Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si dohodli pred par dnami termin - 1.9.2012 a nielenze nemam nic zajednane, ale ani vybrane :) zatial sme sa nestihli ani dohodnut na mieste... Ale kedze by sme chceli malicku svadbu -15 ludi a uuuplne netradicnu, tak hadam to vsetko stihnem... Alebo mam len "silne reci" a mam sa zacat bat?
Odpovedať
Profilova fotka
@janusska11 paráda , môžme si vymieňať infošky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte septembrovky :o)) Zaujalo ma toto forum, tak ze sa ku Vam pridam. Mame svadbu 8.9.2012. Kupovali ste si uz svadobne pohare? a neviete poradit odkial?? Diky moc
Odpovedať
Profilova fotka
@siska05 Ahojky ja som si kupovala pohariky od firmy progra, je aj tu aj na facebooku, su lacne, na vyber viac druhov a hned ti aj do nich vigraviruju, nechceli sme nic drahe, len aby bola pamiatka, aj tak budu zavrene vo vitrinke stale :)) http://www.facebook.com/pages/ProGra-... ak si na facebooku mozes si pozriet ich pracu
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@meggie111 vieme, vieme - kuk na moj profil :)
Odpovedať
Profilova fotka
@andrej76 ano, uz mame;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ja sa tiež pridávam, berieme sa 22.9.2012 :-)
Odpovedať
ahoj, berieme sa 1.9.2012, a dik za pripomenutie, kua este svadobne pohare :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sany944 dakujem :) maju pekne pohariky, urcite by som si vybrala.... len ja by som chcela asi s takym nadychom do fialova, tak sa musim pokukat ci aj take robia :)
Odpovedať
Profilova fotka
@24seli ahoj, vitaj :) @majuska18 ešteže sú fóra, ja tiež mam dojem, že kopu vecí zabúdam :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte aj my sa pripajame k septembrovým svadbám. V podstate máme už základné veci vybavené, lebn včera sme sa dohodli, že predsa chceme mať kameramana a ten ktorého som chcela už je zajednaný. Neviete mi niekoho odporučiť vy?
Odpovedať
Ahojte, tak ja mám dnes deň voľna, konečne mám čas navštíviť aj vás tu :) Septembrové nevestičky, máte už vyhliadnuté svadobné šaty? Máte už aj rezervačky na ne?
Odpovedať
Profilova fotka
@jarusmischo ja uz mam, uz sa mi siju :)
Odpovedať
Wau, závidím, ja nemám ešte ani predstavu ... :/ a dávala si si šiť podľa nejakej predlohy z netu, alebo si si sama navrhla?
Odpovedať
Profilova fotka
v salone, kde som si ich skusala.. ..len potrebujem kratsie, kedze som krpata :)
Odpovedať
Profilova fotka
no ahojte kočky , ja už mám zajednanú aj kaderníčkuuuu :) jupííííí :) a malovať sa idem sama :) Šaty si nechavam na cca maj, jun :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak dnes som nabrala odvahu a už aj ja sa pripájam do fóra...15. september (dosť odvážny dátum, ako som zistila :) A vybavovať som začala asi pred týždňom. Zatiaľ to ide celkom v pohode :) Len tak náhodou - je tu niektorá z Kysúc? :)
Odpovedať
@mooomi Ahoj, ja som z Kysúc :) A inak gratulujem ku krásnemu dátumu, my máme taký istý :D Verím, že sme si dobre vybrali.
Odpovedať
Ahojte, dievčatá. Chcem sa vám iba pochváliť, že takéto super ráno som už dávno nemala. Dnes mám voľno v práci, popíjam kávičku, pozerám na nete fotky svad. šiat zo salónov, zapisujem si modely a poobede idem už aj skúšať s maminou a sestrou. Ak tento deň budte takto dokonale pokračovať aj ďalej, tak sa naň strašne tešííííííím ..... tak som sa len chcela podeliť o pocity :D Aj vám všetkým prajem pekný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, my máme tiež svadbu 22.9.2012 :) tento dátum sme si vybrali minulý týždeň :D máme zajednanú sálu a radnicu, s kameramanom, fotografom a DJ máme tento týždeň stretnutia. Trošku neskoro sme sa spamätali, lebo veľa takýchto ľudí je už obsadených, ale zatiaľ je všetko v poriadku :D Viete mi niekto povedať ako prebieha obrad na radnici? Už nech je september, veľmi sa teším...dúfam, že aj počasie bude krásne :)
Odpovedať
Ahojte, my mame svadbu 1.9.2012 a vybavovat sme zacali minuly tyzden, tiez sme sa neskoro spamatali hoci zasnubeny sme uz dva roky, nastastie uz sme dali zalohu za salu, kapelu a fotografa tak dufam, ze to takto pojde aj dalej a nebudem z toho mat velke stresy.
Odpovedať
Profilova fotka
@jarusmischo Ahoj, tiež verím, že sme si dobre vybrali :) Tak želám krásny dník a uži si skúšanie šiat ;)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@jarusmischo neboj sa.... ja som na tom rovnako :-) ... bola som sica uz raz skusat saty, ale ziadne neboli waw... a vo vsetkych som vyzerala daka neforemna...
Odpovedať
Profilova fotka
baby ako ste na tom s prípravami na september?čo už máte :-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
@24seli jej...supis... tak to je parada..aj mi mame termín svadby 22/9/2012 :))))) a kde mate svadbu v ktorom meste ...my v Košiciach..ja som sa totiž narodila v KE a teda som tam aj 25 rokov žila.. :)))))) no a teda odtial aj pochadzam..no sa neviem vykoktat...hrozne.. :))))))
Odpovedať
@janedoe Ahoj, včera som bola skúšať šaty a sama tomu nemôžem uveriť, že som si aj vybrala a aj rezervovala ... ja som vo všetkých vyzerala strašne ... v širokých sukniach som sa cítila ako šľahačková torta a v úzkych jednoduchých na mne nič nevyniklo ... bola som v nich ako šedá myš ... no nakoniec zvíťazili tie, čo mám v albume.... niektoré baby tu na MS písali, že "tie pravé" ťa musia osloviť, že to proste cítiš ... ja som si ten pocit nevedela predstaviť, ale včera som ho zažila ... je to fakt pravda ... :-) 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?