Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja som vybavila vsetko, aj karticku poistovne, aj banku, aj vsetky ostatne karty a registracie, stihla som aj preventivnu, takze preto 4 dni, na zadanie ziadosti na pas a vodicak sme dlho cakalai, ale po hotove doklady mi uz pojdu nasi no ako v skole, myslela som, ze ked je to bilingualna skola, ze je vyberova, ale nie je, co ma stve, zatial chodim, kedze nemam nic ine, ale stale hladam
Odpovedať
cafte holky tak ja som stihla vymenit skoro vsetko do 3 dni :-D Mirka nevies musia mat rodicia splnomocnenie ked by mi isli po pas hmmm :-)
Odpovedať
Profilova fotka
po pas nie, matka, otec, setra, brat bez splnomocnenia, ak ide pre pas, pre vodicak len s notarsky overenym splnomocnenim
Odpovedať
ahojte, tam mne uz prisli sms ze OP aj VP su hotove...je to sila, lebo som to tam len vcera bola vybavovat...takze nas system nei je az taky zly...takze zajtra to mam hotove..
Odpovedať
Mirka sme sa pýtali toho známeho a vravel,že v utorok prijali niečo cez 5000 žiadostí a v stredu o 12tej mali vybavených okolo 10.000 žiadostí a rozoslali ich do pobočiek. tak by mal byť hotový aj môj OP. dnes nemajú stránkový deň, tak som zvedavá či mi zajtra príde tá blbá sms od nich. totiž starý OP si nechali a nerada behám bez OP. okrem toho mi za to môžu dať aj pokutu, že nemám pri sebe OP. je to na hlavu. ja som si za dva dni obehala aspoň lekárov, aj keď utorok musím ísť na krv.
Odpovedať
Profilova fotka
ak mas pri sebe sobasny (kopiu) a doklad o tom, ze cakas na novy, tak ti nesmu pokutu dat :-p
Odpovedať
to aby som si spravila kópiu. :-| ja vééééľmi dúfam, že zajtra mi pošlú sms nech si vyzdvihnem nový OP. síce pri mojom šťastí... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte holky...tak uz to je za nami az mi to je luto,ze to tak rychlo zbehlo...a ako sa citite ako pani?
Odpovedať
Profilova fotka
ja zvlastne, ked ma oslovia novym menom, sem-tam este nereagujem :-) ale inak som statsna, mne len vadi, ze niektori ludia su taki, ze hned povedia, ze kolko ideaov je na zaciatku a ze budeme radi, ak nam po rokoch vydrzi aspon 10%, neznasam to, ak by sa to aj nahodou stalo, pytal sa ich niekto na ich nazor :-)
Odpovedať
Mirka ja takych ludi ignorujem aj nam to vraveli, ze mame pockat po 2 rokoch manzelstva a potom sa ozvat, ze uvidime ako dopadneme ]-( podla mna je to blbost ja sa riadim heslom ako si kto ustelie tak bude spat :-D
Odpovedať
to sú samé blbé reči, moji rodičia sú spolu 24rokov a klape im to. áno hádajú sa, ale vždy sa neako dohodnú. a stále sa majú radi, vidno to na nich. ja sa cítim ako manželka fajn :-) teším sa
Odpovedať
podla mna to hovoria prave taki co im to v manzelstve nefunguje....ludia vo vztahoch okolo mna ktorym to funguje take nieco nikdy nepovedali a praveto hovoria taki co im to hapruje s menom... to je horsie...akurat teraz mi zavolali z T-mobile a ja ze "zemanova Barbora, prosim" a on "pani Kristufkova, mam pre vas zasielku....." hahahahah..ma to hned hodilo do pritomnosti :) a este stale ked telefonujem tak sa predstavujem dobry den, Zem-Kristufkova :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Suhlasim s Barbike, tieto reci vedu ti, co su sami nespokojni. Ja mam vo svojom okoli vela manzelstiev, ktorym to klape aj po mnohych rokoch, a preto som optimistka a verim, ze to takto vyjde aj mne. Je pravda, ze je velka rozvodovost ale tak isto je aj mnoho spokojnych parov a o tych sa uz hovori menej, lebo ti tak nevytrcaju a ziju si svoj pekny, bezny zivot. S novym menom mam aj ja stale problemy, pytala som sa kamosky, ze po akej dobe si ako tak zvykla, tak ze cca po dvoch mesiacoch, takze este sme v norme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tiez si to myslim, preto si aj v duchu pomylim, ze kto sa prave teba pisal na nazor, ja vzdy ked sa divam na manzelika, aj ked ma hneva, tak si vzdy uvedomin, ako velmi ho lubim a ze to, preco sa hnevam mi nestoji za to, aby som bola taka, ako ti, co mi "vinsuju" len 10% :-D ja si na nove meno zvykam tahsie aj preto, ze je bez koncovky -ova, dnes, ked sa pisali skratky mien vo vykazoch, tak tam riaditelka napisala ze Tri, a ked somsa hladala, normlne som myslela, ze sa ozvem a spytam, ze kde som ja :-D :-D :-D
Odpovedať
baby čo myslíte ak śa chcem zahlásiť na autoškolu a ešte nemám OP. stačí mi tá žiadosť a sobášny list ako doklad???
Odpovedať
Profilova fotka
mal by, s tym, ze sa to potom doplni,ak im bude treba cislo OP, ta ziadost sa aj tak potvrdzuje az pri skuske, aspon u mna to tak bolo :-)
Odpovedať
no mne povedali ze by sa mala ta ziadost prikladat k staremu OP, cize mozno aj ten budes potrebovat...
Odpovedať
mne starý OP zobrali, zostala mi len žiadosť o nový OP.
Odpovedať
to fakt? mne povedali ze ho odovzdam po vydani noveho....iny kraj iny mrav???? idme si po novy az dnes...tak drzte palce...snad to vybavim rychlo...
Odpovedať
Profilova fotka
ako sa mate baby? ja mam poslednu dobu cudne dni, zabudam, vsetko mi pada a tak
Odpovedať
ahoj holky podla mna to nebude iny kraj iny mrav, ale skor ako sa dohodnes s uradnickou a ci sa s nou da dohodnut :-D napr. v KE robia OP na pockanie aspon este v juni to tak bolo :-D
Odpovedať
yvett - v juni jasne ze to bolo....ale od 1.7. sa robia OP europskeho typu a tie uz na pockanie nie su....no ja uz mam novy....sa mi stala taka vec ze pri podpisovani vydaja som si skomolila moje nove meno...Kristufekova...a pritom som Kristufkova... :-D a to som sa prave vcera stazovala ze za 28 rokov zívota s menom Zemanova mi ho nik neskomolil a teraz to nove mi uz skomoluju jedna radost...tak som si ho sama skomolila :) Mirka ja sa mam ok - zacinam si hladat novy job...uvidim kedy sa mi to podari....je teraz uhorkova sezona...citim ze tu tomu uz nedavam 100% ..
Odpovedať
ja čakám kedy mi príde tá sms :-| bez OP sa nechcem ísť prihlásiť do autoškoly. Mirka ja mám celkovo pohodové dni, len s tou brigádou som ešte stále nezačala. už by som sa mala zaúčať, ale kvôli vybavovačkám mi to nevychádzalo minulý týždeň.
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tiez obzeram po novej praci, ale tak relaxacne, nechcem to uz uponahlat, chcem si dobre vybrat, aby som tam vydrzala par rokov :-) ja zas pri svojom novom priezvisku musim vysvetlovat, ze manzel nie je cudzinec :-D
Odpovedať
tak ja sa tiez chcem ohliadnut po niecom inom, ale az ku koncu tohto roka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa ucit velmi nechce, tak sa musim poponahlat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.ja uz mam VP aj pas.a to je zaujimave ze mna sms- kou vobec neupozornili. =-)
Odpovedať
ani mna sms neupozornili, ale mozem si pozriet stav pasu na nete, ale aj tak nemam cas si po ist - na dovolenku idem na OP :-)
Odpovedať
cafte kocky....robili ste si svadobny rozpocet? ked sa mozem opytat, kolko Vas to vsetko vyslo? mi to chceme uzavriet v tychto dnoch...stale to odkladame. pocitali ste do tych poloziek aj veci, ktore ste si museli kupit, ale v podstate su potrebne aj v beznom zivote? napr. nohavicky, podprsenka, topanky na prezutie, protiotklakovac,atd...
Odpovedať
tak ja som mala nejaky rozpocet, ale to bolo nic moc nemala som tam totiz spocitane vsetko len tak zbezne svadba v Ke pre 50 ludi okolo 130 000 a to sme mali skoro najlacnejsiu restiku v KE ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?