Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Ahojte babulky, nemala som dnes vobec cas, strasne mame vela toho v praci. Ale uz zajtra by sa to malo ukludnit 🙂 A konecne je zajtra piatok a potom v sobotu ideme ku kamaratovi a nasa Weruska sa vydava 🙂

• baby, ja sa musím pochváliť, že dnes som začala chodiť na aerobic a nebolo to so mnu až také zlé, ako som myslela 🙂 takže teraz je na pláne 2krát týždenne aerobic, inak doma rotoped a posilovanie bruška...som zvedavá, či do svadby dačo na postave sa prejaví, alebo ani nie 😬

• @angieska  aj ja by som sa mala dokopat a nieco so sebou robit... v poslednej dobe na seba nejako kaslem a potom si budem nadavat ze som mala cas a nic som nerobila... ale ako sa donutit???

• Sponzor fóra
  • @bybi  no ja mám momentálne z pohybu aj radosť celkom, lebo dosť dlho som nemohla nič robiť poriadne... ale sama by som nešla, náhodou som stretla sesternicu s dcérou, tak som sa hneď pridružila 😬

• @angieska  no to ano... ja pridem domov unavena z prace, potom varit, este Zarku popri tom mam... a vecer padnem do postele taka unavena, ze ma ani nenapadne sa hybat.. A pritom drahy je teraz v posilovni, mohla som aj ja cvicit zatial 🙂

• @bybi  no, myslím, že pri Zarke máš pohybu dosť aj bez nejakého cvičenia 🙂

• Dobre ranko 🙂

@angieska  to ano, ale keby som este pridala, tak som za chvilku jak modelka 😃 mozno 😬

• dobré ránko 🙂
    @bybi  noooo, taká modelka nie je zlá, možno sa ti to podarí 😉

• @angieska  no to pochybujem 😃 ale potesilo by... Idem sa uz chystat do prace, dneska drahy zobral Zarku, tak mam veget... a ked nebudem mat vela roboty, tak sa ozvem aj z prace 🙂

• @bybi  oki príjemný deň 🙂 ja sa budem ozývať menej, idem k lekárke a poobede už cestujem do BA 🙂 takže predbežne prajem pekný víkend, keď sa tu už nedostanem 🙂

• caute baby, kde ste vsetky?? 🙂))
    my uz len 22 dni, sranda 🙂)))
    vcera sme s tomim vyrobili prve menovky - sranda 🙂))) co poviete??

• @petkaa28  ahooooj Peťka, krásne menovky 🙂 originálne... ja som tuuuuuuuuuu.... po dnešnom doobednom tréningu budem už len ležať a sedieť dneska... 🙂 noooo tak si dneska spievaj už len 22 dní prosím nezabudni, čas sa kráti... chichi... a Weruška sa nám zajtra vydáva... jupíííí 🙂

• vy to mate tak vsetky po sebe ze zachvilku bbudete vydate vsetky 🙂
    tych 22 dni ale rychlo ubehne...

• @angieska  krásny víkend aj tebe 🙂

• @dracica6663  ahoj moja, tak ako dopadla skúška? už máš výsledky? 🙂

• Sponzor fóra
  • kočky čo plánujete cez víkend? ja som zase v práci 😞 celý víkend...

• @lucia3006  vtedy som mala sve skusky a jedna super a druha- neviem vysledok ale viem ze som presla...
    este ma cakaju 2 a uz mam prazdniny 😃

• @petkaa28   pekne menovky! Z coho je to srdiecko?

Veru, uz len 22 dni... Nechce sa mi verit... 🙂
    Inak vcera sa mi podaril celkom pekny ulovok.. kupila som si krasne biele krajkove balerinky. Tak budem mat na fotenie, aby ma nohy neboleli, ked tam budeme hodinu pobehovat... 😃
    A konecne sa mi podarilo zohnat bielu korzetovu podprsenku pod saty.. ale bol to boj... 😦 Aj vy s tym mate taky problem? Tie bezramienkove podprsenky tak blbo sedia az strach...

• @angieska  určite áno moja, pohybom sa chudne najlepšie, a nemusíš sa pritom nejako obmedzovať v strave... a budeš aj štastnejšia a energickejšia... lebo pri športe sa uvoľnujú endorfíny - hormóny štastia... 🙂

• @dracica6663  no supeeer, tak potom sa môžeš naplno venovať už len prípravam svadby a nechať mozog trošku oddychovať 🙂

• baby, pamätáte si ešte na "našu" roru?? minulý rok sme si s ňou písali, a nedávno som ju objavila tu:

http://www.modrykonik.sk/fotoblog/rora/album/moja-mala-laska/

😵

• @lucia3006  dik, budem ho potom zase potrebovat to je pravda 🙂
    ja tiez by som mohla uz cvicit...od utorka mam zaseknuty nerv v chrbte a nemozem sa poriadne hybat...az do krku mi to ide 😞 ale davam si tam gel a teplo sa obliekam....asi mi tam nafukal...stale vsade su prievany hroza 😠
    a vcera sme chceli ist niekam na vylet a teraz...hm asi budem doma...dufam ze mi to do pondelka prejde

• @simcab  aaaaaaaaaa 😠 mne to nejde v praci otvorit....a co tam je???

• @dracica6663  no, to mas uplne super, ze mas zachvilku po skuskach. Mne este len zacinaju o 2 tyzdne a prazdniny budem mat az od 1.7😞

• @dracica6663  tam je rora s bruškom 😵

• @kacennnka  a dúfam, že na 30. už máš dovolenku! 😉 😃

• @kacennnka  no tak vela stastia....a tie statnice zvladnes 🙂

• @simcab  je tam jej fotka naozaj??? musim si to doma pozriet

• @lucia3006  no weruska ma dnes asi perny den chudatko nase 🙂))))
    ja som dnes samkovi kupila kocik, tak sa velmi tesim🙂) - len taky obycajny, ked ho mame cez vikend u nas, tak nech si nemusim brat od nich velky kocik...
    http://www.bertoni-sk.sk/index.php?art=319  - ten flower green - fialovo zeleny 🙂))))

• @simcab  moja, neviem... tie dva prelomove tyzdne maju dovolenku sefovci, ohlasenu uz skoro rok...takze budem musiet robit. Cez vikend sice budem mat volno... ale ked skocim v praci v piatok vecerm to mi uz nejde ziadny spoj domov, pridem v dootu poobede a v nedelu naobed budem musiet ist spat... takze to nevidim nadejne...rada by som ta videla ako nevesticku... ale ta cesta je strasne dlha, ubijajuca a aj draha😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov