Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to seagull: dakujem to sejakova: ani ja zatial nemam nic z toho co ani ty, ale mam pocit, ze este mam cas, az na tie oznamka. Popolnocne idem pozerat v piatok, chcem saty bledofialovej farby, take aby boli uzke pod prsiami a odtial sa tak jemne rozsirovali az po zem. Take trosku vilovske, romanticke.
Odpovedať
Profilova fotka
krasne, my ale nebudeme mat nastup :-( ocko ma ani neprivedie do kostola, pride si po nas pan farar, ale ja si to vynahradim potom, ked budeme odchadzat, dam si zahrat, co ja chcem :-) moje popolnocne su v albume :-)
Odpovedať
suzi dúfam, že také nájdeš. predstava je krásna. Mirka súhlasím s tebou, mňa bolo tiež treba upozorňovať, že ide o nás dvoch a dobrú zábavu. nie o šaty kvôli ktorým som šalela :-D veď ty to vieš, som to tu písala. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
seagull, super saty :-) take mile, vesele
Odpovedať
Profilova fotka
Ak take saty nenajdem, tak kupim latku a saty si dam usit, obrazok uz mam, tak len zrealizovat.
Odpovedať
suzi: ja som to tiež tak vyriešila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ericca o kolkej mate sobas?
Odpovedať
Profilova fotka
no, moje popolnocne vybral priatel, zakazal svetle, ze som uz vydata, ale to asi srandoval, ale tiez sa mi tieto zdaju take vesele a dievcenske, tak neviem, ci budem robit dojem vydatej zeny :-D sem-tam o nich pochybujem, ked vidim vo svadobnych albumoch tie elegantne a decentne, ale potom otvorim skrinu, trosku sa ich dotknem a som spokojna, oni nie su az take ziarive ako na fotke, skor maju taku jahodovu farbu :-) rozmyslam akurat, ze som si ich chcela zobrat aj na tu promociu k doktoratu, len neviem, ci sa hodia do takej serioznej atmosky :-) to ericca: pamatam sa, kazda mame svoje oblasti, v ktorych stresujeme, ja som hysacila kvoli vyzdobe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, neviete kde by som zohnala svadobn knihy za rozumn ceny?? Lebo som zatiaľ našla len od 2000SK vyššie a zdá sa mi to dosť veľa...
Odpovedať
my máme sobáš o 15.00
Odpovedať
Profilova fotka
ja som svoju zohnala cez kamosku v Holandsku, lebo som tu intenzivne hladala a nic za normalnu cenu som nenasla, ale minule mi tetuska povedala, ze ak mas nejaku sikovnu kamosku, tak staci kupit pekny fotoalbum, bez tych lepiek a folii a vyzdobit ho
Odpovedať
tatkak to neviem :-. Mirka by som ich musela vidieť na tebe tie šaty, ale môžu byť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja o 16.00, tak ty uz budes manzelka, ked ja budem len zacinat :-) Baby, kedy sa idete fotit, po veceri, ci este pred sobasom? Minule som rozmyslala, ze do polnoci budem az dva krat prec z miestnosti (fotenie a unos) tak sa obavam ,ze sa ludia nebudu bavit. Mam sa s tym trapit, ci je to banalita?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som unos zrusila a fotenie mam niekedy okolo 19:00, ked bude este vidno tak na hodinku
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja mam tak fotenie, ale unos aj keby som zrusila, tak by mi to nepomohlo, lebo tak ci tak by ma niekto uniesol. Takto s tym aspon pocitam a poviem im kde ma maju "uniest", tam ma hned najde Roman a tym padom nebudeme dlho - dufam. Unesu ma do jedneho takeho penzioniku pobliz, kde chodievame na vinko a posediet si, maju to jedni znamy, nie je tam nafajcene a ani diskoteka. Hadam to dobre dopadne.
Odpovedať
my máme fotenie pred už o 11tej 12tej. takže počas oslavy budem preč len počas únosu. neboj. to si ani veľmi nevšimnú, ľudia sa budú baviť medzi sebou. a aj tak sa budeš non-stop premiestňovať.
Odpovedať
Profilova fotka
no, ja sa fotim po obrade tak 30 min. a potom este pri vodicke ale unos som zrusila a dala vsetkym vediet (teda tym, co by s tym nieco mohli mat), lebo som povedala, ze nemienim nikam chodit a uz vobec nie do nejakych restik a a proti svojej voli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ste sa dnes cinili :-N aj sa som povedala ze unos nechcem,len ktovie ci to jeho kamarati pochopia :-S nemam chut niekam odist z hostiny do nejakeho zasmradeneho baru ]-( my sa fotime vecer ;-)
Odpovedať
Mirka ja stále žasnem nad tým čo všetko dokážeš vymyslieť. :-) zas si pridala krásne fotky do albumu.
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim trutka, ja som ale takmer na 100% presvedcena, ze to nasi kamarati pochopili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
suzi81 to si dobre nazvala ze trafena zo svadby :-D keby to slovo napadlo mojho draheho tak ma urcite ani inak nevola :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no, trafena sa pouziva ja u nas, ale za priatela tovzdy radsej poviem ja, este sa u nas pouziva "posahana", najma ked uz velmi vymyslam prisla som z mesta a upila som bublifuky a mam z nich strasnu radost, uz som si ich aj skusala, ale mi napadlo, ze aby bol ten efekt s mnozstvom bublin, tak musim este dokupit :-) Ale stali len jeden 20 Sk, tak to snad prezijem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to ericca: ktore myslis? :-)
Odpovedať
tam kde máš svoje fotky. :-) síce aj tie dva pre inšpiráciu sú nádherné. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, ja som sa dnes trosku hrala, tak som nevedela, ktore myslis :-) ale som rada, ze vas inspirujem, z casti to robim aj preto :-D
Odpovedať
mám problém, našla som strašnú kopu krásnych obrázkov a nemôžem ich dať do albumu všetky :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no, to poznam, ja to striedam, menim :-)
Odpovedať
som povymazala pár a hodila tam všetky nájdené stoličky 8-) ale niekedy by sa zišiel ešte jeden album. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to hej, ale mne by asi aj raz tolko bolo malo :-)
Odpovedať
no mám taký pocit, že aj mne by to bolo málo.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?