Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
je to tam ja sa inak ani velmi radikálnych zmien nebojím, v podstate aj teraz jednou prechádzam, dlho som nosila len krátke účesy, kvôli svadbe mi rastú vlasy
Odpovedať
Profilova fotka
No pozeralo som sa na to, mne sa ta farba sama o sebe paci, len sa to musi cloveku naozaj hodit, a neviem ci si presne typ na takeho vlasy, mne by si sa skor pacila z niecim tmavsim, ale to je iba moj subjektivny nazor:)
Odpovedať
Profilova fotka
pôvodne som rozmýšlala nad takou peknou čokoládovou, ale zas ma presviedčajú , že budem vyzerať staršie :-( tak ja už neviem, čo s tými vlasmi
Odpovedať
Profilova fotka
MOzno keby si si dala tmavsiu farbu nemusi byt prave cokoladova a do toho o jeden alebo dva odtiene slabsi melir, vyzeralo by to pekne. Je pravda ze tmave farby zostaruju ale ten melir by to cele pekne ozivil. Ono to inak vyzera na babe ktorej sa take medene vlasy hodia a inak by to vyzeralo na tebe a to nehovoril ze by sa ti to nehodilo, je super ze chces zmenu a prekvapit priatele ale ako sa hovori menej je niekedy viac ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veď uvidím :-|
Odpovedať
jej zmena fotky. zuzka ta farba je nadherna, ale podla mna pasuje skor k bledej pokozke...
Odpovedať
pozerala som si tvoje satky, neviem kolky krat :-D nadherne su vsetky... ale tie tvoje su naj
Odpovedať
Ahojte kočky.. Konečne som sa dostala po niekoľkých dňoch k fóru. Čo sa týka cien obrúčok, my sme si dali robiť v Zlatokove v Prešove, môj drahý má dosť hrubé prsty a ani ja nemám najmenšie, taký stred. Vyšlo nás to na 8200 Sk, s tým, že sme mali od nich aj môj snubný prsteň, tak dali zľavu 7%. Vyberali sme si z katalógu, modifikovali sme to. A sme spokojní. Myslím, že taká zlatá stredná cesta. Tento víkend sme obehali veci, ktoré nám ešte trebalo dojednať, tak sa vám musím pochváliť, že už aj milý má oblek (hoci pôvodne chcel kupovať až posledný týždeň, že čo ak priberie / schudne), tiež košeľu, topánky som si vybrala kráásne, dali sme objednať sfadobné poháre´. Čo sa týka svadobnej kytice, neviem sa presne rozhodnúť, nechala som to na kvetinárku, približný návrh som jej povedala, skôr to bolo o tom, čo nechcem, ale ako to dopadne, nechám na ňu. Robí krásne kytice, tak sa nebojím, že by to nevyšlo. Len ešte oznamko dokopať... Už by som to chcela mať hotové, lebo čoskoro by bolo vhodné začať posielať. Inak, tiež si teraz nechávam dorásť vlásky, nosím veľmi krátke, ale kvôli závoju musím. Uf. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj no tak ty si sikovna, nas tento vikend caka este posedenie s kameramanom, s firmou co nam bude robit vyzdobu, potrebujem si kupit popolnocne topanocky a este neviem co:) Oznamka uz mame pretoze momentalne byvame v Blave dali sme si ich urobit u Skeraka, a su velmi pekne:) Kyticu som este vobec neriesila aj na to je uz najvyssi cas, mozno cez vikedn ak to vyda :-)
Odpovedať
my sme to s popolnočnými šatami vyriešili trochu šalamúnsky: po redovom sa z kroja prezlečiem do uniformy. A milý tiež... Ja som colníčka, milý vojak, v nových uniformách nás ešte nikto nevidel, tak jednak prekvapko bude a tiež ušetríme... Považujeme to sa vcelku fajn nápad, uvidíme, ako to zoberú hostia.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je super originalne, to sa mi paci:) u nas sa to bohuzial neda, nemame uniformy jedine keby sme si nejaku pozicali :-)
Odpovedať
požičať sa nedá... a myslím, že by to nebolo ono, keď ich nenosíte..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
To som myslela iba so srandy, urcite by som si ich nesla poziciavat:) to by som nebola ja:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my ideme vo stvrtok dohodnut konecnu verziu menu a suporiadanie stolov, teskaaam sa - dalsiu vec mozem skrknut zo zoznamu, a v sobotu ideme do viedne kupovat obrucky - aj na to sa strasne tesim... inak k tym popolnocnym satam - ja som si chcela kupit nejake pekne satocky a moj drahy ze naco, nech sa prezleceme do rifli... takze este neviem co vymyslime...
Odpovedať
Profilova fotka
Marek má kúpené také čierne nohavice riflového strihu a oranžovú košelu. Ja som chcela tiež čierne nohavice a oranžové tričko navrch. Nakoniec som si kúpila čiernu úzku dkhú sukňu a teraz zháňam oranžový top. ja sa už tiež neviem dočkať kedy prídu obrúčky :-(
Odpovedať
ahojte zienky :-) my sme boli dojednat menu prd dvoma tyzdnami. ako predjedlo bude mozarella s paradajkou a olivami, potom slepacia polievka a masko plnane broskynou a brokolicou s americkzmy zemiackami :-p a potom este svedske stoly teple aj studene, ale uz si nepamatam co vsetko na nich bude... a obrucky by mali byt hotove 3.3., som zvedava, aj sa tesim... a viac si uvedomujem ako rychlo sa nam to blizi...
Odpovedať
my sme menu už tiež objednali - predjedlo: syrová roláda s hruškou, šunkou a brusnicami bude nakrájaná na misách kým hostia budú na nádvorí hotela kým sa pofotíme, potom klas. slep. polievka, morčasie a hovädzie biftečky na brusnicovej omáčke s peč. jablkami, k tomu ryža a zemiakové krokety, samozrejme plno koláčov a večer švédske stoly s kopou ďalších dobrôt... už sa mi zbiehajú slinky! ja sa po polnoci prezlečiem zrejme len do čiernych koktejliek s nejakými bielimi doplnkami, aby som nevyzerala ako na pohrebe ;-)
Odpovedať
mnam mnam mnam, to znie veeeelmi dobre...
Odpovedať
Profilova fotka
no teraz ste ma pokopli, zajtra idem objednať menu. boli sme dohodnuté až prvý marc. týždeň, ale ste ma navnadili :-N už sú na svete pierka našej domácej výroby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat asi len polievku a hlavne jedlo tiez nejaku podobnu dobrotku: masko a 1/2ryza 1/2 zemiaciky, nejaka ta obloha... a potom tiez uz len svedske stoly este neviem co nam ponuknu - uvidim, dam potom vediet... ;-) :-)
Odpovedať
zuzka tie pierka su umele? ja sa na to chystam tesne pred, lebo nase budu zive. ale pekne su, tiez by som chcela nieco na ten sposob, take jednoduche...
Odpovedať
Profilova fotka
je to síce všetko umelé, ale nevyzerajú tak naživo. Keď prišiel Marek z roboty a my sme mu ich so Zuzkou junior :-D slávnostne ukázali, tak na nás vybehol, či nám šiši, veď to do svadby zvedne :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D dobrééé... zuzi, kde si zháňala tie mini kaly?
Odpovedať
Profilova fotka
mám takú jednu velikú na prstienky, 2ks asi 7cm do vlasov do účesu a kvetinárke som povedala, nech mi zoženie aj také úplne maličké do vlasov namiesto perličiek a tak vieš ako sa to dáva. A keď mi volala že zohnala, nech si prídem vybrať, lebo zobrala z každého druhu, tak som ich kúpila všetky, lebo som sa tiež nevedela rozhodnúť :-D vybrala som z kaderníčkou do účesu a z ostatných sú pierka :-D skús poprosiť v kvetinárstvach, začínajú všeliaké kontraktačné trhy , ide ich sezóna
Odpovedať
my sme sa dohodli s kvetinárkou, že mi ich urobí ona, lebo sa mi s tým akosi babrať nechcelo :-N len keď som videla tie tvoje, tak mi napadlo, že by sa mi možno chcelo :-D Vyzerajú fakt výborne!
Odpovedať
Profilova fotka
nam budu pierka robit tam kde som zajednala vyzdobu...bude to niecdo podobne, len s ruzickou...
Odpovedať
bihan a ty ako sa mas? brusko rastie, chodis aj na MK pokecat?
Odpovedať
Profilova fotka
ešte pikoška, keď som tie kalinky doniesla domov a Zuzka ich vybrala zo sáčku, tak opatrne chytala ten oranžový pipík, či nepadá z neho peľ :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme na výrobu čohokolvek 4ria, takže výhoda ;-) je pri tom zábava
Odpovedať
nas je tiez plny dom tak dufam, ze nam to pojde raz dva
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?