Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
ahojte, tak ako sa dnes mate?
Odpovedať
Ahojte. Je tu niekto?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ja som tu, ale nemam nejak naladu pisat ako sa mas ty?
Odpovedať
chorá som :-S tak ležím v posteli.
Odpovedať
Profilova fotka
hm, ja som tiez vikendovala v posteli :-( Je nas takych asi viac
Odpovedať
a pritom mi v sobotu nič nebolo a v nedeľu ráno rovno 38horúčka. v sobotu sme boli so starejším. veľmi sympatický, veselý a milý pán. bude s ním sranda. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super, ze mas zo starejsieho dobry pocit ta viroza je teraz asi taka, ja som nastastie horucku nemala, ale dobre mi nie je, vyzbrojila som sa uz zasobou kadejakych tych rozpustnych veci do caju :-)
Odpovedať
ja sa nadájam čajom, napchávam sa penicilínom a ibalginom, cmúľam strepsils. žiadna sláva. v telke nič nejde, tak si asi pusítm film. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm, ja by som filmik brala tiez :-) tak si to uzi a nech to rychlo prejde
Odpovedať
ďakujem, dúfam, že to rýchle vyležím.
Odpovedať
Profilova fotka
vylezat to iste treba, ja dufam, ze sa to mini vylezanie nejak extra neprejavi :-) Aky filmik si pozries?
Odpovedať
pozerala som takú rozprávku pre dospelých s Patrickom Depsim, ten čo hrá v Klinike Graceys. teraz pozerám film Kráľovná o anglicekj kráľovnej Alžbete. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
fiha to som vzdy chcela vidiet, mysliem to o alzbete, ale nezohnala som DVD, dobre to je?
Odpovedať
zatial hej, zaujimavo spracovane podla mna.
Odpovedať
Profilova fotka
hm, skoda, ze som to nezohnala, som na dejiny zatazena a o anglickych dejinach som robila diplomovku :-)
Odpovedať
tak toto sa odohrava v r.1997 ked zomrela Diana a udalosti co vyvolala jej smrt v kralovskej rodine a verejnosti.
Odpovedať
Profilova fotka
a preco sa to teda vola Alzbeta?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) ja som bola na tom filme v kine a celkom sa mi pacil, aj ked som cakala trocha iny koniec a aj nieco viac ako tam dali ;-) podla mna sa film vola preto alzbeta, lebo ukazuju tie udalosti z jej pohladu (asi :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
hm, teda alzbeta II., nie prva, neviem, preco som si myslela, ze je to historicke o Alzbete I. :-D
Odpovedať
mne sa to páčilo, je to zobrazené z pohľadu Alžbety II. ako vnímala smrť Diany, nástup Tonyho Blaira a reakcie verejnosti. nemala to ľahké...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte junove nevesticky. Ma niektora z vas svadbu v Ba v Rolande v juni?
Odpovedať
itinka asi nie, ale ako ti môžeme pimôcť? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre rano :-) to ericca: ty kedy vstavas? ked uz 6:56 pises? x-)
Odpovedať
dnes som vstala 6.30 ale to len keď idem do školy, dnes sa tam musím dostaviť.
Odpovedať
Profilova fotka
a kolkej mas skolu?
Odpovedať
ahoj Mirka, musela som ísť na 9.30 ale na vlak som išla. ako si sa dnes mala? zajtra zostávam doma ležať. neskutočne ma škrabe v hrdle.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, nevadi :-) Mna tiez skriabe v hrdle. Hm, ale ja nemozem lezat. Som v praci :-( Tebe ale prajem prijemny den a skore uzdravenie.
Odpovedať
Ďakujem. využijem že som doma a idem vybaviť kvety. chcem sa spýtať treba kyticu svadobnú, potom ďakovné kytice pre obe mami a pierko pre ženícha, ozdoby na stôl. sestre sa nedáva nič???
Odpovedať
Profilova fotka
hm, neviem, ja nemam sestru, ale mam sesternicu ako starsiu druzicku a ta bude mat kyticku akoze od starsieho druzbu, ale plati ju moj Ivko, ja budem mat kyticku zo styroch druhov kvetov a jej sme objednali len z jedneho druhu :-)
Odpovedať
vadilo by ak by som mala kyticu inej farby ako je výzdoba??? neviem či chcem čisto červenú, mám rada farby.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?