Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Miska, tetu v predajni to ma co najmenej trapit...hlavne ze to je z lasky a laska sa peniazmi nevyvazuje

• buba moji buduci svokrovci povedali ze staci ked su zasnuby 2 mesiace pred svadbou. Vtedy sa chcu aj zoznamit s nasimi, tak som povedala ze svokrovcom sme mali zasnuby oznamit az na svadbe 😃 Mozno by potom bola svokra stastna 😃

Som sa vam aj zabudla pochvalit ze 19teho sa stahujeme do noveho, len tam bude treba vymalovat a dokupit par drobnosti, teraz sme kupovali chladnicku za 399 a zistili sme ze vo vedlajsom obchode ju maju za 320, skoro ma od jedu roztrhlo ked som sa to dozvedela 😠 . Predavac z drahym ma na nu presvedcili, mne sa pacila taka mensia za 250 😞

• hainy ja som rada ze mam taky prsten, mne sa velmi paci, ale tak mohol byt aj lacnejsi 🙂
    A mne sa praveze striebro paci, ale obrucky by som take nechcela,lebo striebro je makke, tak preto zrejme asi biele zlato. A tie priatelove vety "mne je to jedno..." zaznievaju aj u nas velmi casto, az si niekedy myslim ze drahy nema na nic nazor 😴 😬

miska ze sedliacke dievca?? 😃 😃 😬 to hadam nie

• Sponzor fóra
  • no nam sa osvedcila mensia chladnicka a troska vacsi mrazak..lebo rozky aj chleba vsetko dame do mrazaku inak by sme zbankrotovali, kazdy sme cely den prec potom nekedy ani nechcem nic jest a by sa to len kazilo..jeej 19 🙂uvidis ze nebudes ani verit ako si predtym to mohla vydrzat bez neho 🙂 my dnes slavime 4.mesiac spoloceho byvania a uzmi to pripada take samozrejme a krasne🙂

• Rora by si sa cudovala 15 rokov som vyrastala na dedine, tak vraj ma to poznacilo, ale ja som nikdy nebola na velke a drahe veci. Jedine o com snivam od 5 rokov su princeznovske svadobne saty 😃 Ale tak sranda musi byt

• dakujem buba
    😉
    miska tak gratulujem aj k vlastnemu byvaniu 😉 my sa snad k nemu tento rok dopracujeme, strasne po tom tuzim 😵
    a moja segra dneska vyzradila mame ze sme sa zasnubili, nechcela som este aby to rodicia vedeli, lebo to zas mama zacne rozoberat, potom zas zacne omielat ze chce vnucatko a tak dalej. este sa aj dozaduje spoznania priatelovych rodicov, nechce si dat vysvetlit ze si to jednoducho nezelam. nemozem jej predsa povedat ze ak by som k nam pozvala svokrovcov, tak by nasich poslali do riti, a to hlavne svokre nedoprajem 😴 😴 a este protestuje aj proti tomu ze ich vobec nechcem pozvat na svadbu. no to este bude..... 😒

• rora, pridavam sa ku gratulaciam 😃 a buba, nic si z toho nerob, ja takisto este zasnubena nie som, ale snad coskoro... 😵 😉

• buba nie si jedina bez oficiality na prste 😉 ale ja oficialitu na prste mat ani nebudem.. som vyslovene chora z akychlovek sperkov 😃

• Baby, ja som tu bola predvčerom a tak mi učarovali zásnuby Rory, že som aj zabudla, čo som vám chcela napísať!
    27.12 sme mali zásnuby s rodičmi 😉
    Bolo to super, chcela som mať veľa pekných fotiek, ale nebol na to čas...nemám poriadne odfotenú ani kyticu od drahého, ani prsteň...ale veď to ani nie je o tom... 😎

• miska Presne tak ako hovori buba. Je to len vasa vec pre ake prstene sa rozhodnete.
    A kde do noveho sa stahujete? To je super ze uz tak sami spolu mozete byvat.

jucuska Takze po roku ste mali oficialne zasnuby? Gratulujem! Ako to dopadlo?

• hainy,

áno skoro presne na rok sme mali zásnuby...mali sme rodičov, súrodencov a starých rodičov...celý deň sa varilo, pieklo, upratovalo, dala som si záležať na výzdobe a so zásnubami sa mi snívalo cely týždeň pred ! takže to bolo vyčerpávajúce, ale boli sme veľmi šťastný a aj tento okamih nás viac pripútal k sebe- ve´d rodičia sa lepšie spoznali a nebola jedna starká bez slzy v oku... 😬
    vy nechystáte zásnuby s rodičmi?

• jucuska My sme uz mali zasnuby s rodicmi a to presne 12. jula 2009. Takze viem presne co vsetko to obnasa. Takze ja som uz polroka zasnubena. Len ta svadba nebude do roka a do dna ... 😠
    My sme nemali tolko ludi co vy. Boli sme 10 dospelych a 2 deti. Ale mohli sme byt este o 4 ludi viac len sa to nedalo takto spojit lebo moja sestra bola odcestovana aj draheho brat takze zasnuby boli bez nich. A ani babky sme my nemali. Nechceli sme tak vela ludi. Najprv sme uvazovali ze len rodicia a potom sme pozvali aj tych surodencov ktori su doma. Vaic ludi bude potom na svadbe 🙂
    A co ako prebiehali zasnuby? Bavili ste sa? Aj rodicia? Uz pred tym sa poznali alebo to bola premiera? Nasi rodicia sa uz pred tym poznali.

• A bavili ste sa uz aj o svadbe? Vedia vasi rodicia o tom ze na rok je svadba?

• miskamisko gratulujem vam ze idete do noveho, normalne vám zavidim, ze spolu byvate ja sa toho nedockam, my budeme byvat spolu az po svadbe a to aj z dovodu ze nemame opraveny dom a ja este studujem takkze by snubenec musel celu domacnost financne tahat sam , kedze ja mam denne studium. A to mi je blbe, aby som sa nim nechala zivit aj z tohto dovodu ze nezaraba velmi vela kedze robi v statnej sprave a este nesme svoji, aj ked naozaj strasne tuzim byvat s nim ale uz ten rok a 9 mesiacov vydrzim tak ako sme 🙂

• hainy pozerala som ze mame rovnaku krabicku od prstienka 🙂

• Sponzor fóra
  • rora Ozaj 😉 mame rovnake krabicky 🙂 To mas prsten z bielho zlata?

• A inak aj tie prstene sa na seba podobaju 😃 len ty mas este viac radov kamienkov 😠 .... ale nie si robim srandu 😃

• h.a.i.n.y.

Rodičia sa poznali a aj vedia že svadba bude na budúci rok...
    My sme mali 18 dospelých osôb.

rora

máš krásny prstienok! veľmi sa mi páči!!!asi som sa doňho zaľúbila... 😵

• jucuska dakujem 😉
    hainy nastastie je to len striebro so swarovskym krystalmi, keby to bolo este aj biele zlato tak to by bola pekna palka, to by som sa aj hnevala 😬 😃

• heh, baby, vy sa tu bavite o tom ake drahe a z akeho zlata su vase snubaky...no neviem, mne moj drahy prsten vyrobil...my sme obaja taki, ze prirodne typy, takze som zo svojho snubneho prstienku uplne hotova...a to je z kosti a tyrkisu... no ktora baba sa moze pochvalit snubencom rucne vyrobenym prstenom? takmer ziadna...a kamaratky z partie mi ho prudko zavidia, lebo ony dostali len obycajne kupovane, pritom ich milacikovia, niektori uz manzelia su tiez sikovni a urcite by dokazali nieco take vyrobit, len ich to ani len nenapadlo, pretoze snubne prstene sa vseobecne maju kupovat a utratit na nich kopec prachov, inak nie su dobre 😃

• kurtica, fotocka prstienka nebude? 🙂 znie to zaujimave - kost a tyrkys 🙂

• no, ked nezabudnem, tak jak pridem domov, skusim pofotit a pridat si do albumu, ktory este nemam 😃

• Tak mna dnes velmi zarmutil email od nasich vysnenych foto a kamera. Ta cena je az privelmi vysoka a aj keby sme s priatelom kradli tak na to asi len tak lahko nenasetrime. 😞 Teraz budeme musiet asi hladat nejaku lacnejsiu alternativu, Foto pozname rovnako kvalitne na velmi vysokej urovni s fajn cenou, ale Kameru nepoznam nikoho kto by bol kvalitou podobny panovy zitnanskemu a ak niekoho takeho neobjavim tak asi budem mat radsej svadbu bez videa ako len nejake 3 hodiny dlhe mazanice s lacnymi efektmi 😢

• miskamisko: no teeda, prave som kukla tvoj album, vidim ze ty uz mas skoro vo vsetkom jasno a to mas svadbu v plane tyzden pred nami a som este len teraz rozmyslat vobec o nej zacala...skoda ze nie si z vychodu, by si mi mohla dat cenne rady 🙂

• drobculka: nafotila som, pozri album

• kurtica,

pekný prstienok!fakt...si priamo z Ke? ja som z okolia...

• kurtica, prstienok je krasny, netradicny... 🙂
    a pridavam sa ku klubu ke a okolia, aj ked ja tu len studujem 🙂

• kurtica ja som vzdy bola taky rozhodny tip a vsetko som mala dostatocne skoro do detailov premyslene. Len teraz ceny mi robia vrasky na cele a narusaju mi cele plany 😞

• miska Tak ako to budes teraz riesit? Kolko si vlastne zapytali? Znova zvysili cenu? Ved viac si uz neviem ani predtsavit ..

• hainy ani netusim ako to este budem riesit som povedala ze radsej ziadnu kameru ako nejakeho fusera co ani nevie poriadne nastavit Iso a ine veci... 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov