Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
povedal na to len to, ze vsetky zeny z rodiny majú ová :-S
Odpovedať
Profilova fotka
veru tam by som to ova nedavaala, aj ked som skor za to ze slovenske ,ena by mali byt pekne po slovensky s ova. no v tomto pripade si to ziada vynimku. ako pokracuejte s pripravami, ja ma nove asi akurat tak oznamenia :-) konecne vytlacene mam sice len tri maskusku ale dopadlo to dobre a pojdem tlacit hromadne coskoro aj ostatne a aj dalsie veci co bude treba. a v aprili budeme mat prve stretko s fararom ktoreho sme konecne dohodli
Odpovedať
Profilova fotka
hm, som rada, ze suhlasite, ale uz s tym asi nic nespravim :-| mate prva stretko s fararom az teraz? my pojdeme v aprily uz posledny krat :-D
Odpovedať
pozerala som čo si si dala fotky o skúške účesu.
Odpovedať
Profilova fotka
no, az taka spokojna som nebola
Odpovedať
droby ja mám nové to čo mám v albume. nepáčilo sa ti účes? alebo ako zrealizovala tvoju predstavu?
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze ucas ako taky je super, ale ja mam inu predstavu, necitim sa v kucierkach az tak dobre a ani nechce taky bohaty uces, mam krasne zdobene saty, vsetko ostatne musi byt jednoduchsie, lae mam dohodnutu skusku a hladam nove lepsie obrazky a uvidime, co bude
Odpovedať
tak potom zas ukáž ako dopadneš ;-) ja mám skúšku účesu až v júni v ten týždeň utorok ako bude svadba.
Odpovedať
Profilova fotka
no, sa mi zda, ze aj ja to potiahnem az do juna, este ze je to kamoska a ma trpezlivost, ja totiz nemam konkretnu predstavu, viem, ze chcem zavoj hore, ze nechcem vela kucierok, ze chcem, aby uces vyzeral prirodzene, ze chcem, aby to nebolo prilis vysoke a tak, takze to so mnou nie je az take lahke
Odpovedať
ja práveže mám celkom jasnú predstavu. nechcem kučery, mám ofinku, budem mať závoj, takže chcem taký malý vkusný drdolček a závoj bude pob ním alebo ho bude kryť. viď fotky v albume. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem, pozerala som, ale u mna je problem aj ten, ze mam postupne zostrihane vlasy, takze aj ked uz nieco vymyslime, tak to nedrzi kvoli nerovnakej dlzke vlasov a tiez ak chcem zavoj hore, musi tam byt nieco, co ho bude drzat, ale nechcem nic "vycesove". No, takze sa nedivim, ze kadernicka nevedela, co so mnou. Vyskusali sme tri ucesy (odfotene su len dva) a stale nic, najblizsie, ked pojdem domov, tak som objednana zas.
Odpovedať
Profilova fotka
:-N no ja som ho este nikdy nevidela, je ti draheho znamy, tak som zvedava. my mame ineho farar nie toho odkial mame kostol, s tym sme sa uz stretli, len namostava stretnut sa s nasima spravit aj tie nauky - na prednaske sme uz boli co je povinna
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
povinna prednaska? to neviem, co je, my chodime na individualne stretka ked prideme domov, kedze sme 300 km daleko :-) A tato posledna vraj bude nieco ako nacvik :-) Prejdeme si cely obrad a tak, uz sa aj celkom tesim.
Odpovedať
Profilova fotka
my mame povinnu prednasku o planovanom rodicovstve -pokial viem v ba tam chodia vsetci. asi niekde je to priamo v kostole, u nas je na to taky klub. ja budem mat tak polovycesane vlasy, a na tom zhora zavoj, kadernicka mi chce dat pricesok tak som zvedava, ale vlasy mam dost dlhe tak som myslela ze mi neni treba a mali by byt tak polorozpustene. a po polnoci na miesto zavoja pridam kvet do vlasov, alebo celenku a bude. aj skusku by som mala mat v aprili, no pockam kym budem mat zavoj a potom pojdem, robi ma kamsoka takze to bude v pohiode
Odpovedať
Profilova fotka
hm, no nejak tak si to aj ja predstavujem, uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
my sme este planovane rodicovstvo nepreberali :-) a neviem, ci budeme, nas kaplan ma trosku problem pri naukach, pretoze priatel je enveriaci a tazko sa take veci hovoria, tak som zvedava :-)
Odpovedať
Mirka aj ja mám postupku, ale to by nemalo vadiť, ten účes čo som mala na svadbe minulý rok mi v pohode spravila z postupky.
Odpovedať
Profilova fotka
pozri takto njak chcem vlasy http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... aj vypnute aj dlhe a tiez mam kadejako postupne vlasy strihane a mala som ofinku a ta mi dorasta tazke dufam ze dorasie aby sa dala zamaskovat. no ja tiez nechodim do kostola - neznamena ze som neveriaca - len mam svoj pohlad, tazke to bude zaujimave ale ta prednaska bola v pohode, o bilingsovej metode, takze nas to zaujalo
Odpovedať
Profilova fotka
diky za cenne rady, nejak to necham utriast a uvidime dnes bezim mam este stretko zatial pa pa
Odpovedať
som zvedavá ako budete vyzerať nevestičky. :-) a čo to je tá bilingsonova metóda?
Odpovedať
Profilova fotka
paa erika, to je vlastne metoda planovaneho rodicovstva, podla nej sa da branit iotehotneniu, alebo naopak vies kedy je najlepsi den na pocatie. je to vlastne o sledovani hlienu, pocitu vlhkosti a podla toho sa urcuju plodne dni, neplodne a potom ovulacia. celkom zaujimave a poucne
Odpovedať
tak v tom prípade som o tom už niečo počula. to je o sledovaní plodných a neplodných dní.
Odpovedať
Profilova fotka
vlastne ano, no posvadbe si uz take skusanie tej metody mozme dovolit :-D
Odpovedať
tak to hej. ináč ja čo mám známe a kamošky brali antikoncepciu a hneď ako ju ukončili, že chcú otehotnieť aj otehotneli behom mesiaca...
Odpovedať
Profilova fotka
ale ebzim ja teraz na obed, zatial pa
Odpovedať
sa naobeduj aj za mňa. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ty dnes hladujes? som si dala salatik aj kavicku :-)
Odpovedať
Ahojte. ericca velmi pekne topanocky, no ale ak je toto nizky opatok? :-.
Odpovedať
len som leniva si najst nieco pod zub. m03 nie su uplne nizke,maju cca 5cm opatok.
Odpovedať
je tu niekto?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?