Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • @simcab  asi budem musieť dať reč s drahým, nech je spoň on ten múdri, ale bude to naozaj strašne ťažká úloha. 😐

• @z.junasova  no to teda bude tazke..ked aj by si ho presvedcila a on sa snazil zase sa rodicia nebudu..to je zacarovany kruh...To byva ze ked sa manzelia hadaju zasahuje to najviac ich deti....vsak ked sa tolko hadaju a nevedia vydrzat spolu mali sa rozviest...niekedy je to lepsie pre oboch a aj pre deti aj ked rozvod nie je spravny....niektorich pripadov je to vykupenie

• @dracica6663  no veď včera by aj mama povedala, že keby sme mali byt, ten by sa predal a kúpili dva menšie, lenže my máme veľký dom, takže to by sa riešilo horšie. Takže teraz sa v tom veľkom dome len obchádzajú.

• Sponzor fóra
  • @z.junasova  ja som si tiež myslela, že by práve on mal najviac stáť na tvojej strane a snažiť sa aspoň v tomto predsvadobnom období to nejako prekúsnuť.. viem, že je to ťažké, ja som tiež taká, že neviem odpustiť.. ale zas v niektorých prípadoch sa človek musí premôcť..

• @z.junasova  no aj velky dom sa da predat...nasi tak predali babkin...
    suhlasim so simi...

• @dracica6663  budem to musieť skúsiť, inak ďakujem baby, že som sa mohla takto vyrozprávať aj s niekým iným nezainteresovaným.

• @z.junasova  vsak nemas za co....cloveku je hned lepsie ked sa vyrozprava...dufam ze ti to vide 😉 vela stastia....potom daj vediet

• @z.junasova  budem drzat palce aby sa to vyriesilo 🙂

• @z.junasova  aj na toto sme tu, zuzka 😉 😵

• @dracica6663  drači, nakoniec som sa odhodlala a všetko som dnes vybavila čo som chcela 🙂 aj do kvetinárstva som napísala.. tak mi odpísali, že stačí aj týždeň pred svadbou 🤔 ale že ak chcem, tak kedykoľvek.. oni si to poznačia, ja im prinesiem predlohu a tesne pred svadbou prídem upresniť 🙂 juuuj, či som rada

• @petkaa28  jeeeej supeeer Peťka, tak to si našla za supeeer cenu 🙂

• Ahojte babulky, ja som dneska aj nakukla, ale mala som strasne vela roboty, aj som bola v praci o hodku skor a aj pototm som este nadcasovala, zajtra idem zase skor, mame toho vela.

@z.junasova  ZUzi dufam ze sa vam to nejako vyriesi k tvojej skopojnosti, musi to byt na nervy takto. Zvlast ked ty si ta "v strede" 😐
    @simcab  sikulka si Simi, ze si dneska vsetko vybavila 🙂 Ja akurat hladam na nete pre Zarku nejake biele saty, nasla som uplne nadherne, ani nie su drahe, ale su z Ameriky a postovne je skoro tolko co saty... a to sa mi uz neoplati 😞 pozrite foto 🙂

• @z.junasova  Zuzi, držím palce nech sa všetko vyrieši... a všetko dobre dopadne, teda hlavne k tvojej a snúbencovej spokojnosti...

• baby, tak ja som konecne po 2 tyzdnoch zohnala svadobne topanky 🙂
    sice nie lodicky s otvorenou spicou ako som chcela, ale sandaliky, ale krasne 🙂

• my sme vcera vybavili cukrarku 🙂 jednu co sme chceli tak mala uz na ten den vela objednavok tak sme hned utekali k druhej 🙂 a uz si poznacila datum super...a aj tortu nam upecie...
    asi si pojdeme kupit este postavicky....a potom ich budeme mat v obyvacke vystavene na pamiatku

• Sponzor fóra
  • @bybi  
    @lucia3006  Ďakujem vám baby 🙂 O dva týždne ideme na svadbu mojej sesternice, tak som zvedavá ako to aj tam bude vyzerať.

• @petkaa28  supeeeeer 🙂 ak bude teplo, sandáliky Ti padnú vhod 🙂

• @z.junasova  tak sa dobre zabavte, odkukaj všetko čo a ako 🙂 a neboj, určite sa to nejako vyrieši, moja mamina tiež robila problémy ale potom deň pred svadbou, na svadbe a po svadbe už bolo všetko oki a ona bola ako med... 🙂

• @z.junasova  budem myslieť na teba, zuzi 😉

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• ja som tu, ak by tu bol aj niekto iný 😬

• @simcab  aj ja som tu 🙂

• @angieska  už som ti písala na streche, aká som ja šikovná 😞 kurnik, toľko by som si toho dnes stihla ponavrhovať.. 😞

• @simcab  pošli mi počítač, ja ti to nastavím 😃

• @angieska  no tak nechcem veriť, ale podarilo sa mi spustiť ikea planner 🤔

• @simcab  blahoželááááám 🙂 no vidíš, že nie si nijaký antitalent 😉

• @angieska  však ani nie som.. takéto základné veci si doma sama v pohode porobím.. ale táto vista.. vrrrrrrrrrrr

• @simcab  proste nevydarená verzia windowsu, pokiaľ viem, každý to okamžite menil

• @angieska  našťastie aj mne zamrzla už asi 5-krát, keď chcela niečo robiť šéfová, tak ju išlo rozdrapiť 😃 a sľúbila mi, že to dajú prerobiť..

• @simcab  nooo, tak aspoň máš vyhliadky na niečo lepšie 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov