Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pozerala som este na jednu a tam bolo komarno, ze slnecno a do 23 stupnov :-) na vychode ma prsat :-( a co porabas?
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ohladom svadby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte junovky.Mirka aj ja si sledujem pocasie na tej stranke :-) velmi ma to nepotesilo.a ze max 19 stupnov.no to by mohlo byt len nech nam neprsi.Erika uz aj mne pribudaju poohladnice,prijemny pocit x-)
Odpovedať
dnes mám taký oddychoví deň, o 2hej idem na kozmetiku. nič moc na práci nemám. včera sme mali návšetvu, dostali sme prvé darčeky. :-) Marcelka tešíš sa? ja sa neviem dočkať. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
na tej inej to pre vas vyzeralo dobre, zadala som do google predpoved pocasia a pozerala na vsetky :-D myslim, ze lne na dvoch bola aj predpoved na 21. juna, ale to este nie je nic presne, takze mne zostava len cakat, pozdravy chodia aj nam, brat mi vzdy vola, ze od koho a tak - take spravne a ako sa mate vy, co to mate uz len za par? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ake darceky to dostavate?
Odpovedať
Profilova fotka
hej velmi sa tesim.ani by si neverila ako je ten moj nervozny.nikdy som ho takeho nevidela.ja som zatial v pohode ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zenich je nervozny? preco to? ja som zvedavana na toho svojho, je vzdy nad vecou, pohodak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nervozny,hlavny akter tam bude on a ja.nevie velmi dobre po slovensky,boji sa ze nieco popletie.doma ma ma vypytat a este hovorit v kostole.ja si myslim ze hlavne kvoli tomu.vravel ze on zvykne mat takto tremu ked sa nieco chysta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj, tak ho treba ukludnit, ze aj ked nieco popletie, tak nevadi, bude veselo a prave na to sa bude najlepsie a najradsej spominat :-) a dat stamprlik pred cestou a bude pohoda :-) ale ty si v pohode, nie?
Odpovedať
dostali sme posteľnú bielizeň a peniažky. u nás nikto nie je nervózny, ani ja ani drahý. to skôr iný sú trochu na nervy. včera bola u nás sudeda. stresovala, že ako natrepe 10 ľudí za hlavný stôl. keď som jej povedala,že tam bude sedieť len 6ľudí jej normálne odľahlo. on už totiž naháňala personál, že ako sa to vyrieši. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a pritom sa stacilo opytat, ze? :-D take sa stava, mamka vcera volala, ze je nevykvitli kvety, co tak dlho pestuje kvoli svabde, nestatsna normalne z toho bola, ale uz pohoda, ale kupila mi slnecnik, tak sme sa obe vytesovali :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
pozerala som v albume. krásny je. ok, idem bo drahý ma vyháňa odtiaľto. veď sa ešte ozvem.
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme uz nieco podostavali.u nas doma je nervozna len mama,a potom stresuje kazdeho :-D ale snazim sa zachovat si chladnu hlavu :-D Hej Mirka ja som v pohode,budem sa snazit uzivat si den ako len budem vediet.
Odpovedať
Profilova fotka
tak by to asi malo byt, uzivat si kazdu minutku, ona sa v rodine vzdy najde niekto, kto stresuje, u nas je to asi tato, ale mozno prekvapi :-D uz sa dnes rozculoval, lebo nepridem domov teraz v nedelu vecer, ale az pondelok rano, nechapem, preco :-) ale on ma take stavy, uz to neriesim :-) a co caka teba trutka?
Odpovedať
Profilova fotka
nadherny slnecnik Mirka :-) ja som sa bola pytat v salone ci nemaju na fotenie a ze uz nie bo sa im uz znicil :-(
Odpovedať
Profilova fotka
myslis co ma caka este tieto posledne dni? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-) no ved to, v mojom nepoziciavali a 1000 Sk som zan nechcela dat, mamka nasla lacnejsi ;-) kedy odchadzate na svadobnu cestu?
Odpovedať
Profilova fotka
jj, to myslim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dnes som zacala den so super masazou,poobede este ideme natacat s kameramanom rande na kazetu a vecer ked stiham tak frcim ku kamoske na tu skusku licenia.zajta ideme asi pre brata do Viedne na letisko,nie je iste.jaj dnes sa ide este pre vinecko.v piatok pre zakusky,potom idem na nechtiky,a vecer nam budu nosit asi dary.
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, aka masaz?ja tiez uvazujem, ze pojdem :-) to je tam u vas nejaky zvyk, ze sa dary nosia pred svadbou? odskocim si na obed, ale som hned spat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj este mame mat posledne stretnutie s fararom,aby sme vedeli kedy co a ako
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas zvyknu nosit pred,ale asi kto nebude vediet donesie v ten den.na masazi chrbta.odkedy na prelozili na ine pracovisko tak ma zvykne dost boliet.
Odpovedať
Profilova fotka
hm, u nas nie je taky zvyk, ani neocakavam nejake navstevy :-) rozmyslam ze pojdem na nejaku relaxacnu masaz tiez, a co robis?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja pracujem v jednej fabrike.ja som iba robotnicka :-S
Odpovedať
Profilova fotka
hm, tak to si musis na chrbat davat velky pozor :-) ja niekedy pridem domov a citim sa ako keby som farala niekde v bani :-D taka masaz potom pride vhod ;-) ozaj, tu skusku make-upu je lepsie robit za denneho svetla (ak mozem poradit)
Odpovedať
Profilova fotka
no hej viem.chcela by som sa k nej dovalit okolo 5 ak sa podari :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sa normalne obavam, ze ked odsvadbujete vy dve s ericcou, uz tu nebude s kym pisat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale my nikam neodideme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ne, ale uz nebudete pisat, budete si vybavovat doklady a podobne, ale je pravda, ze mne sa asi tiez cele rodinne osadenstvo postara o zabavu tyzdna pred :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?