Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • My nemáme ani halu ani prechod 😞 , kde by bol vhodný stôl, tak to chceme riešiť stolom pod oknom. Proste bude uchytený na stene a druhý strana na jednej nožičke. Na spôsob barového pultu 😵 . Dúfam, že som to vysvetlila dobre 😃 . Alebo neviete mi dať nejaký iný návrh, prípadne, nevideli ste nejaké riešenie v malej kuchyni? 😉

• Iwi, nasa kuchyna je tiez riadny "krpec", aby sme tam mali nejaky priestor, tak budeme riesit po novom roku novy stol a stolicky popod okno - obdlznik, nie kocku, ako mame teraz... na barovy pult nie je miesto 😃 to vam celkom zavidim.....

• iwi v malej kuchyni najlepsie barovy pult alebo sklopny stol..
    my sme mali teraz taku malu vianocnu party, kupili sme si s kolegami pizzu a hodku obedovali 😃

• Sponzor fóra
  • Fifi, to bude len stôl na spôsob barového, takže nemáš čo závidieť 😃

• ano take nieco Iwi, ale nebudu pri nom barove stolicky, ale asi normalne 😉 a bude popod okno, takze sa budeme divat pri dobrom jedle na okoloiducich 😃

• Bez super party 😉
    Mna caka teraz riadna telesna. Nejde nam vytah a musim na tretie poschodie vynosit paletu nejakych sladkosti. Tak sa tesim 😠

• jani 😃 ja chodim kazde rano na tretie peso (aj z obeda, podatelne a pod), lebo studentici sa vyvazaju vythom, tak by som musela minimalne 20minut cakat na vytah..

• baby my byvame na 2. poschodi bytovka bez vytahu 😃 (mame len 5 poschodi...) a v robote robim tiez v kancli na poschodi, tak sa tych schodov nezbavim 😃

• Aj ja chodim po schodoch, len ked musim brat este tie kartony, tak je to tazsie.

• no ked idem ovesana nakupom, aj druhe sa zda vysoko... 😠 😠

• jejda no mne sa zda dost dovliect nakup z auta do bytu. kym otvorim ten milion dveri s plnymi rukami. aj preto snivam o dome, tam si urcite urobim dvere priamo z garaze do chodby a do komory 😉

• hehe Jani 😃 sme na tom podobne 😉

• jani chudatko... ved ked ti to pomoze, nejake sladkosti odloz pre mna 😃

• No uz to mam za sebou. Ale dnes na stepper iste nevyskocim 😬

• Fifi, presne tak, ani u nás nebudú barové stoličky 🙂 . My tiež bývame na druhom a tiež sme bez výťahu 😃 . Horšie to bude s kočíkom 😐 , to bude len tréning 😃 .
    Baby, mňa si porazí...práve mi volal manžel, že kuchynská linka presahuje asi dva cm 😢 . Ja už nevládzem, prečo nemôže ísť všetko hladko? Nikdy viac nechcem nič prerábať 😠 . Ale verím manželovým kvalitám a som si istá, že niečo vymyslí 😃

• Sponzor fóra
  • iwi, so zariadovanim bytu ide malokedy nieco lahko 😞 je blbe, ze to mate prave v tyzdni pred vianocami, ale nech vam ich to nepokazi

• fiha 2cm sice nie je vela, ale uz je to vidiet 😐 😦 a to vam robili na mieru Iwus? ja by som ziadala o zlavu z ceny,ked nie su schopni dodat to nacas a navyse v zlom rozmere 😠

• Levik, veď o to ide, že je pár dní pred Vianoce a všetko sa serká 😢 . Ja na Vianoce absolútne ani neteším 😞 .
    Fifi, kuchyňa je na čas, vstavaná mešká 😠 . No uvidím ako to dopadne. Možno len manžel zveličuje 😃

• Fifi, to nám tá kuchyňa meškala 🙂
    Iwi, neboj, manželík sa s tým popasuje 🙂 Tiež som volala s tým mojím, vraj tiež čosi nepasuje, ale povedal, že to nie je veľký problém, že to doladí aj sám..tak mu verím.... 🙂 A neboj, Vianoce budú fajn, hlavne že budete spolu a spravíte si vianočnú pohodu, ostatné nie je až také dôležité 😉

• našťastie mi pred týmito vianocami nemáme žiadne prerábačky.. ale tuším nás to čaká všetko budúci rok.. ale už sa aj tak na to teším..

• Oriesok, už máš doma manželíka ? 😉

• Mary, tak vsadíme na tých našich chlapov 😵 . Už som nesmierne zvedavá na to 😵 . Ja sa už teším do mesta, dáme si s kamoškou punč, naladíme sa...potrebujem sa vyventilovať 🙂 ...

• Super Iwi, len sa pekne vyšanti s kamoškou 😉 A večer Ťa bude čakať nová kuchynka, no nie je to super ? 😬

• áno 😃 trdlo ma prekvapil a miesto dnes už prišiel v nedeľu.. tak som sa vytešovala 😃 len ešte darček nemáme preňho kúpený.. ale to sa porieši počas pracovnej doby 😃 keby to tak šéfovci čítali 😃

• Oriesok no paráda 😬 O darček sa neboj, ponožky to istia 😃 😃

• Oriesok, keby som to ja tak mohla riešiť 😃
    Mary, je to super. Dúfam, že bude 🙂

• jej baby, same nove kuchyne, uz ani neviem, ktorej je ktora 😃 ale trvala by som aj tak na svojom: co su to za robotnici, ked nevedia poriadne spravit svoju pracu 😠

• baby neviete poradit nejaky dobry darcek pre kamarata? ponozky mu uz kupila druha kamoska 😃

• no iwi a si predstav, ze my sme sa stahovali 3 tyzdne pred svadbou a potom priebezne zariadovali.. tiez nic moc. ale z radosti nam to neubralo. tak sa nadychni a tes sa na to, ake to bude super, az to bude 😉

bez - tak mu kup trenky 😃

• Baby ja som dnes dostala dalsie darceky z prace. Nejaky karton sladkosti a bundu Milka. Budem chodiaca reklama 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém