Svadba v roku 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Je niekto, kto pomaličky plánuje svadbu na rok 2013?
Odpovedať
Profilova fotka
@vejka77 aj mi mame 8,6,2013
Odpovedať
Profilova fotka
8.6.2013 :) Hľadáme miestnosť zatiaľ len...
Odpovedať
Profilova fotka
@mysicka3703 sikulka tak to uz mate toho dost :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@crystynka my mame 11.05.2013
Odpovedať
Profilova fotka
@trish31 ja si myslim,ze to staci ak to nechces mat na niekde kde to musis objednat rok do prredu,ja pojdem skusat v lete niekedy.Tie saty tvoje co chces su super
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes vybavený termín svadby už aj na fare :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nelllinka68 dakujem ti,dufam,ze uz nebudud booknute.Lebo mne sa ziadne ine tak nepacili ako tieto,zalubila som sa do nich ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ti budem drzat palceky nech su volne na tvo :-) j termin,aj ja som si tak nasla hned ako so ich zbadala sa mi zapacili.Ked budem po skuske dam foto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My máme 17.08.2013 :-) Zatial mame zazervované miesto svadby ( bolo treba objednat rok dopredu), mame oblek pre zenicha :-) Saty mam vybrane (zatial este bez rezervacie) :-) A tiež fotografku...Pomaly vyberám, nič nechcem nechať na náhodu :-) :-) :-) Budeme mat taku menej tradicnu svadbu, taku podla nas ;-)
Odpovedať
My 10.08.2013 a mame fotografa,kameramana,hudbu saty su objednane,Oblek kupeny ale este Vaham nad salou mam buknute 2 a Cakam na tretiu ako bude vyzerat bo sa este Len stava.do konca roka uz budem vediet :-S
Odpovedať
My o par dni zarezervujeme salu a fotografa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@trish31 nieje problem v maji , pre nás to problem nieje my sme sa rozhodli pre 4.5.2013 .... a nech si každý hovorí čo chce... :))) (večšinou starší ľudia čo veria na povery)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aj aj planujem na 28.9.2013 :) v juli zacneme riesit kostol, miesto hostiny, dj mam zarezervovaneho len mu musim potvrdiet termin.... a doma mame uz manzetove gombicky a stojanceky na menovky...vsetci hovoria ze moc skoro to riesim... :(
Odpovedať
@babyfrog to aj mne hovorili ked sme sa zasnubili...rok aj pol dopredu ze to je prilis dlho.teraz uz je Len skoro rok do svadby...ver mi ak sa nechces nahanat tak nikdy nie je skoro...ved neriesis svadbu stale :-. len ked mas cas
Odpovedať
Profilova fotka
@julinnka2 a ake su povery na maj?
Odpovedať
Profilova fotka
Áno... My až v lete... Asi okolo júna :) Takže o rok :)
Odpovedať
Profilova fotka
@trish31 skús si dať do googlu a uvidíš sama ... ale ja na také neverím tak nech si každý hovorí čo chce :)) hlavne že si beriem človeka na ktorého som 6 rokov čakala xi :)) ale oplatilo sa :))) a podľa mňa je jedno v akom mesiaci sa ľudia berú ak sa berú z lásky :))
Odpovedať
Profilova fotka
Sála, kapela, kostol a kameraman vyabený. :) Už sa neviem dočkať :)
Odpovedať
@diablicka a to vam tak skoro zajednali termin v kostole? to sa da aj vyse roka dopredu??
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn tak ako len nam potvrdili termin ze je volny cize us ho ako keby mame :) Ohladom vsetkych inych veci mame dojst zaciatkom buduceho roka :)
Odpovedať
Profilova fotka
@babyfrog nič si z toho nerob, aj naši aj priateľovi rodičia sa strašne čudovali, že na čo čakáme a prečo to tak skoro riešime. Ale ja som sa len pousmiala. Je to naša svadba a mňa strašne bavia prípravy....mám pocit, že je to to najkrajšie pred svadbou, hlavne keď to riešia dvaja ľudia, čo sa ľúbia :-) Deň svadby ubehne ako voda, ale ja si užívam práve toto obdobie, keď sa môžeme pripravovať na ten krásny deň "D" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@olliviaa aj my mame 27.07.2013 :-) Zatial mam fotografku, na nete najdene svadobne saty a saty na preoblečenie. Zijem v UK, takze sa mi tazko vybavuje z dialky ale v auguste ideme na dovolenku domov a chcem ist na urad nahlasit termin svadby tak dufam ze uz budu planovat svadby aj na buduci rok... :-) vsetkym vam prajem krasne planovanie, nech vam vsetko vychadza tak ako si zelate :-)
Odpovedať
@diablicka ahaaa, jasne, chapem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janka_89 vela stastia s uradom :-) my tiez nie sme na Slovensku, tak sme chceli nahlasit uz v januari, ked sme este boli doma a taka "mila" tetuska tam bola, vravi, ze nie ze prideme skor ako 3 mesiace pred svadbou, ze tak vela svadieb sa az nerobi (v meste so 60 tisic obyvatelmi, no neviem - jasne, datum nebude problem, ale len aby mali volne v case, ked budem chciet ja :-| )
Odpovedať
Profilova fotka
@1vladinka presne toto ma trapi.. nebojim sa ani tak o datum ako o cas, hlavne ked chcem o 15.00 co je celkom taky "oblubeny" cas... a kedy chcete vy svadbu? a v ktorom meste?? mozno si to niekde aj pisala, ale necitala som vsetky prispevky :-) nuz uvidime co nam milucke panicky povedia...
Odpovedať
Profilova fotka
@janka_89 my budeme mat 16.02. v Poprade. Jasne, leto by bolo lepsie, ale my sme v lete doma vzdy len na 2 tyzdne a to mi nestoji za tie stresy, zato sme doma cely januar a februar, takze preto. Dufam len ze bude aspon sneh a nie clapkanica ale naopak fajnovych minus 30 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@1vladinka no tak vam teda prajem fakt chladnu zimu :) my tiez chodime len tak na dva tyzdne, resp. sme doteraz chodili.. tento rok uz ideme na tri tyzdne a buduci rok ked bude svadba tak som uz aj v praci oznamila ze potrebujem 5 tyzdnov :-D kazdopadne, v auguste skusime urad a ak nic, tak najblizsia dovolenka je v decembri tak dufam ze to uz bude fajn :-) a len buduci manzelia musia prist osobne na urad? ci to moze vybavit niekto iny? napr. nase maminy maju splnomocnenie, tak ci by to nemohli ony vybavit?! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@janka_89 myslim, ze musite ist osobne, my mame vypisane uz papiere (ozaaaj, tie ti daju aj rok dopredu, to neni probleeem :-) ), ale ked tam prides, tak to musite pred nimi podpisat, tak si nie som ista ci sa to bude dat cez niekoho ineho :-( ale ved najlepsie sa ich tam hned opytat
Odpovedať
Profilova fotka
@1vladinka no ved uz ak by tam sla zbytocne lebo by sa nedal termin este nahlasit tak sa aspon popytam na vsetko potrebne, nech to ma aspon malinky vyznam sa tam terigat :-D
Odpovedať
@1vladinka by mate svadbu v kostole alebo na urade...ak sa smiem spytat.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?