Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • financna matika znie strasne, aspon pre mna 🙂 Normalne ta obdivujem. Caka ta krasny den, ked ides po oznamenia. Juuuj, poznam ten pocit. Uzi si to.

• jj a idem si kúpiť aj topánočky 😵 dúfam, že ich ešte budú mať, to by bola škoda ak nie.

• Ahojte. Prajem pekny dnik 😎

• Sponzor fóra
  • tak si to poriadne uzi 🙂 a potom ich hned aj odfot, nech vidime, aku krasu si si kupila

• ericca: tie topanocky urcite budu mat🙂 nech Ti dnesny den vyjde podla predstav🙂 ja uz topanocky mam 😵 velmi krasne ale uplne ine ako som chcela

• Ahoj m03 ty si tu tiež len občas, ako sa ti darí???
    no odfotím, len to bude trocha nekvalitné... mobilom, nemám baterky nabíjacie do foťáka a tie obyčajné sa tam neoplátí ani dať, vydržia len kým sa foťák zapne. 😐 musím kúpiť... ale teraz je to vedľajšie. 😛

• mne velmi fajn, az sa nestacim cudovat🙂

• este ma skrie vyzdoba, ale to budem riesit asi naposledy 😶

• prečo? čo je s výzdobou?

• tiez som riesila baterky a tak som kupila dvoje nabijatelne (do rezervy) 😉 lebo teraz uz taham fotak skoro vsade, taka mini mania ma postihla 🙂 fotim kazdy detajl a potom si z toho spravim album

• oki, ja idem po tie oznámenia, tak zatiaľ. 😉

• už mám oznámenia aj botičky 😎 😃

• fiha
    to si dost rychla
    takze topanocky mali, gratulujem
    iste sa strasne tesis

• ako malé decko, no 😃 😃 😃 a sú strašne pohodlné, nízke a pekne mi sedeli na nohách. 😎

• to je dolezite, aby boli pohodlne a dobre sedeli, ja musim tie svoje uz konecne trosku rozchodit

• Sponzor fóra
  • teraz z toho budem 3dni bez seba od šťastia, že čo všetko mám. ja som strašná. 😃

• to je na tych pripravach krasne, najma ked sa chvilu nic nedeje 🙂
    ja som cele sviatky behala s fotakom a fotila vsetko, co je nove a potom ma brat musel naucit robit s jednym programom na upravu obrazkov, pretoze by sa mi nevosli do albumu 🙂

• jj zmenšiť obrázky, to sa dá aj v malovaní čo je vo windowse

• nie zmensit, ale ich pospajat a dat si tam to meno

• jáááj 😬 hups, trochu som nepochopila.

• nevadi, ved je to v podstate jedno
    a mas nejaku foto?

• krasnucke su, presne mi sedia k tebe
    mas take zaujimave priezvisko 🙂

• máš na mysli topánky alebo oznámenia? ináč meno mi vždy skomolia. 😬

• tak to veim, aj ja som mala problem to precitat 🙂 Mne zas davaju dlzen, kam vobec nepatri a nechapem preco. Menis si meno po svadbe?
    myslela som topanocky, ale aj oznamka su krasne

• ináč číta sa to Žemjeová. mením si meno budem Erika Nagy, bez prechyľovania.

• jeej, ja som tiez chcela bez toho ova, lebo priatel ma take zvlastne meno, hoci je slovak, ale nejak sa mu to nepacilo 😞

• ako sa budeš teda volať?

• ahojte junovecky, krasne boticky erika 🙂 su uzasne

riesite mena? tak ja by som sa bez ova volala Talian 😃 😃

• Hm, ked mne sa pri niektorych menach to ova nepaci, je take umelo pricapnute, priatel je Trippé a ja budem Trippéová 🙂 Uz som to tak napisala aj do tej ziadosti na matriku

ahoj droby, ako sa mas?

• tak tebe sa to ová fakt nehodí 😐 to priateľ nechcel aby si nemala prechyľovanie? škoda.
    ahoj droby, ďakujem. a čo máš nové? aj ty sa pochváľ. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš deň urobíme nezabudnuteľným!!!!!
    Prežite výnimočný svadobný deň v hoteli Yasmin Košice. Ponúkame aj romantický obrad pod holým nebom alebo netradičnú svadobnú hostinu v párty stane.
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂