Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, ona bude mat pracu s mojimi kruhmi pod ocami aj bez ponocovania :-)
Odpovedať
ja rozmýšlam či si mám rezervovať termín u kozmetičky, vizážistky a kaderníčky už teraz. váš názor?
Odpovedať
Profilova fotka
jednoznacne ja som to spravila este koncom roka a uz si ma hned pisala, lebo ze to treba skoro zarezervovat
Odpovedať
tak to aby som išla budúci týždeň omrknúť.
Odpovedať
Profilova fotka
cafte :-) ja som si tiez uz pre par tyzdnami zarezervovala kadernicku i vizazistku :-) a nastastie kadernicka este mala volny termin :-D
Odpovedať
tak to ste ma prekvapili ja som myslela, že stačí tak mesiac pred.
Odpovedať
Profilova fotka
no ericca asi nestaci, ja mam tiez rezervovane uz od januara, najma kadarenicka mi povedala, ze soboty su uz takmer plne, ale snad budes mat stastie a nebude to problem, ja som hlavne nechcela sediet u kadernicky uz o 7:00, tak preto tak skora rezervacia :-)
Odpovedať
pre istotu som si už aj rezervovala kaderníčku 8-)
Odpovedať
Mirka, krásne oznámenia máte. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som si aj myslela, ze si uz nieco robila, ked si dlhsie neodpisovala :-) dakujem, som rada, ze sa pacia, uvidime, ako budu vyzerat, ked sa aj vytlacia, tesim sa z toho, ze su uz hotove po grafickej stranke
Odpovedať
býva nad nami tak som k nej zabehla. páčia, sú jednoduché a strašne pekné.
Odpovedať
Profilova fotka
jooooj, dakujem. Ta som sa bala reakcii a aj sa bojim, ze to starsia cast rodiny neprecita, lebo to nie je cierne, ale chcela som aby boli take nejake ine a aby boli len nase a okrem toho sa farebne hodia k vyzdobe celej saly. Uplne najviac sa mi pacia tie vinety. Grafik ich robil uplne sam, bez akejkolvek nasej pripomienky a hned na prvy krat sa to podarilo. Dakujem, za tvoj nazor. Prihodila som do albume este par foto bizu a siat, nasla som kasne modely a nastastie sa nepredavaju na Slovnsku, lebo by som musela zrusit rezervaciu tych, co mam :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no to ti verím, ja som včera išla okolo salóna kde som skúšala šaty san patrick a tiež som bola v pokušení zrušiť tie pôvodné a ísť skúšať ďalšie, dostali totiž menšie čísla.
Odpovedať
Profilova fotka
stastie, ze nemam cas ist este nieco obzerat a skusat, len cez et a to ma uz netrapi, lebo by ma muselo porazit z toho vsetkeho, co tam maju (myslim na nete) a ja neviem zohnat
Odpovedať
ja som si až teraz všilmla, že zostáva len 95dní, to sú tri mesiace a som čoraz nedočkavejšia...
Odpovedať
Profilova fotka
joooj, ani nespominaj, ja ani nechcem, aby to prislo
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.no ja mam od tohto vikendu velmi zlu skusenost s kadernickou.Boli sme na svadbe a bola som k jednej objednana na pol 9.vzala ma az okolo tristvrte na 10.hundrala ze taky uces aky chcem uz davno nie je v mode,ze dnes sa uz nic vycesane nenosi....a pritom som chcela aby mi urobila iba obycajne prstienky alebo nieco take.a hundrala ze nevesty dnes uz nenosia ani vycesane vlasy ze len volne rozpustene a zavoj.prevracala pritom oci,nasrata bola,zbuchla ma za 20 minut a este ze z takych dlhych vlasov ako mam ja sa neda urobit uces.a uces co mi urobila bol hrozny,hned ako som prisla domov som si povyberala vsetky sponky,mama mi ich nakulmovala,pekne som si ich vypla a bolo.keby ma tak dochramala na vlastnu svadbu a ju asi vyhodim z okna co vedla neho stala ]-( nechapem ako mozu take zeny vobec vykonavat taku profesiu
Odpovedať
Profilova fotka
a vobec ani netusim kam sa mam dat ucesat na vlastnu svadbu... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no, nie kazda to robi, lebo chce, casto ide len o to, ze potrebuje pracu. Ja sa preto spolahnem na svoju dlhorocnu kadernicku a urcite pojdem najprv na skusku, aby som vdela, ci sa da taky uces alebo nie. Rozhodne by som neuverila tomu, ze nevesty nosia len rozpstene vlasy a zavoj, lebo aj ten treba nejako stabilne upevnit. Mozno by som sa spolahla na odporucanie kamosiek alebo bab z blogu a sla najprv na skusku. Taky zazitok je velmi neprijemny. Budem drzat palce,aby si nasla tu spravnu.
Odpovedať
trutka aspon vies ze tam ist netreba a na svadbu si najdes lepsiu kadernicku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim, mas este cas si najst ustretovejsiu kadernicku
Odpovedať
ahojte, my sme včera objednali zákusky a svadobnú tortu. takže aj to už mám z krku. :-) už sa musím stretnúť len so starejším a kameramanom raz. budúci týždeň rerezvujem kvetinárstvo. potom chýbajú len veci pre mňa (samodržky, topánky, spodná bielizeň,...) a drahému oblek. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tak to ja mam zatial iba krabice na zakusky :-D :-D ale snad uz coskoro ich pojdeme objednat, aby nebolo neskoro :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby ;-) aj my mame toho uz dost vybavene, ale aj tak mam stale pocit, ze nam toho vela chyba... ufff ma tu niekto tiez taky pocit??? a nehovorim o tom, ze sa nemozem zbavit pocitu, ze co zabudneme... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja mam pocit, ze 100% nieco zabudneme, ale uz nie ze nam este vela chyba, nastastie, uz len take drobnosti, vela veci je uz v podtate rozbehnutych, takze sa teraz radsej sustredim na pracu, aby bolo vsetko tip-top a bezalo to aj samo, nech sa uz k junu mozem sustredit len na seba
Odpovedať
ahojte, no ja mám skôr pocit, že je čoraz menej vybavovania. ja ako sa poznám na niečo určite zabudem takže to budem musieť brať s rezervou. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nastastie moja mamina si tiez na vela veci spomenie a ak aj nahodou, tak pripomenie... ale uz sa tesim na ten den D, ako vsetko zo mna opadne... aj ked je to len a len prijemny stresik :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby ja by som aj nieco napisala, ale nejak nemam k svadbe co. :-(
Odpovedať
seagull veď netreba len o svadbe ;-) povedz čo máš nové
Odpovedať
Profilova fotka
no, dnes som uspesne zrealizovala tzv. HR Coffee Break pre nasich klientov a pomalicky spustam novy program Riadenie ludskych zdrojov. Strasne som sa na tom narobila, tak by som velmi chcela, aby to malo ohlas a aby ludia prisli. Je to paradna vec. A potrebujem pisat tu pracu na rigoroznu skusku,ale sa mi nesce. :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?