Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

4. dec 2013755
  • @lucique28  mame.... tak jeho svadba velmi nevzrusuje, teda to ze sa vezmeme ano, ale to akej farby budeme mat vyzdobu, ake svadobne, ci popolnocne saty a pod. ho velmi nezaujima.... (neviem ci dakeho chlapa ano...). Pre neho boli dolezite veci sala, matrika, hudba, jedlo 🙂 a fotograf a to uz mame vybavene.... mozno este kolace ho na chvilku zaujmu....

podobne to bolo i pri projektovani domu. Povedal co chce (technicku miestnost, krb, šopu a dvojgaraz (teraz uz len dvojpristresok) a ostatne bolo na mne.... 🙂 Tak ja mu tiez velmi nebudem mudrovat do toho od kial zoberieme beton na zaklady, ci kupime, alebo budu rocne miesat 😃 .... takze som celkom rada, ze sme si to podelili 🙂 ... ved uvidime ci to zvladneme 🙂

• @janedoe  fuha tak to drzim palce 🙂 takze vy uz mate salu aj matriku aj hudbu a aj fotografa vybaveneho?? Kedy mate ten svoj den D ?

• @lucique28  hej hej.... chvalabohu ano. A den "D" je 15.9.2012... teda ak sa nepozabijame pri stavani domu 😃

• Sponzor fóra
  • @katinka87  
    Ahoj, tak to ste v rovnakom termíne, ako my. My sme len na začiatku príprav, tak snáď sa nám podarí niečo pekné a elegantné... 😉 Teraz riešim hlavne sálu, naozaj sa neviem rozhodnúť, že kde, keďže nás bude ako Hujerových 😃 aby ma celková suma neprekotila na mieste... Kľudne poraďte baby, budem rada... niečo v okolí BA...

• @natalia2203  Ahoj kedy chcete mat svadbicku?

• Ahojte kočky, aj my mame svadbu 8.9.2012..🙂 a uz sa tesime, aj ked na mna idu uz nejake tie stresy... akurat zajtra ideme kuknut obrucky do Polska( su tam ovela lacnejsie a nenormalne velky vyber)

• @lucique28  ahoj, máme v pláne 22.09, alebo ak už bude tento termín obsadený ( či už kostol, miestnosť alebo hudba), posunuli by sme to o týždeň/ dva. Vy kedy?

• my máme svadbu 8.9.2012

• @natalia2203  Tak to mate dobre,, my to tiez nenapadne posuvame...povodne sme chceli ze v juli,,ale nakolko sme sa stahovali a mali stresy s jednej veci,, aby sme sa upokojili a zacali pomalicky dalsiu vec vybavovat,, ale ja by som sa dotoho najradsej obula hned len drahy je z celej svadby nejak nerovzny..

• @lucique28  ani mi nevrav o strese, ja mám tento rok štátnice, tak som zvedavá, ako sa na ne budem sústrediť... môj drahý sa tváril, že však máme čas na prípravy, a keď som mu tak pribežne čítala komenty a pozerali sme obsadenosť priestorov a hudobníkov,pochopil, že je najvyšší čas sa rozhýbať... 🙂

• @natalia2203  🙂) no drzim palce nech to vsetko dobre dopadne,,,,a hlavne ziadne stresy ,,,hehe tak si hovorim aj ja ale ked citam ze co vsetko treba este vybavit az ma mrazi....

• @martulka1990  a koľko asi vychádzajú obrúčky v Poľsku? a kde konkrétne sa oplatí ísť?

• @zenulik  zrejme máme rovnaký dátum a aj rovnaký problém, tiež neviem nájsť hudbu - ja som už oslovila možno 20 kapiel a všetci sú obsadení

• @caitlin1  no je to na neuverenie ale je to tak, DJ este pozhanas ale zivu hudbu veru nie, (podobný problém sme mali aj s fotografom ale toho už našťastie máme, portretovky a obrad bude fotit) inak co vsetko uz máte?

• ahojte, pridavam sa k vam, svadbu planujeme v septembri - 8.9.2012 🙂

• Sponzor fóra
  • @meggie111  ahoj , vitaj 🙂

@martulka1990  ahoj , faakt??? Obrúčky z Polska, aj ja som počula, že su lacnejsie, ja to mam relativne blizko, cize, ked sa objavim aj v Jablonke, tak dostanem? 😃 ci? kdeee?

• No dievčence, ja som mala tento týždeň stretnutie s DJ-om a starejším a fakt som spokojná. Starejší síce veľa rozpráva, ale to asi tak má aj byť.

• @eninka27   ahoj, no boli sme v Ziwci, no dvojfarebne nas tam vysli 1400 zlotych, cize nejakych 320 E, ale oproti namestovu je o lacnejsie a ten vyber co tam maju... fuu... tazko bolo vybrat.. posielam ti link
     http://www.zlotnik-adamek.pl/obraczki/obraczki-grawerowane-15.html?p=9 
    dufam, ze sa ti nieco zapaci 🙂

• @caitlin1   ahpj, nas vysli 320 Eur dvojfarebne.... no presne to bolo 1400 zlotych tu ti poslem link http://www.zlotnik-adamek.pl/obraczki/obraczki-grawerowane-15.html?p=9 🙂

• @martulka1990  Nádherné, ešte keby to nebolo tak ďaleko.

• @zenulik  máme fotografa, kameramana, sálu, kostol...a vy?

• @caitlin  no zatiaľ máme sálu, fotografa už aj hudbu, rieši sa kostol a kameraman

• ahojte, ja mam svadbu 15.septembra. Nakolko som dost akcna tak mam zajednanu matriku, restauraciu, hudbu, fotografku, atd. To som stihla hned prvy januarovy tyzden. No nemal ma ten moj o ruku ziadat 😃

• Ahojte, tak ja uz mam zajednaneho farara (jedneho vo Vrutkach, co nas bude sobasit a jedneho tu v Kanade, co nam bude robit pripravu), salu, jedlo, pitie, kolace, tortu, hudbu, fotografa, kameramana, vyzdobu, dopravu, ubytovanie (ale teraz som si spomla, ze pre mladomanzelov este nie🙂, popolnocne saty a topanky. A stale nemam svadobne saty, topanky, obrucky a hlavne nemozem zohnat starejsieho! Takeho, co by vedel hrat na harmonike a keby vedel aj po anglicky, tak to uz by bolo uplne fantasticke! Zabudla som nieco?🙂

• @jarusmischo  Nepomýlila si sa náhodou, svadba nebude v septembri 2013

• @sylvial  Prečo som sa pomýlila? Niekde som niečo napísala s rokom 2013? Ja si už nepamätám ...

• @kabba  ahoj, mozem sa ta opytat, preco nechces mat svadbu medzi 14:00 a 15:00? Dik

• @slavka1418  ahoj aj my mae tiez 8.9.2012

• @nat123  Ahoj, jasne 🙂 Lebo fotit sa chceme ist uz pred obradom, takze kvoli svetlu nemusime ist tak skoro. A niektorych hosti mame aj 150 km vzdialenych, tak aby mali aj oni klud a mohli sa pekne pripravit, nemuseli si privstavat. A kym bude obrad, presunieme sa a zacneme jest, bude 18:00, co je akurat cas na veceru a bufet mozme podavat okolo 22:00. Keby sme jedli uz o 16:00, tak by sme museli uz okolo 20:00 podavat bufet a do rana by sa toho urcite aj viac zjedlo. Takze aj z prakticko-financnych dovodov je to podla mna lepsie 🙂 vy kedy planujete? Ci este len rozmyslate? 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov