Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My asi tak o tyzden, tym co su pozvani na svadbu a ostatnym nejako priebezne.
Odpovedať
a budete posielat nejake oznamka aj mailom, napr. byvalym spoluziakom, s kt. sa nejako extra casto nestykate, a pod.?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, my tiez zaciname osobne davat buduci tyzden, a aj co posielame postou tak posleme tiez - uz je asi cas to poslat
Odpovedať
no, lebo my sme pri nasom stahovani sa do kupeneho bytu akosi na tie oznamka pozabudli, proste nebolo kedy sa o tom rozpravat, a ked som si to tak prave uvedomila, tak zistujem, ze je najvyssi cas.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne, ze aj mailom mi sme si dali vytlacit iba 50 ks pre rodinu a vsetkym ostatnym budem posielat mailom.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte k tým oznámeniam - mz sme ich ich skoro všetky rozdali - a posielali sme aj mailom, poštou sme poslali len jedno, jeden víkend sme si urobili taký cestovný a obehli sme celú miju rodinu po celom slovensku. bolo to veľmi milé a o dosť lepšie ako to posielať poštou , lebo to sa nám zdá strašne neosobné
Odpovedať
Profilova fotka
Ono je to neosobne, ale kedze zijeme v Bratislave domov chodis iba raz za mesiac cez vikedny a vsetka rodina je na severnom slovensku, nie je to bohvieco moc sa to neda stihat, my sme to nechali na rodicov.
Odpovedať
my zijeme v Nitre a rodinu pochadzeme z Presova, no riesime to tak, ze az budu oznamka, co dufam, ze bud. tyzden stihneme, tak tym, kt. nepozyvame resp. nepojdeme osobne pozyvat, posleme postou no a ostatnych "obehame" jeden vikend zapadne Slovensko, druhy vikend vychod.. dufam, ze sa to podari.
Odpovedať
No dupinka, my sme na tom rovnako. kedze obaja pracujeme v Nitre a ja som od PD a drahy z MI, tak sme si oznamka dali tlacit teraz :-( moja strana je uz pozvana a teraz este telefonicky uistujeme ludi, ze su oficialne pozvani. Okolo Velkej noci chceme osobne porozdavat oznamka. Ostatne posleme postou a tiez aj mailom. Ešte stale je čo vybavovat.
Odpovedať
nám už chýbajú len tie oznamká a nejaké tie drobnosti, ale v podstate všetko ostatné a dôležitejšie už máme... Len keby naše mamky stále niečo nemenili.. Ale to sú veci, ktoré zabezpečujú rodičia, tak kedy a ako to chcú stihnúť nechávame na nich. Ja len dúfam, že sa na vlastnej svadbe nebudeme diviť. ;-)
Odpovedať
no ja som tiez zvedava, ako to vsetko dopadne. Stale nas nieco napadne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dupinka - dzupinka - nemôžete si dať foto do pasu? hrozne mi splývate. :-D a celkom Vám závidím pomoc rodičov. ináč mám menší dotaz - akej farby si dávate pančuchy. včera som si vyskúšala samodržky a je mi jasné že toto ja na svadbe mať nemôžem. necítila som sa v nich dobre. po hodine som z toho začala byť nervózna. ale teraz o farbe - biele, hodvábne, telové?
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja mam biele samodrzky, na ktorych sa mi pustilo ocko s preležania. tak mi teta na vychode kupila biele pancuchy mali aj na 170 cm :-D
Odpovedať
a to foto - no pokusim sa nejake schopné najst :-D
Odpovedať
Ja samodržky môžem, takže som si kúpila jedny Ivory k spodnému prádlu a nejaké telové mám ešte v zásobe.. uvidím, čo sa mi bude viac hodiť :-) Šaty mám čisto biele a ešte som to nevidela dokopy s ivory pančuchami.. Inak myslím, že samodržky sú len otázkou zvyku...
Odpovedať
hm, co sa tyka foto, nemam ziadne v postacujucej velkosti take, aby ma bolo dobre vidiet.. ;-) Ale posnažím sa niečo nájsť.. K samodržkam - neskúšali ste klasika celé nilonky biele?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj ja som sa chcela spytat, ked mam saty farby champan samodrzky musia byt takej istej farby alebo by sa dali aj biele?
Odpovedať
babenky!!! dorazil mi závoj!!! Som z neho neskutočne natešená, lebo som ho pôvodne vôbec nechcela, ale nakoniec som si povedala, že ak ie teraz, tak nikdy... Takže prišiel.. presne podľa predstáv.. Jednoduchý, jednovrstvový... pod zadok... veva, ja by som k champagne šatám asi radšej telové pančuchy...
Odpovedať
Bihan to je super :-) no samodrzky maju nieco do seba :-D k campagne by som tiez volila telové silonky/nilonky
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bihan.. to je fajn ze budes mat zavoj...podla mojho nazoru nevesta bez zavoja je taka "nedokoncena" nevesta ;-) Je pravda ze sa niekomu k ucesu nehodi...ale ak ma svadbu podla vsetkych tych tradicii a po polnoci odcepcenie tak k tomu zavoj potrebuje ;-)
Odpovedať
mne sa tie závoje zdali také.. čudné.. také príliš nafúknuté, priliš vyčančané s lesklým lemo, flitrami a neviem čím.. Ale potom som čítala diskusiu o tom, či závoj áno alebo nie.. a bolo to.. Na nete som si objednala to, čo mi najviac vyhovovalo. Júúúj.. Terazky už len vymyslieť účes :-| Inak odčepčenie som tiež nechcela.. nielenže s mojím drahým už spolu žijeme, čakáme spolu mimi atď. atď.. ale potom sa sestra rozhodla, že chce účinkovať na svadbe, tak som jej čepčenie zverila.. som zvedavá, ako si s tým poradí :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si vybrala taky uplne jednoduchy zavoj...dvojity...ten vrchny je o cosi kratsi. a s tym odcepcenim je to u mna asi tak...ze presne pred rokom sme s mojim drahym absolvovali svadbu mojej sestry, ktora to mala so vsetkymi moznymi tradiciami...a povedali sme si...ze ak uz tu svadbu mame mat, tak takuto :-D
Odpovedať
to by mi ale najprv niekto musel zmysel tých tradícií vysvetliť ;-) Resp. by sa to aspoň trošku malo hodiť na našu situáciu... Naša svadba predsa má len máličko spoločného so svadbami pred 100 rokmi :-N
Odpovedať
Profilova fotka
to je samozrejme, ze ked niekomu tradicie nic nehovoria, tak sa to da zvladnut aj bez toho :-) Dokonca je to jednoduchsie :-) urcite sa to neda porovnat so svadbami z minulosti, ale niektore tradicie este pretrvavaju. Mam taky dojem ze najma v zmiesanych svadbach je tomu tak. Ked je jedna polovicka so Slovenska, tak sa snazi ukazat vsetky mozne tradicie cudzincom na svadbe :-) a to je mile ;-)
Odpovedať
ahojte baby, ja tiez neviem ake tradicie by sme mali dodrzat, nemame starejsieho, len cloveka ktory sa podujme nas vypytat od rodicov a potom chceme len odcepcenie a zabavu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcat... pozeram ze pripravy su v plnom prude ;-) k vasej teme - zavoj - ja budem mat tiez zavoj, bude kratky tak kusok po plecia, ale bude a tesim sa, lebo celkom pekne to vyzera... este vymysliet nejaky uces, ale nastastie mam sikovnu kadernicku :-D ;-) a k tym tradiciam... ja odcepcenie budem mat, paci sa mi to, a ine tradicie ani neviem, mozno to vyplynie zo situacie a priamo na mieste...ale nemame starejsieho, tak neviem... len jeden clen hudobnej skupiny /mame ludovku + dj/ sa bude starat o aku taku zabavu - bude vyzyvat do tanca, mozno nejake to slovo sem-tam prehodi...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ja mám tiež závoj, krátky len lem na konci (žiadne flitre, výšivky, čipky). čo sa tradície týka, vlastne asi nemáme žiadnu. ani odčepčenie, ani starejší, ani nič iné. možno iba ten rozbitý tanier som si želala aby bol. my sme včera riešili zákusky - jéééj ako sme sa krásne pohádali. ja zákusky fakt vôbec nemusím a bolo mi dosť zle keď som ich musela vyberať, určite som mala zvýšenú hladinu cukru. priateľ ich označil čo chce, nejakou einsteinovou matem. skratkou vypočítal počet koľko potrebujeme a vyšlo že 450 ks, tak sa mi zdá hrozne veľa.
Odpovedať
ja už na to fakt kašlem! Ďalší pozvaný zrejme nepríde na našu svadbu ;-( Už ma to nebaví, niekto sa asi rozhodol, že bude stavať naším hosťom prekážka pod nohy, aby nám mesiac pred svadbou oznámili, že zrejme nebudú môcť prísť... Je mi z toho nanič...
Odpovedať
Nezufaj bihan, my sme tiež prišli o deväť ludí, ale stale nas je dosť :-D ešte že sa počet ludi upresnuje len tyžden do predu.
Odpovedať
Nás je síce dosť, ale všetko to budú ľudia z mojej strany, rušia to všetci ľudia zo strany môjho drahého... je mi z toho do plaču, lebo ak to takto pôjde ďalej, tak nebude mať snáď ani svedka.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?