatel mal rozlucku so slobodou tak prisiel a hned lahol....ja idem dnes do BA tak sa uz vytesujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
poriadne si to uzi :-) dufam, ze priatela velmi neboli hlava :-D
Odpovedať
nie mirka priatel len lahol a zaspal a spal ako drevo 10krat som mu volala na mobil mal ho zapnuty - dost silne zvonenie ma, ze to musel pocut aj sused, len on to nepocul :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
seagull no co ja viem, Ivko dosiel domov okolo stvrtej zalahol a spal. Rano sa hrdinsky zobudil o deviatej, skor nez ja, a okolo obeda prisla opicka a skocila mu na plece, uplne ho to zmohlo, chytil nejaku depku a uz len tak dychal do vecera :-) Stripterku myslim nemal, oni boli nakoniec len 4 chalani a jedna kamoska a boli len chlastat niekde v meste...neviem presne, ale ved to je jeho vec, jeho rozlucka..nas bude viac a pojdeme asi aj trsat, ale ked on na to neni, tak sa nebude nutit...
Odpovedať
Profilova fotka
witchka ty uz skoro za tyzden x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano, uz len za par ;-)
Odpovedať
tak ani moj nemal striptiz, ale on ani necel :-D inak aj my pojdeme trsat tak sa tesim uz dlho som nebola neni cas :-N
Odpovedať
ahojte, witchka, že by som ťa išla omrknúť? budúcu sobotu budem v ba. ja mám rozlúčku 6ho. sa už teším, striptér sa nekoná (dúfam). a ideme len tak s babami do baru. sa tak strašne tešíííím x-) x-) x-) dnes som kamaráta otravovala s fotením, že už chcem mať fotky. sa na mne zabával. všetci sa ma pýtajú či som nervózna. ale ja sa len teším strašne strašne. :-D angličtinu mám z krku úspešne. v pondelok ma čaká najhoršia skúška. :-S baby ja budem musieť okrem občianskeho meniť aj index a isic kartu, už som sa bavila so Strážovskou. povedala, že nech si uzavriem ročník a potom v júli to vybavíme. 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?