Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • janne: vobec ziadna sranda 😃

• janne, len si potom nekupuj ten super vysavac z reklamy, lebo ti povysava aj tie flaky ako tej babe (v reklame) ... a mala biely koberec 😃 😃

• Bez, boli sme v Nowom Targu 🙂 , trhu sú tam v sobotu a štvrtok. Fakt sa oplatí.
    Fifi, veď my sme urobili to, že kuchyňu sme si objednali rovno v PL za super cenu. Všetci nás odhovárali a teraz tí ľudia hľadia na našu kuchyňu s otvorenými ústami, aká je úžasná a za super cenu 😃 .
    A aj v ostatným nábytkoch na Sk majú veľa veľa poľského tovaru, takže no comment 🙂

• Sponzor fóra
  • iwi myslim, ze aj my sme vtedy boli v targu.. ale vtedy nas garnize asi moc neinteresovali.. a kuchynu ste kde kupovali?
    uz prcham, idemem do ikea 😃

• ja chcem ist tiez do ikea, vezmi ma so sebou 😛

• Bez Ikeaaaaaaa............ Asi zajtra pojdem. Len tak sa poprechadzat a zasa pokupovat milion blbosti 😬

• Do kelu, prečo nieje Ikea aj niekde v BB? 😠 Bez, niečo mi kúp 😃

• Iwi, ani tu v ZA nie je Ikea 😠

• Ja viem 😐 , mohli by byť aspoň 4 na SK, uživili by sa všetky 😒

• tiez si myslim... ked sme isli do Francuzska minuly tyzden, tak pri dialnici v Rakusku aj vo Svajciarsku boli na "kazdom rohu" taketo predajne... obisli sme asi 5 Ikei a 4 Kika nabytky a tu na SK - len dva kusy 😠

• a to este nehovorime o INTERIO ktore je najblizsie v Austrii a je to asi najlepsie, nam to najlepsie sedi, dizajnovo atd.. krasne veci 😉

• vidis, tak take este nepoznam 😃

• Ani ja nepoznam. Kuknem na nete, ze co je to zac. Mozno tam budu mat aj tu moju kravu 😃
    Dnes som uz pisala do dvoch vyrobni, kde spracovavaju kozu, tak som zvedava, co mi odpisu.

• Janne inak tu kravicku som videla prednedavnom v Atriu oproti Auparku....
    neviem ci bola ziva alebo nie.. ale pevne verim ze to bude pekna palka 😐

• jani tak tu tvoju kravu maju v ikea, sice si nepamatam, co stala, ale bola peknaaaaa 😃
    jean a kde je to interio? daleko?

• Sponzor fóra
  • fiha baby, ake je tu vikendove ticho 😃 asi kvoli tomu pocasiu, sa da len spat 😠
    hlasim, ze skusku z prava mam za A, som na seba pysna 😃

• zuzi gratulujem 😃
    ja zasa pracujem, ved co by som sa cez weekend nudila 😛
    ale sem tam sem nakuknem a tu nikto 😮

• caute babule
    tak som sem nakukla kedze cez tyzden asi zas vas budem trocha zanedbavat
    my sme dnes s muzom v aupark stretli troch mojich znamych - vsetci maju babenka 6 az 9 mesiacov - chlapi si ich drzali na rukach a zeny klabosili 😃 idu mi vybuchnut tie moje biologicke hodiny 😃
    no tak sa majte krasne, uspesny tyzden vam zelam 😉

• fiha levik, uz snazilkujete? 😛
    bez: ty si bola dnes v praci? 😕

• zuzi nie, ale robila som doma.. 😒

• aha... na diplomovke? 🙂

• nieee, diplomovka je uz odovzdana 😉 ale koncia nam granty, ministerstvo dalo vselijake terminy, jeden mame aj zajtra, tak co som nestihla v robote, musela som robit cez weekend..

• fiha, ty si sikulka 😃 kedy si ju stihla napisat ? 😎

• zuzi nuz ked 9.1. bol deadline, tak som nejako musela 😃

• gratulujem, drzim palce k statniciam, tie ti daju asi zabrat 😃 😠

• fifi nesnazilkujeme, po letnej dovolenke, cize o takych cca 7 mesiacov zacneme 😉

• dobry vecer babulky.... gratulujem k zvladnutym deadlinom a ku skuske 😉
    ale aj ja sa musim pochvalit aki sme sikovni v skole ked sme dvaja...
    uz mam 4 skusky za sebou a vsetky za A !!!!!!
    to preto ze sme na to dvaja 😃

• levik: drzim palce 😃
    jeana: gratulujem 😃

• co inak o takejto hodine robkate? lebo ja sa celkom aj nudim lebo drahy pozera Herculesa co ja velmi nemusim 😞

• jani ozaj, ako zvladas skuskove stresy spolu so slnieckom? mam trochu obavu, ked sa na zadari, aby som krpca moc nezatazovala..
    my sme pozerali na HBO novy film s denzelom deja vu

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém