Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuj, no tak to si viem predstavit, ja nejak psov nemusim, ale priatel po nom hrozne tuzi, tak som mu slubila, ze ked postavime dom, mozeme si takeho stredneho kupit, on je totiz zvyknuty na obrovske psy :-S Liezol do perin? OOO, to neviem, ci by som prezila :-)
Odpovedať
veď preto som ho to odnaučila, svokrovci mu dovolia totiž sem tam spať v ich posteli :-S . aj nám liezol do postele, teraz na ňu nevyskočí ani keď je uložená. 8-) Vili mi písal, že dnes bude robiť až do 23, zajtra a v stredu až do 20. potom v piatok aby mohli mať voľno.
Odpovedať
Profilova fotka
ake spravne :-) aspon budete spolu, vychadza mi z toho, ze je to skvely chlap ako sa take nieco da odnaucit?
Odpovedať
to im vymyslela firma takéto riešenie aby mali v piatok voľno. no vždy som ho poslala dole keď som videla, že sa chystá vliezť do postele alebo si v nej lebedí. chvíľu to trvalo ale pes pochopil.
Odpovedať
Profilova fotka
myslim, ze tak je to dobre, pes je predsa len pes a co budete cez predlzeny vikend robit?
Odpovedať
ideme si pozrieť pevnosť, bude otvorená ulica vín a ulica remeselníkov, koncerty, prehliadka veteránov (áut)... sú komarňanské dni, programu je dosť. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, tak to ti aj zavidim, pevnost tam mate peknu a taka ulicka vin by potesila priatela, ja sa ho snazim presvedcit, ze by sme mohli ist do Bojnic na strasidla, ale neviem, ci sa mi podari
Odpovedať
si videla pevnosť v Kn? do Bojníc by som aj ja rada išla pozrieť tie strašidla, ale to je nerealne, jedine, že by som išla sama. drahý nerád cestuje.
Odpovedať
Profilova fotka
studovala som historiu, videla som ju len virtualne, ale dala som si zavzok pochodit vsetky dostupne slovenske hrady, kastiele, pevnosti a tak moj zas so mnou po ukecavani pojde, ale viem, ze ho to az tak nezaujima a tak ho nechcem trapit :-S
Odpovedať
s pevnosťou je ten problém, že je otvorená pre verejnosť len počas komarňanských dbí, je dosť v zlom stave a aj to čo bolo už raz opravené, znova chátra, samotné mesto nemá dosť peňazí. ale dúfam, že sa dostane medzi pamiatky UNESCO. drahý nie je typ na výlety, len tak po meste na menšie prechádzky.
Odpovedať
Profilova fotka
ale vinko si iste da :-) ja viem, ze ju chcu zapisat do UNESCO, uz by bolo na case, lebo to nie je len slovenska pamiatka, ja velmi obdivujem Cechov, ako sa ti vedia postarat o vsetky tie kastiele a mestianske domy, my sme v tomto dost zaostali
Odpovedať
presne, obe Komárna sa snažia spolu. :-) pozri koľko som našla "gratulácií" nestíham dnes pridávať linky. :-( mrzí ma, že majú taký plodný deň ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ved som to prave bola cele odklikat, fuj, nudia sa, az sa bojim, co napisu mne
Odpovedať
ja dám album, zakážem komenty, kto bude veľmi chcieť napíše gratuláciu do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
a daju sa bloknut len gratulacie od neregistrovanych?
Odpovedať
tuším, že hej
Odpovedať
Profilova fotka
tak to potom asi urobim tak, ze len neregistrovanych bloknem, ale mamka isto bude chciet nieco napisat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ranko babenky? bude tu dnes niekto? som zvedava, kto ma co nove :-) Ja som zvedava, ci sa dnes ku mne uz dostanu nase svadobne pohare, lebo je nejaky problem s dorucovanim :-) (znamy nam ich nosi uz dva tyzdne :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) opat sa mi raz podarilo daco zohnat - popolnocne saty ;-) a uz nam konecne dosli aj prstene, tak som ich vcera bola vyzdvihnut :-D len tie nestastne topanky este stale nemam, tak hadam sa mi uz coskoro postasti dake najst :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeej rybicka, mate uz prstienky? parada? ja som sa z tych nasich tesila ako mala :-D ake satocky si si vybrala?
Odpovedať
ahojte, mám ďalšiu skúšku z krku. chvíľu budem mať pokoj. budúci týždeň mám jeden zápočet zatiaľ.
Odpovedať
Profilova fotka
seagull: ak sa ich podari dobre odfotit, dam si ich do albumu ;-) su take jednoduche - vrch korzet a dlha sukna (dokonca k tomu je aj kruh - vystuz), ale je to taka neidentifikovatelna farba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Babeny normlane mi je luto ked vidim ako sa pritom zabavate..mne rodicia velmi nepomhaju teda vobec, svokra obcas dobre skomplikuje (ale zas s autom a zakuskami velmi pomohla co je viac ako moja mama). Petra musim nahanat ale bez efektu. Som z toho v poslednej dobe uz unavena a nestastna ze som v tom ostala akoby sama. Uz ma pomaly aj chut prechadza |-|
Odpovedať
rybička určite odfoť, sme zvedavé, tada ja určite :-N sejakova to ma mrzí.
Odpovedať
Profilova fotka
neviem nejaka depka sadla na mna, aj v robote mam toho vela a to mi na nalade nepridava rzbzcka ake mas satocky? odfot sa
Odpovedať
Profilova fotka
to ma mrzi, niekedy mam aj jake vselijake pocity, ale ja toho svojho vzdy donutim, aby ma vnimal a on sa uz naucil, ze ak chce mat pokoj, radsej ma pocuva hned a potom je vybavene :-) Mne zas nepomaha nijaka moja druzicka, hlavna druzicka je urazena a tak to niekedy aj vadi. Zas aale ja som vdacna za maminku, krstnu mamu a buducu svokru. to ericca: gratulujem, iste je to dobry pocit to rybiicka: uz sa neviem dockat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sejakova: Poviem Ti tak, že od januára, odkedy plánujme svadbu sa moja svokra žiadnej prípravy nechytila. Ešte ani raz sa ma nespýtala, či niečo potrebujeme, čo treba vybaviť a tak podobne. Ešte aj torty, zákusky som si objednala sama a ešte si ich aj my budeme platiť. Poviem to tak ako to je, moja budúca svokra sa ide na svadbu len najesť a zabávať. Proste nič ju netrápi.... A práve naopak moja mamina je úplne iná, ked jej zavolám, že potrebujem to a to, tak mi to vybaví, zoženie, stará sa o všetko, behá aby bolo všetko tip-top. Ale zase na druhej strane som aj rada, že sa mi do svadby budúca svokra nestará, radšej si to vybavím sama ako by som to mala dať jej na starosť, ale ide mi o ten princíp, že nemá ani záujem o to, že by sa ponúkla a pomohla nám...
Odpovedať
Profilova fotka
pofotim, jasne, ale dam ich sem asi az buduci tyzden, lebo momentalne nemam tolko casu :-D (aj ked to trva len chvilku ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, z casu na cas sledujem vasu debatku, kedze aj ja ma svadbu v juni a tiez ma to dost chytilo :-) Super sa tu odreagujem z prace a zistim, ze nie som jedina, ktora je z tej svadby taka "trafena" :-) Nebude vadit ak sa obcas pridam do diskusie?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj suzi81 :-) vitaj medzi nami :-D dokonca mame v rovnaky den svadbu ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?