Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
financna matika znie strasne, aspon pre mna :-) Normalne ta obdivujem. Caka ta krasny den, ked ides po oznamenia. Juuuj, poznam ten pocit. Uzi si to.
Odpovedať
jj a idem si kúpiť aj topánočky x-) dúfam, že ich ešte budú mať, to by bola škoda ak nie.
Odpovedať
Ahojte. Prajem pekny dnik 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak si to poriadne uzi :-) a potom ich hned aj odfot, nech vidime, aku krasu si si kupila
Odpovedať
ericca: tie topanocky urcite budu mat:) nech Ti dnesny den vyjde podla predstav:) ja uz topanocky mam x-) velmi krasne ale uplne ine ako som chcela
Odpovedať
Ahoj m03 ty si tu tiež len občas, ako sa ti darí??? no odfotím, len to bude trocha nekvalitné... mobilom, nemám baterky nabíjacie do foťáka a tie obyčajné sa tam neoplátí ani dať, vydržia len kým sa foťák zapne. :-| musím kúpiť... ale teraz je to vedľajšie. :-p
Odpovedať
mne velmi fajn, az sa nestacim cudovat:)
Odpovedať
este ma skrie vyzdoba, ale to budem riesit asi naposledy :-x
Odpovedať
prečo? čo je s výzdobou?
Odpovedať
Profilova fotka
tiez som riesila baterky a tak som kupila dvoje nabijatelne (do rezervy) ;-) lebo teraz uz taham fotak skoro vsade, taka mini mania ma postihla :-) fotim kazdy detajl a potom si z toho spravim album
Odpovedať
oki, ja idem po tie oznámenia, tak zatiaľ. ;-)
Odpovedať
už mám oznámenia aj botičky 8-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
fiha to si dost rychla takze topanocky mali, gratulujem iste sa strasne tesis
Odpovedať
ako malé decko, no :-D :-D :-D a sú strašne pohodlné, nízke a pekne mi sedeli na nohách. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je dolezite, aby boli pohodlne a dobre sedeli, ja musim tie svoje uz konecne trosku rozchodit
Odpovedať
teraz z toho budem 3dni bez seba od šťastia, že čo všetko mám. ja som strašná. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je na tych pripravach krasne, najma ked sa chvilu nic nedeje :-) ja som cele sviatky behala s fotakom a fotila vsetko, co je nove a potom ma brat musel naucit robit s jednym programom na upravu obrazkov, pretoze by sa mi nevosli do albumu :-)
Odpovedať
jj zmenšiť obrázky, to sa dá aj v malovaní čo je vo windowse
Odpovedať
Profilova fotka
nie zmensit, ale ich pospajat a dat si tam to meno
Odpovedať
jáááj :-N hups, trochu som nepochopila.
Odpovedať
Profilova fotka
nevadi, ved je to v podstate jedno a mas nejaku foto?
Odpovedať
Profilova fotka
krasnucke su, presne mi sedia k tebe mas take zaujimave priezvisko :-)
Odpovedať
máš na mysli topánky alebo oznámenia? ináč meno mi vždy skomolia. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak to veim, aj ja som mala problem to precitat :-) Mne zas davaju dlzen, kam vobec nepatri a nechapem preco. Menis si meno po svadbe? myslela som topanocky, ale aj oznamka su krasne
Odpovedať
ináč číta sa to Žemjeová. mením si meno budem Erika Nagy, bez prechyľovania.
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, ja som tiez chcela bez toho ova, lebo priatel ma take zvlastne meno, hoci je slovak, ale nejak sa mu to nepacilo :-(
Odpovedať
ako sa budeš teda volať?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte junovecky, krasne boticky erika :-) su uzasne riesite mena? tak ja by som sa bez ova volala Talian :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hm, ked mne sa pri niektorych menach to ova nepaci, je take umelo pricapnute, priatel je Trippé a ja budem Trippéová :-) Uz som to tak napisala aj do tej ziadosti na matriku ahoj droby, ako sa mas?
Odpovedať
tak tebe sa to ová fakt nehodí :-| to priateľ nechcel aby si nemala prechyľovanie? škoda. ahoj droby, ďakujem. a čo máš nové? aj ty sa pochváľ. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?