Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Miska, tetu v predajni to ma co najmenej trapit...hlavne ze to je z lasky a laska sa peniazmi nevyvazuje
Odpovedať
Profilova fotka
buba moji buduci svokrovci povedali ze staci ked su zasnuby 2 mesiace pred svadbou. Vtedy sa chcu aj zoznamit s nasimi, tak som povedala ze svokrovcom sme mali zasnuby oznamit az na svadbe :-D Mozno by potom bola svokra stastna :-D Som sa vam aj zabudla pochvalit ze 19teho sa stahujeme do noveho, len tam bude treba vymalovat a dokupit par drobnosti, teraz sme kupovali chladnicku za 399 a zistili sme ze vo vedlajsom obchode ju maju za 320, skoro ma od jedu roztrhlo ked som sa to dozvedela ]-( . Predavac z drahym ma na nu presvedcili, mne sa pacila taka mensia za 250 :-(
Odpovedať
hainy ja som rada ze mam taky prsten, mne sa velmi paci, ale tak mohol byt aj lacnejsi :-) A mne sa praveze striebro paci, ale obrucky by som take nechcela,lebo striebro je makke, tak preto zrejme asi biele zlato. A tie priatelove vety "mne je to jedno..." zaznievaju aj u nas velmi casto, az si niekedy myslim ze drahy nema na nic nazor |-| :-N miska ze sedliacke dievca?? :-D :-D :-N to hadam nie
Odpovedať
no nam sa osvedcila mensia chladnicka a troska vacsi mrazak..lebo rozky aj chleba vsetko dame do mrazaku inak by sme zbankrotovali, kazdy sme cely den prec potom nekedy ani nechcem nic jest a by sa to len kazilo..jeej 19 :-)uvidis ze nebudes ani verit ako si predtym to mohla vydrzat bez neho :) my dnes slavime 4.mesiac spoloceho byvania a uzmi to pripada take samozrejme a krasne:)
Odpovedať
Profilova fotka
Rora by si sa cudovala 15 rokov som vyrastala na dedine, tak vraj ma to poznacilo, ale ja som nikdy nebola na velke a drahe veci. Jedine o com snivam od 5 rokov su princeznovske svadobne saty :-D Ale tak sranda musi byt
Odpovedať
dakujem buba ;-) miska tak gratulujem aj k vlastnemu byvaniu ;-) my sa snad k nemu tento rok dopracujeme, strasne po tom tuzim x-) a moja segra dneska vyzradila mame ze sme sa zasnubili, nechcela som este aby to rodicia vedeli, lebo to zas mama zacne rozoberat, potom zas zacne omielat ze chce vnucatko a tak dalej. este sa aj dozaduje spoznania priatelovych rodicov, nechce si dat vysvetlit ze si to jednoducho nezelam. nemozem jej predsa povedat ze ak by som k nam pozvala svokrovcov, tak by nasich poslali do riti, a to hlavne svokre nedoprajem |-| |-| a este protestuje aj proti tomu ze ich vobec nechcem pozvat na svadbu. no to este bude..... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
rora, pridavam sa ku gratulaciam :-D a buba, nic si z toho nerob, ja takisto este zasnubena nie som, ale snad coskoro... x-) ;-)
Odpovedať
buba nie si jedina bez oficiality na prste ;-) ale ja oficialitu na prste mat ani nebudem.. som vyslovene chora z akychlovek sperkov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ja som tu bola predvčerom a tak mi učarovali zásnuby Rory, že som aj zabudla, čo som vám chcela napísať! 27.12 sme mali zásnuby s rodičmi ;) Bolo to super, chcela som mať veľa pekných fotiek, ale nebol na to čas...nemám poriadne odfotenú ani kyticu od drahého, ani prsteň...ale veď to ani nie je o tom... 8-)
Odpovedať
miska Presne tak ako hovori buba. Je to len vasa vec pre ake prstene sa rozhodnete. A kde do noveho sa stahujete? To je super ze uz tak sami spolu mozete byvat. jucuska Takze po roku ste mali oficialne zasnuby? Gratulujem! Ako to dopadlo?
Odpovedať
Profilova fotka
hainy, áno skoro presne na rok sme mali zásnuby...mali sme rodičov, súrodencov a starých rodičov...celý deň sa varilo, pieklo, upratovalo, dala som si záležať na výzdobe a so zásnubami sa mi snívalo cely týždeň pred ! takže to bolo vyčerpávajúce, ale boli sme veľmi šťastný a aj tento okamih nás viac pripútal k sebe- ve´d rodičia sa lepšie spoznali a nebola jedna starká bez slzy v oku... :-N vy nechystáte zásnuby s rodičmi?
Odpovedať
jucuska My sme uz mali zasnuby s rodicmi a to presne 12. jula 2009. Takze viem presne co vsetko to obnasa. Takze ja som uz polroka zasnubena. Len ta svadba nebude do roka a do dna ... ]-( My sme nemali tolko ludi co vy. Boli sme 10 dospelych a 2 deti. Ale mohli sme byt este o 4 ludi viac len sa to nedalo takto spojit lebo moja sestra bola odcestovana aj draheho brat takze zasnuby boli bez nich. A ani babky sme my nemali. Nechceli sme tak vela ludi. Najprv sme uvazovali ze len rodicia a potom sme pozvali aj tych surodencov ktori su doma. Vaic ludi bude potom na svadbe :-) A co ako prebiehali zasnuby? Bavili ste sa? Aj rodicia? Uz pred tym sa poznali alebo to bola premiera? Nasi rodicia sa uz pred tym poznali.
Odpovedať
Článok sa načítava...
A bavili ste sa uz aj o svadbe? Vedia vasi rodicia o tom ze na rok je svadba?
Odpovedať
Profilova fotka
miskamisko gratulujem vam ze idete do noveho, normalne vám zavidim, ze spolu byvate ja sa toho nedockam, my budeme byvat spolu az po svadbe a to aj z dovodu ze nemame opraveny dom a ja este studujem takkze by snubenec musel celu domacnost financne tahat sam , kedze ja mam denne studium. A to mi je blbe, aby som sa nim nechala zivit aj z tohto dovodu ze nezaraba velmi vela kedze robi v statnej sprave a este nesme svoji, aj ked naozaj strasne tuzim byvat s nim ale uz ten rok a 9 mesiacov vydrzim tak ako sme :-)
Odpovedať
hainy pozerala som ze mame rovnaku krabicku od prstienka :-)
Odpovedať
rora Ozaj ;-) mame rovnake krabicky :-) To mas prsten z bielho zlata?
Odpovedať
A inak aj tie prstene sa na seba podobaju :-D len ty mas este viac radov kamienkov ]-( .... ale nie si robim srandu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y. Rodičia sa poznali a aj vedia že svadba bude na budúci rok... My sme mali 18 dospelých osôb. rora máš krásny prstienok! veľmi sa mi páči!!!asi som sa doňho zaľúbila... x-)
Odpovedať
jucuska dakujem ;-) hainy nastastie je to len striebro so swarovskym krystalmi, keby to bolo este aj biele zlato tak to by bola pekna palka, to by som sa aj hnevala :-N :-D
Odpovedať
heh, baby, vy sa tu bavite o tom ake drahe a z akeho zlata su vase snubaky...no neviem, mne moj drahy prsten vyrobil...my sme obaja taki, ze prirodne typy, takze som zo svojho snubneho prstienku uplne hotova...a to je z kosti a tyrkisu... no ktora baba sa moze pochvalit snubencom rucne vyrobenym prstenom? takmer ziadna...a kamaratky z partie mi ho prudko zavidia, lebo ony dostali len obycajne kupovane, pritom ich milacikovia, niektori uz manzelia su tiez sikovni a urcite by dokazali nieco take vyrobit, len ich to ani len nenapadlo, pretoze snubne prstene sa vseobecne maju kupovat a utratit na nich kopec prachov, inak nie su dobre :-D
Odpovedať
kurtica, fotocka prstienka nebude? :) znie to zaujimave - kost a tyrkys :)
Odpovedať
no, ked nezabudnem, tak jak pridem domov, skusim pofotit a pridat si do albumu, ktory este nemam :D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak mna dnes velmi zarmutil email od nasich vysnenych foto a kamera. Ta cena je az privelmi vysoka a aj keby sme s priatelom kradli tak na to asi len tak lahko nenasetrime. :-( Teraz budeme musiet asi hladat nejaku lacnejsiu alternativu, Foto pozname rovnako kvalitne na velmi vysokej urovni s fajn cenou, ale Kameru nepoznam nikoho kto by bol kvalitou podobny panovy zitnanskemu a ak niekoho takeho neobjavim tak asi budem mat radsej svadbu bez videa ako len nejake 3 hodiny dlhe mazanice s lacnymi efektmi ;-(
Odpovedať
miskamisko: no teeda, prave som kukla tvoj album, vidim ze ty uz mas skoro vo vsetkom jasno a to mas svadbu v plane tyzden pred nami a som este len teraz rozmyslat vobec o nej zacala...skoda ze nie si z vychodu, by si mi mohla dat cenne rady :-)
Odpovedať
drobculka: nafotila som, pozri album
Odpovedať
Profilova fotka
kurtica, pekný prstienok!fakt...si priamo z Ke? ja som z okolia...
Odpovedať
kurtica, prstienok je krasny, netradicny... :-) a pridavam sa ku klubu ke a okolia, aj ked ja tu len studujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
kurtica ja som vzdy bola taky rozhodny tip a vsetko som mala dostatocne skoro do detailov premyslene. Len teraz ceny mi robia vrasky na cele a narusaju mi cele plany :-(
Odpovedať
miska Tak ako to budes teraz riesit? Kolko si vlastne zapytali? Znova zvysili cenu? Ved viac si uz neviem ani predtsavit ..
Odpovedať
Profilova fotka
hainy ani netusim ako to este budem riesit som povedala ze radsej ziadnu kameru ako nejakeho fusera co ani nevie poriadne nastavit Iso a ine veci... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?