Svadba v septembri 2012. Kto plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesticky. ;-) Najde sa tu niekto, kto planuje svadbu na september 2012? :-)
Odpovedať
@kabba ano, mame termin vybaveny na 29.9. mas to pekne vymyslene, nech sa vsetko podari :-)
Odpovedať
@nat123 ďakujem :) a vy kedy chcete obrad? :)
Odpovedať
termin mame 29.9., takze aj obrad :-))))
Odpovedať
@zuzkaigorkova a kde mate svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@slavka1418 V Ivanke pri Dunaji :)
Odpovedať
Profilova fotka
Kočky.... zmena termínu ..... sála bola zajednaná na 8. meho, tak sme sa rozhodli pre 29.....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky my mame svadbu naplanovanu na 29.9., chceli sme povodne 8.9 lenze nebola uz volna sala, tak sme este zvazovali 1.9 ale to zase kameraman bol obsadeny:-) tak nakoniec sme to dali na toho 29.9 - to mam aj meniny:-)))), mame vybavenu nakoniec salu, kucharku, aranzerku co bude zdobit kostol a dalsiu na salu, potom kameramana, zivu hudbu, a stale cakam na vyjadrenie fotografa
Odpovedať
@meggie111 my sme sa tiez rozhodli pre tento termin :) drahy ho velmi chcel, kedze ma v ten den meninky :D
Odpovedať
septembrove nevesty? hlasim sa do radu ;-)
Odpovedať
ahojte dievcata, tiez planujeme svadbu v septembri, 29.9., snubenec ma vtedy meniny, takze symbolicke. Budem vdacna za kazdu inspiraciu od Vas. :)
Odpovedať
@katka299 aj ty mas Misina? :D My sme sa rozhodovali medzi 22 a 29, samozrejme 29 vyhral, drahemu sa to nesmierne paci zenit sa na meniny :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to povodne nechcela na meniny, lenze sme uz nemali na vyber pokial chceme svadbu tento rok:-))) no nakoniec sa mi to uz velmi paci, ze sa budem vydavat na moje meniny. dievcence viete mi poradit dobreho fotografa? uz snad vsetci su obsadeny:-( najlepsie z okolia NZ, Nitry, moze byt aj BA
Odpovedať
Článok sa načítava...
@martulka1990 @eninka27 baby myslite si ze tie obrucky v Poslu budu aj dobrej kvality? Vydrzia navzdy? mate skusenosti, resp. vasi znami??
Odpovedať
Profilova fotka
sa pridávam ... :))) 29.09.2012 máme kostol, sálu, DJ a kameramana len nemám fotografa ... neviete poradiť niekoho ... :-)
Odpovedať
my už máme základ tak sa tešíme. (sála, DJ, starejší, kamera, fotograf, na fare nahlásené) kuchár je v štádiu riešenia a aj vyzdoba. To by sa mohlo dotiahnuť tento týždeň.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj my sme to presunuly na september len termin este nemame ale este kym je teplo tak dakedy v polovici. Zijeme za hranicam Slovenska ale svadbu by sme chceli asi dakde pri hraniciach v nejakom penzione poradide mi dakdo kde je tak pekne a nie moc draho?? ;-)
Odpovedať
aj my mame 29 :) ale pripravy zatial skoro ziadne
Odpovedať
Profilova fotka
@veronicka22 no veď to práve že som sa chcela opýtať v diskusii, aké su skusenosti, snáď vydržia :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alenkapalenka v pohode, stíhame :)
Odpovedať
@eninka27 no ked sa nieco dozvies daj vediet. Ja by som chcela aby nam obrucky vydrzali cely zivot. Nerada by som isla reklamovat ..... No na tej stranke mali celkom dobry vyber, ja by som si vybrala :))
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, hned to tu napíšem, keď zistím :) ale do PL sa chystám aj niekedy v blizkej buducnosti, lebo v máji sa mi žení brat, chcem si ist kupiť šaty :)
Odpovedať
My máme zatiaľ vybavený kostol, sálu, fotografa, kameramana, DJ, starejšieho, výzdobu a neviem čo teraz :D Šaty chcem ísť skúšať až v júni, tak teraz len naberám inšpirácie na výzdobu, oznámenia, jedlo a koláčiky a hlavne - chudnem do šiat :-D
Odpovedať
ahojte baby my mame 1.9 svadbu je tu nejaka z vas z okolia cadce?
Odpovedať
Profilova fotka
my už máme zajednané skoro všetko, okrem oznámení. začali sme v januári a polovicu toho čo sme chceli už bolo obsadené. takže som rada, že ešte niečo ostalo :)
Odpovedať
@paulinka22 skoro vsetko? no vy ste teda ryyyychly. Co vam este teda chýba?
Odpovedať
Profilova fotka
aj nam to vyslo na september 2012;-)
Odpovedať
Ahoi aj ja mam 1.9 2012 svadbu ale v Tesedikove :)))))))
Odpovedať
Profilova fotka
@veronicka22 no skôr pomalý, veď všetko čo som chcela už bolo zajednané, tak som musela voliť druhé alternatívy :( tak ešte oznámenia, pierka a takéto drobnosti :)
Odpovedať
@eninka27 ja mam 15.9.12 ;)
Odpovedať
@paulinka22 ste na tom dobre, pretože ste začali len teraz a už máte základné veci zajednané. To, že boli skoro všetci obsadený je normálne. My sme s prípravami začali v septembri a už vtedy sme mali problémy s niečím. Svadobné šaty už tiež máš? Tie drobnosti čo vám chýbajú to už sú len také radosti :D okolo :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?