Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • o 40 dni bleeeeeeeeeeeee 😐

• ja to mam o 50 dni no bleee 😐

• myslim 51 😃

• Sponzor fóra
  • strašne to letí,že? buhuhuuu

• cafte 🙂 veru to letiiiii 😞
    ale konecne nam dorazili obrucky, dnes mi volali zo zlatnictva, tak uz teraz sa vytesujem ako mala 😃 😃

• Mirka ja som neaká nechápavá 😬 neva to budem riešiť v deň svadby.
    baby 51dní, ono to fakt letí a blížia sa mi skúšky a to som si myslela,že mám čas. 😒
    Anička super! 🙂

• Ahojte!

Ja som sa z obrucok vytesovala cely den ako mala. Uz som ich fotila vsade, kde mi len napadlo 🙂 Ani nespominajte, ako to leti, mam z toho taky traslavy pocit na bruchu, vzrusenie ale aj smutok z toho, ze to tak leti 🙂 Dnes idem skusat uces, tak dufam, ze sa uz dopracujeme k nejakemu vysledku. Mam dovolenku, tak hura oddychovat 🙂 Idem mamke poukazovat, ake nove napady som pozbierala 😃

to ericca: neboj, nie si nechapava, ale kruhy by mali byt vsite v spodnicke, aspon tie moje boli, takze si ich normalne oblecies cez nohy, ked uz budes namalovana a ucesana. A isto ti pritom pomoze mamina. Ale rozhodne by som sa licila pred obliekanim 🙂

• ahojte
    aj ja mam dovcu od pondelka na tyzden a som v KE tak sa uz tesim pobehame vsetko a stretneme sa s nasimi 😬

• uzite si to, ja mam sice volno len jeden den, ale tesim sa ako mala, ze nemusim byt v praci 🙂

• aj ja uz som potrebovala vypadnut, neze z prace, ale uplne z Prahy totiz som bola vkuse cca 4 mesiace v Prahe a nikde som sa ani nehla na vikend tak potrebujem odist a zmenit prostredie 😃 ja sa poznam, ked budem tyzden na SR tak uz mi bude chybat Praha 😃 😃 😃

• ahojte, mi idme cez víkend rozdávať oznámenia kamarátom a asi o 2 týždne pozvánky.

• Ahojte júnovky, tak sa vám to kráti čo. Užívajte si poslené dni príprav, lebo svabu máte čo nevidieť. Strašne rýchlo to všetko ubehne. Držím palce, nech je všetko ok.

• Mne dnes na odratavani napisalo, ze uz len nejakych 57 dni. Az ma zamrazilo. Iste to strasne rychlo uleti. Uz len rozmyslam, ci amam vsetko. A ci vobec tusim, ako vobec taka svadba preieha 😃

• seagull2404 ja mam 49 dni.brrrr 😃 😬

• aj ja trutka u a prave sme v KE a ide sa od pondelka vybavovat 😃

• Sponzor fóra
  • juuuj, yvetta, drzim palce nech to zvladnete v pohode. Ja poslednu dobu, ked pridem domov, je to samy stres, ale myslim aj v tom pozitivnom zymsle slova, ze vela podnetov a kratkost casu 🙂 a asi to uz bude len horsie 🙂 Dnes som si konecne vybrala aj svadobnu a popolnocnu bizuteriu, este ze mam taku trpezlivu a ochotnu buducu svokru a maminku 🙂 aj na poslednej nauke sme boli, presli sme si obrad - juuj, take ine to bolo 🙂

• ahojte, my sme včera porozdávali väčšinu oznámení, zvyšné treba poslať poštou.

• oznamnia! porozdavane???? a my ich este ani nemame navrhnute..... 😦 ale nejako to snad dame dokopy....
    o 50 dni? pane boze to leti....ale tesim sa neuveritelnym sposobom... 🙂

• 48... leti to, uz len mesiac a mame jun. 🙂

• ahojte

• ahoj 🙂
    ako sa ti dari?

• juj celkom dobre, ale nejak za tebou nestihame ako citam. My este oznamka nemame cele spravene ale teraz riesim stolicky, lebo mam bordovu organizu a neviem ako ju dat na stolicka, teoreticky aj viem, bude len obmotam a spravim maslu, ale neviem ci to bude dobre stat ta masla, alebo to zaviazem nejakou kvetinkou, ale vobec neviem ake kvety sa na to pouzivaju aby to drzalo

• ahojte
    my sme vcera dali par oznameni najblizssej mojej rodine - teta az plakala od dojatia 😵
    zvysom idem v utorok poslat - len mi este njake chybaju tak pred tym vytlacit, snad to vide a budemmat zas dost obalok tie som uz tiez doobjednavala..
    njak zabudam a pribuda lusi komu poslat oznamko

• 😃 neboj maji ja som len taka hyperaktivna neako, este je cas.
    droby, ja som objednala o 5viac dotlacat uz nedam.

• ahojte.my ideme buduci vikend rozdavat oznamka mojej rodine a ten dalsi jeho.vcera som akurat balila oznamenia ale poslem ich az ked bude mat rodina,ti su pre mna prednejsi.ja este stale tozmyslam nad par ludmi ci poslat alebo neposlat..

• no ja rozdavam podla toho kto je najblzsie a kedze na moju rodinu treba komplet vikend tak som rozdala najprv kamaratom.

• ja som tiez dala tlacit viac, ale sa to nazbieralo a uz som bola par dotlacit pre mamine kamosky - moje exkolegine
    ale zas sa nazbierali dalsi ludia ktorym posleme, najprv som to zle rozvrhla
    ale nerobi to problem.
    nasej sme dali, zbytku poslem a draheho rodicom aj mojim sme dali vcera boli sme spolu na obede v nasej restike lebo svokra ju chcela vidiet, tak vsetko dobre dopadlo-aj slimaky sme ochutnali 😛

• tak u nas sa tiez rozdavaju oznamka momentalne este toho mame vela co vybavit mame kazdy den plno programu 😬

• ahojte, trosku som si oddychla aj od netu, ale uz som zas v praci a nonstop na nete 😃 ale vikend bol uplne brutalny, cim dalej, tym na viac otazok musim odpovedat, napr. mi napadlo, ci maju v restike misky na ovocie 🙂 Oznamka su u nas tiez v procese rozdavania, nastastie nam ich natlacili ovela viac, nez sme pocitali 😬

• Ahojte, ja teraz už asi nebudem mať nič nového ohľadom svadby. 😞 ale mamina vymyslela, že nech máme vyrezávané ovocie ako dekoráciu takže toľko nového.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov