Ročník 1985. Manželky, slečny... Kto pokecá?

14. jún 20108160
  • lydus, mne je jedno, či je sviatok alebo vikend a treba ist do prace. nastupovala som do zamestnania s tym, že mi vopred bolo jasne, čo ma čaka. zatial mi to vyhovuje

• ved to
    kazda praca ma svoje vyhody aj nevyhody
    niekto robi kazdy den pocas tyzdna od 8.00 do 16.00, niekto na smeny a medzitym ma aj cez tyzden volno, ale musi robit vikendy alebo nocne
    ale kazdy si casom zvykne na svoj rezim a potom to uz ide

• tak dnes som ťahala nie 12-ku, ale 14-ku. museli sme prist skor, lebo rano prišiel tovar. malo ludi, až teraz navečer začali chodiť. neuveritelne sa tešim do postele 😬

• Sponzor fóra
  • ale aspon ti rychlejsie zbehol den, ze 🙂
    aspon mne sa tak zda, ked mame vela ludi

• no jasne lydus, vtedy to ide rychlejšie a ani sa nenazdam, a už je večer.

• co dnes porabas?

• pojdem neskor do mesta darček kupiť švagrininej dcere. oddychujem 😉

• jak ti fajne, aj ja chcem oddychovat 😞

• uz som pridala na pokec fotky z dovolenky
    su trosku poprehadzovane, ale pri kazdej je popis kde to je
    tak dufam, ze sa aspon trochu budu pacit

• juuuj, idem ich pozrieť. pred chvilkou som sa vratila z mesta, bola som kupiť darček pre švagrininu dceru, bude mať 1 rok. kupila som jej šaty, skor letne, ale využije ich aj na jesen. take hnede bodkovane. chutne su. take krasne šatičky mali pre male slečny, zamilovala som sa do detskych veci. 😬

• fiiiiiiiiha, zavidim...nenormalne ticho zavidim, že ste pobehali aquaparky. v poprade sme boli aj my minuly rok...stare dobre časy, tak som si pospomínala. tatralandia ma tiež očarila, buduci rok som tam aj so bzučom. a kde je Western city? aj tam by som sa išla pozrieť. buduci rok sa totižto chystame na oravu. teda bzučo ešte o tom nevie, ale postupne ho na to pripravujem 😃

• do western city je vstup cez tatralandiu
    mne sa najviac pacilo prave v tatralandii, den ubehol velmi rychlo, lebo sme behali po toboganoch
    rano som sa zaprisahavala, ze mna nikto na ziadny tobogan nedostane a potom som sa smikala uz len na "extremoch" 🙂

• v tatralandii bolo najlepsie asi preto, ze si tam najde nieco kazda povaha aj kazda vekova kategoria a maju najkrajsi areal (ani besenova nebola skareda) a aj najvacsi (som sa smiala, ze bojuju proti nadvahe, lebo z toho behania po schodoch k toboganom som mala normalne svalovku)

• inšpirovala si ma 😉 buduci rok to tatralandia istí. varim polievku, predvadzam svoje kulinarske umenie ...dala som variť až sačkovu francuzsku polievku 😃 zajtra by som chcela kuraci perkelt s haluškami

• ten perkelt znie dobre
    a co sa tyka sackovej polievky, tak ja ked niekedy taku varim, tak sa smejem, ze som uvarila specialitu a vari sa tak, ze iba "zarezes sacok" a jedlo je na svete

• Sponzor fóra
  • to je velka špecialita, nie každý ju dokaže uvariť. 😃 na to treba prax a cit 😃

• hej my dve mame stastie, ze patrime k tym malo ludom co takuto specialitu vedia vobec uvarit 😃

• ten, kto to nevie, nech radšej sačkove polievky ani nekupuje 😃 ostane nam viac 😛 😃

• ano ano, plne suhlasim 😛
    ja dnes na veceru "zarazem krabicu" (idem robit kuracie nugetky s hranolkami - polotovar jak ma byt) 😛

• tiež dobry napad...len u nas doma by sme potrebovali 2 kila nugetiek 😃

• tak ked som byvala u nasich, tak sme toto nikdy nevarili, pretoze u nas by aj 2 kila bolo malo 😃 😛

• najlepšie by bolo byvat priamo v potravinách...len by si sa prešla, vybrala z regalov čo chceš a kolko chceš, a išla by si variť 😃

• hej, ale ja som s napadmi na varenie momentalne na bode mrazu
    este zajtra na veceru planujem sunkovo-syrove toasty a potom nemam ani paru

• ja mam kucharsku knihu, bolam ju "mudra kniha" a ked neviem, čo variť, kuknem do nej.

• ja mam tiez 1 kucharsku knihu a sedem zositov formatu A4 (tie s tvrdym obalom) zaplnenych s receptami, len akosi stale neviem co varit 🙂

• tak potom vitaj v klube 😃 kupujem si pravidelne časopis Dobre jedlo, mam ich doma celu zbierku. len škoda, že ich iba raz prelistujem aj to vtedy, ked ich kupim, a odložim ich na kopu k ostatnym časopisom s receptmi.

• tak "serus" my dve si mozme podat ruky, asi sme rovnake

• virtualne ti podavam labku 😃

• prave nieco vykuklo z monitora, aj z tvojho??? 😃

• musela som sa uhnuť, zlakla som sa, čo to je...a to tvoja labka 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém