Svadba v júni 2008

26. aug 200846100
  • to seagull: dakujem
    to sejakova: ani ja zatial nemam nic z toho co ani ty, ale mam pocit, ze este mam cas, az na tie oznamka. Popolnocne idem pozerat v piatok, chcem saty bledofialovej farby, take aby boli uzke pod prsiami a odtial sa tak jemne rozsirovali az po zem. Take trosku vilovske, romanticke.

• krasne, my ale nebudeme mat nastup 😞 ocko ma ani neprivedie do kostola, pride si po nas pan farar, ale ja si to vynahradim potom, ked budeme odchadzat, dam si zahrat, co ja chcem 🙂

moje popolnocne su v albume 🙂

• suzi dúfam, že také nájdeš. predstava je krásna.
    Mirka súhlasím s tebou, mňa bolo tiež treba upozorňovať, že ide o nás dvoch a dobrú zábavu. nie o šaty kvôli ktorým som šalela 😃 veď ty to vieš, som to tu písala. 😬

• Sponzor fóra
  • seagull, super saty 🙂 take mile, vesele

• Ak take saty nenajdem, tak kupim latku a saty si dam usit, obrazok uz mam, tak len zrealizovat.

• suzi: ja som to tiež tak vyriešila 🙂

• ericca o kolkej mate sobas?

• no, moje popolnocne vybral priatel, zakazal svetle, ze som uz vydata, ale to asi srandoval, ale tiez sa mi tieto zdaju take vesele a dievcenske, tak neviem, ci budem robit dojem vydatej zeny 😃 sem-tam o nich pochybujem, ked vidim vo svadobnych albumoch tie elegantne a decentne, ale potom otvorim skrinu, trosku sa ich dotknem a som spokojna, oni nie su az take ziarive ako na fotke, skor maju taku jahodovu farbu 🙂
    rozmyslam akurat, ze som si ich chcela zobrat aj na tu promociu k doktoratu, len neviem, ci sa hodia do takej serioznej atmosky 🙂

to ericca: pamatam sa, kazda mame svoje oblasti, v ktorych stresujeme, ja som hysacila kvoli vyzdobe 🙂

• Baby, neviete kde by som zohnala svadobn knihy za rozumn ceny?? Lebo som zatiaľ našla len od 2000SK vyššie a zdá sa mi to dosť veľa...

• my máme sobáš o 15.00

• ja som svoju zohnala cez kamosku v Holandsku, lebo som tu intenzivne hladala a nic za normalnu cenu som nenasla, ale minule mi tetuska povedala, ze ak mas nejaku sikovnu kamosku, tak staci kupit pekny fotoalbum, bez tych lepiek a folii a vyzdobit ho

• tatkak to neviem 😕
    Mirka by som ich musela vidieť na tebe tie šaty, ale môžu byť.

• Ja o 16.00, tak ty uz budes manzelka, ked ja budem len zacinat 🙂 Baby, kedy sa idete fotit, po veceri, ci este pred sobasom? Minule som rozmyslala, ze do polnoci budem az dva krat prec z miestnosti (fotenie a unos) tak sa obavam ,ze sa ludia nebudu bavit. Mam sa s tym trapit, ci je to banalita?

• ja som unos zrusila
    a fotenie mam niekedy okolo 19:00, ked bude este vidno tak na hodinku

• Aj ja mam tak fotenie, ale unos aj keby som zrusila, tak by mi to nepomohlo, lebo tak ci tak by ma niekto uniesol. Takto s tym aspon pocitam a poviem im kde ma maju "uniest", tam ma hned najde Roman a tym padom nebudeme dlho - dufam. Unesu ma do jedneho takeho penzioniku pobliz, kde chodievame na vinko a posediet si, maju to jedni znamy, nie je tam nafajcene a ani diskoteka. Hadam to dobre dopadne.

• Sponzor fóra
  • my máme fotenie pred už o 11tej 12tej. takže počas oslavy budem preč len počas únosu. neboj. to si ani veľmi nevšimnú, ľudia sa budú baviť medzi sebou. a aj tak sa budeš non-stop premiestňovať.

• no, ja sa fotim po obrade tak 30 min. a potom este pri vodicke
    ale unos som zrusila a dala vsetkym vediet (teda tym, co by s tym nieco mohli mat), lebo som povedala, ze nemienim nikam chodit a uz vobec nie do nejakych restik a a proti svojej voli 🙂

• ahojte ste sa dnes cinili 😬 aj sa som povedala ze unos nechcem,len ktovie ci to jeho kamarati pochopia 😒 nemam chut niekam odist z hostiny do nejakeho zasmradeneho baru 😠 my sa fotime vecer 😉

• Mirka ja stále žasnem nad tým čo všetko dokážeš vymyslieť. 🙂 zas si pridala krásne fotky do albumu.

• suhlasim trutka, ja som ale takmer na 100% presvedcena, ze to nasi kamarati pochopili 😃

• suzi81 to si dobre nazvala ze trafena zo svadby 😃 keby to slovo napadlo mojho draheho tak ma urcite ani inak nevola 😃 😬

• no, trafena sa pouziva ja u nas, ale za priatela tovzdy radsej poviem ja, este sa u nas pouziva "posahana", najma ked uz velmi vymyslam

prisla som z mesta a upila som bublifuky a mam z nich strasnu radost, uz som si ich aj skusala, ale mi napadlo, ze aby bol ten efekt s mnozstvom bublin, tak musim este dokupit 🙂 Ale stali len jeden 20 Sk, tak to snad prezijem 🙂

• to ericca: ktore myslis? 🙂

• tam kde máš svoje fotky. 🙂 síce aj tie dva pre inšpiráciu sú nádherné. 😵

• jasne, ja som sa dnes trosku hrala, tak som nevedela, ktore myslis 🙂 ale som rada, ze vas inspirujem, z casti to robim aj preto 😃

• mám problém, našla som strašnú kopu krásnych obrázkov a nemôžem ich dať do albumu všetky 😞

• no, to poznam, ja to striedam, menim 🙂

• som povymazala pár a hodila tam všetky nájdené stoličky 😎 ale niekedy by sa zišiel ešte jeden album. 😉

• to hej, ale mne by asi aj raz tolko bolo malo 🙂

• no mám taký pocit, že aj mne by to bolo málo.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov