Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
tina to aj sú, asi som ťa zle pochopila :-N droby to znie dobre s tým kurčaťom... mňam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to aj chutilo dobre :-p :-D teraz som akurat priskla z obeda, mnam rizoto od priatela :-) aj s kavickou
Odpovedať
Profilova fotka
baby, davate rodicom oznamka? ako to urobite?
Odpovedať
my dávame rodičom oznámenie na pamiatku. ako to myslíš, že ako to urobíme??? =-) keď budú hotové tak im ho dám. baby ja som dnes bola v Dunakiliti sa kúpať, saunovať a vo vírivke... to bola paráda x-) nemusela som ísť ani na masáž voda ma pekne vymasírovala.
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj, to poznam, taky relax, parada, aj ti trosku zavidim :-) myslela som, ci im aj nieco hovorite, lebo ja som to dnes urobila a bola som jemne povedane, sokovana ich reakciou
Odpovedať
Profilova fotka
a este my zaujima, stve aj vas tak, ak v cudzom albume najdete svoju fotku? pride to aj vam nechutne, ak to niekto urobi a ani nenapise, ze je to od vas? nejak si neviem pomoct, ale stvu ma taki ludia.
Odpovedať
ako myslíš moje vlastné fotky alebo čo som posťahovala z netu a dala do albumu??? a čo ti povedali na tie oznámenia?
Odpovedať
Profilova fotka
ericca, na to kopirovanie sa pytam len tak informacne, nesuvisi to s tebou ;-) Ale nasla som par svojich fotiek z albumu u niektorych bab a vytocilo ma, ked som videla original fotku robenu mojim fotakom, na mojom gauci bez toho, aby bolo napisane, ze je to odo mna. na oznamka? hm, no, ze ci si myslim, ze ich mam este ja pozyvat, ak to v podstate platia a tak, cele to bolo trapne a zabolelo ma to trosku, ocko sa potom prisiel ospravedlnit, ze to inak pochopil :-) Ja som im to len proste chcela dat, aby mala na pamiatku, rozhodne som ich nechcela nikam oficialne pozyvat. Take nedorozumenie :-)
Odpovedať
jáj tak to by vytočilo aj mňa, ešte som nenašla takú fotku. tak im napíš, že nech uvedú, že je to tvoja originál fotka. ja som našla akurát svoje obrúčky, tak ale to som nefotila ja. to je iné. a ešte ten červený županček, ale to tiež nie je moja fotka len z netu. nemilé nedorozumenie, mi to tiež nebudeme dávať ako pozvanie len na pamiatku.
Odpovedať
Profilova fotka
som aj napisla, ale sa som sa niekoho dotkla ]-( Nechapem, preco je problem to pochopit a uviest co treba namiesto vypisovania hlupych mailom, som sa rozhodla, ze zmenim fotoalbum a na kazdu fotku si dam meno, ja som si vsetky veci z toho original mojho albumu nasla sama na nete, ked som hladala inspiracie, ide predsa o to, ze su to nase inspiracie, a aj ked sa mi nejake fotky pacia od inych, tak si ich skopirujem pre inspiraciu, ale nedam ich do albumu, ale co uz ako pokracuju pripravy? my sme vcera balili oznamka, dnes lepili vinety, zajtra dokoncime balenie oznamiek a v utorok idem na skusku ucesu a kroja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo halo? kde vsetky ste? este sa skryvate pred olievacmi? :-D
Odpovedať
ahoj, ja som dnes žehlili, vysávala a upratovala. otec ma zobudil ráno jemným pokropením vodou :-D poobede sme znova išli do Dunakiliti tak som sa saunovala a vrátili sme sa až o 21.hod. polievači našťastie neboli len dvaja. :-) prípravy... nemám zatiaľ nič nové. :-| počkať predsa, kúpila som si podprsenku, žiadne čipky ani nič ale úplne úžasne drží tvar a nepadá mi. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tak to ti zavidim, ja som ledva nejaku pre mna vhodnu nasla, nie celkom sa mi paci, ale som rada, ze to uz nemusim riesit nevies, co je s majkou? uz davno nepisala
Odpovedať
som pozerala do jej témy, písala tam, že teraz robí na dohodu tie prepisy kníh tak moc nechodí na net, ale povedala som jej, že keď bude mať čas nech napíše aj k nám. dnes sa idem dať podstrihnúť a potom ešte v máji pred svadbou plánujem menšiu úpravu vlasov. :-)
Odpovedať
nikde nikto??? =-) :-. škoda...
Odpovedať
ahojte, dnes som volala do tlačiarní máme hotové oznámenia! :-) tak sa teším! cez týždeň ich pôjdem vyzdvihnúť.
Odpovedať
to ericca:gratulujem k oznámeniam, my sme sa tiež dopracovali k definitívnej podobe, ešte riešime papier a potom si ich už len natisknem...ale už máme obrúčky hotové, dnes po ne idem a keď sa podarí, dám do albumu :-) ..a ostatné prípravy ti idú ako?
Odpovedať
fajn, mám už podprsenku ešte chýbajú nohavičky :-D , idem ešte kúpiť topánky, dokúpiť jedno pierko, kúpila som titiž len 4 a treba ich 5, tabudla som na starejšieho :-N . a drahého musím presvedčiť aby sme mu išli pozrieť oblek.
Odpovedať
Ahojte:) srdecne zdravim vsetky 8-) Ako sa mame?
Odpovedať
ericca:si šikulka,ja podprsku ešte nemám, o topánkach len snívam, začínam mať pocit že nestíííhááámm :-N ...oblek pre drahého budeme požičiavať tu v NR v svadobnom salóne...my pierka mať nebudeme, ale musím ísť ešte kúpiť lupienky na stôl, umelé a riešim či bordové, alebo maslové - v tóne výzdoby :-| m03:ahojky, ako stojíš s prípravami?
Odpovedať
tina: s pripravami si myslim, ze v norme. ale ked pozeram, co vsetko tu este riesite, tak mi poriadne zovrie zaludok :-| polovica veci mna ete nenapadla. Ale topanocky uz mam vyse dvoch mesiacov :-p take krasne o akych sa mi ani nesnivalo. 8-) aku ides mat vyzdobu? maslovo bordovu? ak ano, aj osobne si myslim, ze vhodnejsie su bordove lupienky, aj ked budu na stole trosku kricat. totiz tie maslove trosku splyvaju s bielymi obrusmi a vyzera to trosku spinavo, Prajem pekne sny a zajtra krasny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak uz aj ja som normalne "pojazdna", po dovolenke stravenej doma :-) Nejak sa mi dnes nechce pracovat, neviem sa nastartovat, robim len take drobnosti, vybavovacky, maily, ako po dovolenke :-) Je tu nieto?
Odpovedať
Profilova fotka
Hm, nikto nikde?????
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) co mate nove? uz som sem davno nezabludila.... :-N konecne som sa pohla o kusok dalej :-) vybavili sme uz aj zakusky a mame hotove aj oznamenia :-D tak sa teraz z nich vytesujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, dnes tu nikto nie je, ale s oznamkami sa to rozbehlo, ericca avizovala, ze uz ma, my sme sa cele volno hrali s obalkami a oznameniami... ved uz je pomaly aj cas kedy ich budes posielat?
Odpovedať
Profilova fotka
no este nie su komplet vytlacene, len zopar, lebo ich surne musim tento vikend vziat so sebou, ale asi o tyzden budu hotove a potom koncom mesiaca (tj myslim april) sa mozu aj poslat :-D ved nech mi doma nestoja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tiez som si myslela, ze to do aprila vydrzime, ale ani nasi, ani my sme uz nepockali a zacali rozdavat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) aj ja uz zacnem rozdavat, lebo cez vikend sa stretnem s par spoluziakmi, tak usetrim postovne :-D
Odpovedať
ahojte, dnes som mala 8hodín finančnej matiky tak som tu s vami dnes nemohla byť, ale zajtra vám to vynahradím. ;-) chcela som dnes vyzdvihúť oznámeia, ale bolo už zatvorené. domov som prišla pred pol hodinkou. zajtra teda pôjdem pre tie oznámenia a pôjdem si kúpiť aj topánočky. 8-) sa teším.
Odpovedať
Ahojte, tak ako sa dnes máte? Ja som vstala už o 6tej, neviem načo, mám dnes voľno. =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?