Obmedzenia pre svadby od 1.10.2020

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesty, videli ste tlacovku? Svadby od 1.10 max. do 30 ludi na celom SVK. Vidim/ citam dobre? My sme prelozili svadbu z marca na oktober a neviem, co teraz robit...Buduci rok su vsetky datumy v nasej sale vybookovane. Uvazujete, ze sa zoberiete len o svedkoch a zvysok proste nebude? Velmi som sa tesila aj na hostinu, prvy tanec :/
Odpovedať
1
4
5
My sme už raz preložili z 25.4 na 31.10 a teraz to už znova prekladať nemienime. Čakáme na to, koľko ľudí povolia na obrade. Ak do 10, pozveme len rodičov a svedkov, ak do 30, pozývame aj súrodencov. Po obrade by sme išli na nejakú večeru (to snáď zakázané nie je) a potom s pár kamarátmi buď na chatu alebo prídu k nám.
Odpovedať
My sme presunuli az na jul 2021. Snad to bude ako tento rok, ze v lete mozme byt bez rusok a pocet hosti bez obmedzenia. A keby nie, tak aj na ihrisku pod stanom alebo holým nebom 😆😆😆
Odpovedať
@dominika_gulkova Dominika, exterier, nam je to už uprimne všetko jedno. Ideme sa zobrať, pojdeme posedieť do reštauracie a cez leto si spravime veľkú svadobnú párty niekde na chate v horách.
Odpovedať
@domini_fab tak na sukromnu chatu môžete ísť tak či tak nie ? Rodinné stretnutia nemajú ako zakázať, je to len odporúčanie 🙂 my mame 17. 10 a tak si to teda predstavujem... nemienim sa vziať a isť domov
Odpovedať
@majka4848 rozhodli sme sa to radšej preložiť, chceme svadbu bez stresov a strachu. Aj zopár ľudí nám minulý týždeň odrieklo lebo sa boja 😕
Odpovedať
Profilova fotka
Doplnené: Po aktuálnej tlačovke premiéra Igora Matoviča bude zrejme počet osôb pri obrade/sobáši stanovený na 50.☝️ Zákaz podujatí, t.j. osláv a svadobných hostín od 1.10. samozrejme stále platí. Presné informácie by mali prísť okolo obeda, kedy vyjde oficiálne opatrenie.❤️
Odpovedať
@ferdzi39 Ahoj, ten článok bol perfektný...Veľmi som s Vami súcítila. Mal by si ho poslať Matovičovi na FB a myslím to vážne. Ako to nakoniec dopadlo? Ja som začala plánovať svadbu vo februári po požiadaní o ruku a pôvodne som chcela 10.10. 2020, ale všetko bolo už beznádejne obsadené... tak som si dala termín 12.9.2020 a svadbu sme stihli v počte 80 hostí a polovica hostí bola z Moravy, kedže odtiaľ je môj manžel. Niektorí ľudia sa síce báli prísť, ale nebolo ich veľa.... A Vy ste to ako spravili?
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?