Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozdoby samotné myslím že tiež nie, akurát čo tam boli zo dve agentúry, tak to ponúkali v rámci svojich služieb, že to zabezpečia. no veď práve,ja tam tiež nejdem, lebo potom len špekulujem, mala som stresy zo šiat, teraz momentálne mám dilemu so závojom, mám už dva a dnes som bola kúpiť tyl na ozdobu na tortu a mali tak nádherný trblietkový, že už zase špekulujem že vymením závoj. Už nech je apríl, lebo ma porazí. :-(
Odpovedať
jéééj.. aj ja som práve vyriešila dilemu so závojom, ktorý som pôvodne vôôôbec nechcela mať.. objednala som si na nete jednovrstvový 1,8m dlhý závoj a už sa naň neskutočne teším :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som na tom veltrhu tiez bola,ale radsej som sa neobzerala po inom ako po tom, co som chcela,lebo by som tiez mala hlavu v smutku. to, co som chcela, som pozrela, kupila...Chybaju nam obrucky. ale uz sme si dali urobit cen.ponuku v zlatokove v prievidzi, tak sa modlim, nech to nevyjde vela. a v sobotu ideme do polska,tak dufam, ze budu mat nejake pekne popolnocne saty.A este oblek,koselu a topanky pre mojho milacika. Ten si to nechce kupit "tak skoro", lebo co ak schudne alebo priberie... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, zlatokov v PD je jeden z najdrahších zlatokovov. My sme si tam dali urobiť cenu na obrúčky podľa obrázku a v PD- 17 000,00! v TN 14 000,00 a ZH 11 000,00 Sk. A všetko ZLATOKOV! Nakoniec som si ich objednala priamo z toho zlatníctva v Polsku, odkial som mala obrázok, samotné obrúčky vyšli 5 200,00 - doprava + poistenie 350,00 a telefonáty kým som presvečila majiteľa zlatníctva nech mi ich pošle , to neviem ale cez pevnú linku zo 3x po 10min :-N Takže vysnívané, pekné a dokopy majú okolo 10g a ani nie 6 000,00. Neviem či si si vybrala z ich katalógu, ale ak máš možnosť popozeraj aj Zlatokovy v iných mestách. Oni majú pobočky hádam v každom meste, niekde i dve.
Odpovedať
a bižu mali? kvoli tomu by sa mi oplatilo ist, v salonoch sa mi zdaju prehnane ceny, a inde som nevidela nic pekne... ale tam asi tiez nebudu najnizsie ceny...
Odpovedať
Profilova fotka
no,parada.zuzka,nepotesila si ma. my sme si dali robit navrh ceny obrucok z obrazku. ale ta pani predavacka ich mala posielat do trencina, kde to mali posudit. pockam na tu cenu a pojdeme zhanat dalej. jedna firma a maju odlisne ceny.... :-( este mame necele 3 mesiace, tak budeme zhanat dalej... marcellinka-ja som si na tom veltrhu kupila bizutku a bola som spokojna. mali tam obrovsky vyber v jednom stanku a ceny neboli az take vysoke.nahrdelnik s nausnickami 300,- a celenka do vlasov 350,-
Odpovedať
Profilova fotka
skús si poslať ten obrázok priamo do TN http://www.zlatokov.sk/predajne.html zavolaj tam a nech ti pošlú e-mail zato nič nedáš
Odpovedať
tak nakoniec mozno pojdeme :-D mirka a obrucky chcete nejake speci? my sme si objednali v zlatokove, ale ziadny katalog nam neukazali. ukazali nam vzorky, vypocitali predbeznu cenu. budeme mat uplne obycajne, hladke, z bieleho zlata a cena okolo 7 500.
Odpovedať
Profilova fotka
marcellinka a koľko gramov budú mať? lebo my čo sme pozerali také jednoduché hladké, pohybovvali sa ceny okolo 5 000,00.
Odpovedať
no to netusim kolko gramov, ale ja mam velkost 51 a drahy 61.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzka,asi tak spravim.ale az v piatok, ked mi povedia sumu v pd. speci nebudu,tiez hladke,ale ja budem mat kamienky-tak do sikma. teda dufam, lebo ak to bude drahe, tak budeme zhanat ine. inak v pd nam tiez neukazali katalog iba vzorky.a ked sme ju ziadali o katalog, tak len pozrela a ze si mame vybrat z tych, co tam maju... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
v PD je ešte starý dobrý komunistický zlatokov a tie tety sa správajú tak ako keby žili ešte v tej dobe. jedno zlatníctvo a nemáš inú volbu :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
presne tak som to nazvala,ked sme odtial vysli... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, skúste sa ísť pozrieť do Zlatníctva vo vtáčniku, dolu pri vchode do potravín, rovno oproti hotelu Hubert. pri tých schodíkoch, tam nám ukazovala katalóg, mali tam dosť široký výber a dobré ceny. a také tie s očkami do šikma trošku hranaté som tam tiež videla
Odpovedať
Profilova fotka
teraz ma napadlo, majú tam aj komplet od tohto dodávateľa obrúčky http://www.sulekobrucky.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
tam sme este neboli. tak tam zbehneme, ked pojdeme do pd,cize o 2 tyzdne. dakujem :-)
Odpovedať
ahojte :-) je tu niekto? ake nechtiky budete mat na svadbe? ja velmi nechcem gelove, ale ta baba co ma bude licit ma lame aj na gelove nechty. ze aspon na svadbu, ze je to krajsie... no neviem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
marcellinka: Ahoj, ja si necham urcite svoje, nechcem si pre jeden den znicit svoje vlastne. A ak mas pekne nechty daju sa urobit tak isto pekne ako gelove.
Odpovedať
Profilova fotka
Chcela som sa opytat, uz si rozhodnuta aku budes mat svadobnu kyticu, mne sa to nedari, strasne sa mi pacia tulipany, len som pocula ze dlho nevydrzia.
Odpovedať
ved prave, ze moje su super pevne, aj ked su dlhe zlomia sa mi len vynimocne...
Odpovedať
Profilova fotka
Tak podla mna nemas nad cim uvazovat, viem podla toho aspon co som pocula ze po gelovych nechtoch sa tie tvoje dost znicia a niekedy trva aj par mesiacov kym ich dostanes do normalneho stavu.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. marcellinka moja kozmetička-kamarátka je toho názoru, že pokial má niekto svoje nechty pružné a zdravé, gel iba zbytočne poškodzuje ložisko nechta, pretože sa musí dávať až pod tú malú kožtičku, aby bol akože neviditelný. ja som zas naopak chcela skúsiť gelové a povedala, že mi nebude zbytočne ničiť jedinú vec, ktorú mi príroda dala dobrú :-D :-D :-D dosť sa narobí na vráskach, a domalovaní :-D
Odpovedať
ja síce nemám také pekné nechtíky ako vy, ale nad umelými som ani neuvažovala kôli tomu, že mám prstové rukavice a keby som mala dlhé nechty, zrejme by mi zavadzali... Takže to francúzska manikúra istí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa skvôr teraz rozhodujem, či mám môjmu drahému vykonať šok, alebo nie. Chcem si dať prefarbiť na sobáš vlasy , ale jemu o tom nepovedať :-) neviem či to urobiť, či nie.
Odpovedať
Profilova fotka
No tak to by bolo zaujimave:) chces iba malu zmenu alebo vacsi extrem?
Odpovedať
kyticu budem mat z ruzi... ale keby som si mohla naozaj vybrat tak by to boli asi kaly prave som tu citala, ze sa potom nechty nevedia z toho spamatat... tak asi radsej nebudem experimentovat...
Odpovedať
zuzka a ak ti ta farba nepristane? pokazis si cely den
Odpovedať
Profilova fotka
no asi extrém. tri dni pred svadbou by som si dala úplne hustý melír a v deň svadby celú hlavu na takú medenú farbu
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ti poviem ze si celkom odvazna, ja by som to ale asi neriskovala, ak sa to nahodou nepodari budes mat hlavu v smutku.
Odpovedať
Profilova fotka
veď práve, ale ak sa to podarí, bolo by to super a preto som teraz na vážkach. skúste si predstaviť ako vyvalí oči, keď ma uvidí prvý raz v šatách, s dokonalým make upom a novou farbou ako vychádzam z izby :-N šatky už v albume sú, pridám účes a farbu a skúste si to predstaviť v kope
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?