Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • ahojte, tak ako sa dnes mate?

• Ahojte. Je tu niekto?

• ahoj
    ja som tu, ale nemam nejak naladu pisat
    ako sa mas ty?

• Sponzor fóra
  • chorá som 😒 tak ležím v posteli.

• hm, ja som tiez vikendovala v posteli 😞 Je nas takych asi viac

• a pritom mi v sobotu nič nebolo a v nedeľu ráno rovno 38horúčka. v sobotu sme boli so starejším. veľmi sympatický, veselý a milý pán. bude s ním sranda. 🙂

• tak to je super, ze mas zo starejsieho dobry pocit
    ta viroza je teraz asi taka, ja som nastastie horucku nemala, ale dobre mi nie je, vyzbrojila som sa uz zasobou kadejakych tych rozpustnych veci do caju 🙂

• ja sa nadájam čajom, napchávam sa penicilínom a ibalginom, cmúľam strepsils. žiadna sláva. v telke nič nejde, tak si asi pusítm film. 🤔

• hm, ja by som filmik brala tiez 🙂 tak si to uzi a nech to rychlo prejde

• ďakujem, dúfam, že to rýchle vyležím.

• vylezat to iste treba, ja dufam, ze sa to mini vylezanie nejak extra neprejavi 🙂 Aky filmik si pozries?

• pozerala som takú rozprávku pre dospelých s Patrickom Depsim, ten čo hrá v Klinike Graceys. teraz pozerám film Kráľovná o anglicekj kráľovnej Alžbete. 🙂

• fiha
    to som vzdy chcela vidiet, mysliem to o alzbete, ale nezohnala som DVD, dobre to je?

• zatial hej, zaujimavo spracovane podla mna.

• hm, skoda, ze som to nezohnala, som na dejiny zatazena a o anglickych dejinach som robila diplomovku 🙂

• Sponzor fóra
  • tak toto sa odohrava v r.1997 ked zomrela Diana a udalosti co vyvolala jej smrt v kralovskej rodine a verejnosti.

• a preco sa to teda vola Alzbeta?

• ahojte 🙂 ja som bola na tom filme v kine a celkom sa mi pacil, aj ked som cakala trocha iny koniec a aj nieco viac ako tam dali 😉
    podla mna sa film vola preto alzbeta, lebo ukazuju tie udalosti z jej pohladu (asi 😃 )

• hm, teda alzbeta II., nie prva, neviem, preco som si myslela, ze je to historicke o Alzbete I. 😃

• mne sa to páčilo, je to zobrazené z pohľadu Alžbety II. ako vnímala smrť Diany, nástup Tonyho Blaira a reakcie verejnosti. nemala to ľahké...

• Ahojte junove nevesticky. Ma niektora z vas svadbu v Ba v Rolande v juni?

• itinka asi nie, ale ako ti môžeme pimôcť? 🙂

• dobre rano 🙂
    to ericca: ty kedy vstavas? ked uz 6:56 pises? 😵

• dnes som vstala 6.30 ale to len keď idem do školy, dnes sa tam musím dostaviť.

• a kolkej mas skolu?

• ahoj Mirka, musela som ísť na 9.30 ale na vlak som išla. ako si sa dnes mala? zajtra zostávam doma ležať. neskutočne ma škrabe v hrdle.

• ahoj, nevadi 🙂 Mna tiez skriabe v hrdle. Hm, ale ja nemozem lezat. Som v praci 😞 Tebe ale prajem prijemny den a skore uzdravenie.

• Ďakujem. využijem že som doma a idem vybaviť kvety. chcem sa spýtať treba kyticu svadobnú, potom ďakovné kytice pre obe mami a pierko pre ženícha, ozdoby na stôl. sestre sa nedáva nič???

• hm, neviem, ja nemam sestru, ale mam sesternicu ako starsiu druzicku a ta bude mat kyticku akoze od starsieho druzbu, ale plati ju moj Ivko, ja budem mat kyticku zo styroch druhov kvetov a jej sme objednali len z jedneho druhu 🙂

• vadilo by ak by som mala kyticu inej farby ako je výzdoba??? neviem či chcem čisto červenú, mám rada farby.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov