Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Ja tiez nosim snubak iba ak niekam idem ;-)
Odpovedať
Bambi, teoreticky aj ja zboznujem podpatky, prakticky ich v podstate nenosim a tak ked si ich dam raz za cas, tak potom chodim ako pancuchata kura.. :-D :-D Takze svadobne budu s mini podpetockom, ale popolnocne chcem na vysokom... :-D Ja chcem byt nizsia.... Vymenime sa?
Odpovedať
Ja nie som moc vysoka, ale opatky neznasam. Blbo sa v tom chodi, bolia ma z toho nohy a nechcem pred druhymi ludmi vyzerat jak saso. Lebo ked sa ja pozriem na tie baby ktore v tom jasne nevedia chodit, je mi az do smiechu.. :-p
Odpovedať
Bero - no tak to ano. Jeden cas som chodila len v botaskach a ked som si po case obula na opätku, tak som dlho nevydrzala. Ale inak, nemam problem, aj niekolko svadieb som absolvovala v takejto "vyske" :-D a dokonca ma ani nohy neboleli. A to ja zas tancujem vela. Drahy uz preziva, ze ja celu nasu svadbu budem chciet pretancovat..."no samozrejme" :-D A par centimetrov keby si mi darovala, tak by sme boli spokojne obe ;-)
Odpovedať
kweti - no jasne. Obcas sa aj ja zasmejem z niektorych...ale to je v tych pripadoch, kedy sa baby trosku precenia. Asi viem, aku vysku zvladnem a neobujem sa do niecoho v com to nezvladnem. Fakt to potom vyzera komicky. :-D
Odpovedať
A aka si vysoka? Ja chcem ist na tanecny, aby sme sa valcik naucili, ale ten moj o tom nechce ani pocut... Dost ma soky z pripravy v kostole.. Aj tak dufam, ze ho ukecam... Aky budete mat vy prvy tanec?
Odpovedať
bero - mam 158cm. :-D A viac to uz nebude. A najviac sa moj mily bavi, ked idem v botaskach. Kedze ma o 22cm viac. Nas prvy tanec?? No nebudeme vystrajat nic take na com sa bavia ostatni....ale zatancovat si na nieco krasne. a uzit si ten tanec ako "iba nas". Piesen je este v stadiu vyberu ;-) TAkze vy normane budete tancit "profesionalny valcik?" :-o waw
Odpovedať
baby, ja mám 160cm, drahý 180 a opätky sú už doma vo výške 12 cm mínus 2 cm platforma, čiže tých 10 :-p na mňa tiež dosť, lebo som tenisková, ale trénujem každý deň doma a vezmem ich aj na výlet po meste :-D
Odpovedať
no tak by sa mi to pacilo... ale zatial ho tancovat nevieme a asi z toho nic nebude, lebo drahy zatial statocne odolava mojom prosbam... :-p ;-) Mne sa nepacia tie "ine" funny tance.. uz som videla par fakt hroznych (podla mna, nechcem sa nikoho dotknut), my to urcite robit nebudeme, bud bude valcik alebo sladak...
Odpovedať
Baby ja mam 170cm a priatel rovnako. :-D ale inak opatky brrrr, myslim ze ani zo zdravot. dovodov by som moc nemohla. Teda mat nohy v takych topanockach. Musim sa na to spytat este lekara. :-)
Odpovedať
Ja som jedine teniskova. x-)
Odpovedať
Inak baby nasi chlapy maju rovnaku vysku!! Pre mna 158 - 160 je idealna vyska pre zenu... ja mam 166 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
simcab - a ake mas topanocky? Nemas foto? Asi nieco podla mojich predstav :-D bero - mna tie funny tance najskor zaujali, ale ked som ich videla viac a viac, tak tiez som rozhodnuta, ze take nieco by som na svadbe ani nechcela. A drahy by tiez nesuhlasil. Proste prezit si tanec len medzi nami dvoma :-D tak zalubene... ;-) kwetinka - nemusis sa pytat lekara, je jasne ze opätky nie su vhodne zo zdraotnych dovodov...clovek si musi vediet zvolit vysku opätku a samozrejme nechodit v nich aj doma a v praci a podobne ;-)
Odpovedať
bero - takze aj ty si taky drobec, aj simca..myslim, ze nas je tu viac :-D
Odpovedať
bambi o tom tanci si to pekne napisala...
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka jedine dať si ich niekde urobiť. Niekde mám kontakt na firmu, ktorá šije svadobné. Ak chceš, pošlem IP. ;-) Inak ja zháňam tenisky, ale zatiaľ neúspešne :-(
Odpovedať
meddy - posli IP ;-) A ake tenisky ty zhnasa?
Odpovedať
Profilova fotka
bambulka poslané ;-) Také, ako mám v albume :-(
Odpovedať
meddy tie tenisky chces k svadobnym? Ja si kupim biele tramky na fotenie.. Nohy aj tak nevidno, tak sa tam niekde neprizabijem pred obradom... :-D :-D :-D
Odpovedať
Bambula hej hej ale ja mam niečo s cievami, tak vies...celkovo ja a nohy to je samotna kapitola. :-D :-D Meddy das i mne?
Odpovedať
Profilova fotka
beronche áno, chcem ich celý čas :-D som sľúbila priateľovi, že si pred oltárom šaty nadvihnem, aby ich videl ;-) tramky? máš nejaké foto?
Odpovedať
Profilova fotka
kvetinka adresu na tie topánky?
Odpovedať
Profilova fotka
tak pre mňa je utrpenie podpätky ale šialene sa mi to páči :-) ja mám takú nekonfekčnú nohu a tak ma skoro všetko tlačí ]-( a čo sa týka výška mám trošku viac ako je podľa beronsche ideálne :-D :-D až 168 :-) :-) :-) :-) :-) :-) a zlatíčko tak 182 :)
Odpovedať
Profilova fotka
a ja mám 164 a drahý 177 cm :-)
Odpovedať
meddy, take obycajne cinanky... http://www.surfdome.com/converse_shoe... ale ja si nepotrpim na znackove, takze nie "all stars"... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beronsche ďakujem :-) ale neviem engliš :-D ja chcem také alebo aspoň podobné, ako mám v albume :-(
Odpovedať
Profilova fotka
bambi ty si ako ja.. Ja mam 157 a drahy 186... Takze hoci opatky nenosim, na svadbe chcem... A presne taky styl ako bambi dala do albumu... Su krasne tie topanocky.. Ale tiez budem musiet trenovat, lebo som neni zvyknuta.. Meddy, posles aj mne link na tie topanky prosim?
Odpovedať
Profilova fotka
bybi poslané ;-)
Odpovedať
Inak meddy kukla som album..Mas super vlasy, cela si taka zlata tam. ;-) Hej a tie tenisky co tam mas su super. x-)
Odpovedať
Ono sa to ale hodi k takym satam?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?