Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, tak ja mam dnes konecne trochu casu kuknut sem a hned lichotky, jaka paraaaaada? ;-) dakujeme velice pjekne za taketo komplimenty, urobim aj normalny albumos, ked budu fotky od fotografa, zatial mam len tychto par a skoro vsetky su rozmazane :-| manzel je taky tmavy typ, sme sa dlho hladali, ja biela jak smotana, nikdy sa neopalim bo nemam pigment aj ked mam tmave vlasy a on zas jak cigan, len nanho zasvieti oskar a uz je cerny...pamatam dovolenku onehdy v egypte, sme boli v nejakom shope alebo niekde na veceri, no neviem proste a tam chvilu ten predavac kuka na nas, videl ze patrime k sebe a hovori Ivovi "Do you speak Arabic?" Ivo kuka ze co ti sije stary, ze nee ze preco a potom typek zrazu ze: "Are you two from the same country????" :-D :-D :-D no mala si nas vidiet jak sme sa rehotali, lebo fakt nevyzerame jak z rovnakej krajiny ;-) budem sa opakovat ale zajtrajsie babky-zabky prajem vam nech vam zajtra vsetko vyjde podla predstav, nech je to ten najdlhsi den vo vasom zivote, lebo naozaj hrooooozne rychlo leti a nech sa stale tak lubite jak zajtra ;-) a vzhladom k tomu, co je za oknom este nech je lepsejsejsie pocko nez dnes ]-( to bebecko: ak tu budes, cici budes krasna nevesta, uz sa tesim
Odpovedať
ahojte, no dnes som ani veľmi nemala čas sa na ne dívať, ale samozrejme sú krásne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
poslusne hlasim prichod :-D :-D aj ja som dnes kukala saticky ;-) akurat rozmyslam ci mi zajtra nebude zima,bo taky studeny vietor fuka.a nemam nic na seba.erika ty mas?aaaaa a neviem pisat kvoli nechtom :-D :-N
Odpovedať
baby..co to mate zajtra..tak sa drzte a hlavne si ten den vychutnavajte ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pripajam sa k lei...vsetkym zajtrajsim nevestickam prajem krasne prezity svadobny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nevesticky dakuju ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a aj ja prajem vsetkym koleginkam :-D ten najkrajsi den plny lasky
Odpovedať
ďakujem :-) Marcelka ja mám štólu ale neviem či to nečo pomôže ak bude tak chladno ako dnes. :-| ináč práve sme doviazali rozmarín na pierka. zajtra vstávam o pol 7mej tak idem do hajan. majte sa. Marcelka uži si to!!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ty Erika :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja sa pripájam... Prajem nádherný a najmä neopakovateľný zajtrajšok. :-D Užite si to....
Odpovedať
ahoj holky uzite si to zajtra aj ja si to uzijem inak errica mas rovnake gelove nechtiky ako ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.tak ide sa na to ;-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
myslim na vas baby, drzte sa, nech vsetko vyjde ako ma a hlavne, budte tam jeden pre druheho :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kocky dnesne nevesticky velmi drzim palce nech vsetko vide ako ma, drzte sa a uzivajte si to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja drzim palceky, aj ked ste tu uz asi neni. x-) Seagull nasla som ake bude asi pocasie, vypada to nadejne:http://meteo.tym.sk/vyhliadka_na_7-14_den_.html
Odpovedať
babenky - aj ja Vam prajem nech to je krasny den....zda sa ze pocasie sa trosku umudruje a zasvieti Vam aj slniecko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte od vcera mam uz doma popolnocne..tak som strasne rada.. a uz sa dohodujeme okolo kvetin.. ja to mam o dva tyzdne ale vsetkim dnesnym prajem krasny den..bay mate super pocasie nieje teplo a pritom svieti slnko..myslim na vas a ked nieco nahooodouuu nebude uplne dokonale kaslite na to, je to predsa o vas a nie o nejakom zabudnutelnom detaile :-)
Odpovedať
Ahojte.... Prosím prosím ak sú na tomto fóre aj babenky ktorých svadobný termín je 28.6.2008 v okolí Prešova alebo priamo z Prešova tak nech sa mi prosím ozvú....Ďakujem ;-)
Odpovedať
Ahojte :-) som vytancavaná, najedená, a dostatočne unavená. :-) všetci sa dobre bavili, čo ma veľmi teší. všetko prebehlo bezproblémovo. strašne som si ten deň užila a odteraz si budem užívať svojho manželíka. x-) baby čo vás to ešte čaká, ja len toľko čo sa tu už spomínalo neraz. nestresujte a úžasne si užite ten váš deň. stojí to za to! idem si konečne oddýchnuť. tak sa majte pekne. ;-)
Odpovedať
erika..tak vsetko najlepsie..a uz sa tesim na fotky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
vsetko len to najlepsie, lubte sa uz navzdy a nech vam zazitok tohto dna ostane v srdieckach natrvalo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.tak aj ja celkom vytancovana,este by som tancovala ;-) nozicky stale riadne bolia.zabava bola skvela,vsetko klapko,az na jednu vec,ale to si necham pre seba.gratulujem pani Nagyova :-)
Odpovedať
trutka..aj tebe vsetko najlepsie..a ak su nejake trapasy,sup do tej temy s nimi..ja som si ju celu precitala..a uz sa tesim na tie nase :-)
Odpovedať
kocky,novomanzelky, zelam vam aby ten krasny pocit a to stastie vydrzalo minimalne cely zivot............... ;-) ;-) :-) aby sme s tymi nasimi polovickami mali trpezlivost a oni pochopenie pre nase slabosti ( ako parfemy, nohavicky, kremiky a pod......) a aby ste boli aspom tak stastne ako ja teraz a to je taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi, ze sa to ani povedat neda
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) ja sa pridavam az teraz, nejak nebol cas :-N vsetko dopadlo podla nasich predstav a vytancovali sme sa dosytosti :-D takze odkaz pre vsetky, ktore to este maju pred sebou - netreba stresovat, ale uzit si ten krasny den naplno :-) trutka - bola si krasna nevesticka, stihla som ta kuknut jednym ockom, ked som bezala do kostola :-D
Odpovedať
Ahojte, Anička, Marcelka vy kedy budete mať fotky? ja až koncom týždňa.
Odpovedať
Profilova fotka
no caute novomanzelky, tak co aky je to pocit? a inak gratulujem a prajem secko naj, viac potom do albumov, ok?
Odpovedať
witchka pocit je to úplne skvelý, zamilovala som sa ešte viac ako som bola. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) :-) :-) tak to je super, my sme to tiez konstatovali s manzelom, oooo, toto je inak tiez na zvykanie...ale dnes som si bola pre sobasny list, tak uz mam konecne meno - teda nove myslim
Odpovedať
my pôjdeme v stredu pre papiere. to bude kým si zvyknem podpisovať sa novým menom.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?