Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
janne: vobec ziadna sranda :-D
Odpovedať
janne, len si potom nekupuj ten super vysavac z reklamy, lebo ti povysava aj tie flaky ako tej babe (v reklame) ... a mala biely koberec :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, boli sme v Nowom Targu :-) , trhu sú tam v sobotu a štvrtok. Fakt sa oplatí. Fifi, veď my sme urobili to, že kuchyňu sme si objednali rovno v PL za super cenu. Všetci nás odhovárali a teraz tí ľudia hľadia na našu kuchyňu s otvorenými ústami, aká je úžasná a za super cenu :-D . A aj v ostatným nábytkoch na Sk majú veľa veľa poľského tovaru, takže no comment :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi myslim, ze aj my sme vtedy boli v targu.. ale vtedy nas garnize asi moc neinteresovali.. a kuchynu ste kde kupovali? uz prcham, idemem do ikea :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja chcem ist tiez do ikea, vezmi ma so sebou :-p
Odpovedať
Bez Ikeaaaaaaa............ Asi zajtra pojdem. Len tak sa poprechadzat a zasa pokupovat milion blbosti :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Do kelu, prečo nieje Ikea aj niekde v BB? ]-( Bez, niečo mi kúp :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi, ani tu v ZA nie je Ikea ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja viem :-| , mohli by byť aspoň 4 na SK, uživili by sa všetky :-S
Odpovedať
Profilova fotka
tiez si myslim... ked sme isli do Francuzska minuly tyzden, tak pri dialnici v Rakusku aj vo Svajciarsku boli na "kazdom rohu" taketo predajne... obisli sme asi 5 Ikei a 4 Kika nabytky a tu na SK - len dva kusy ]-(
Odpovedať
a to este nehovorime o INTERIO ktore je najblizsie v Austrii a je to asi najlepsie, nam to najlepsie sedi, dizajnovo atd.. krasne veci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vidis, tak take este nepoznam :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ani ja nepoznam. Kuknem na nete, ze co je to zac. Mozno tam budu mat aj tu moju kravu :-D Dnes som uz pisala do dvoch vyrobni, kde spracovavaju kozu, tak som zvedava, co mi odpisu.
Odpovedať
Janne inak tu kravicku som videla prednedavnom v Atriu oproti Auparku.... neviem ci bola ziva alebo nie.. ale pevne verim ze to bude pekna palka :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak tu tvoju kravu maju v ikea, sice si nepamatam, co stala, ale bola peknaaaaa :-D jean a kde je to interio? daleko?
Odpovedať
Profilova fotka
fiha baby, ake je tu vikendove ticho :-D asi kvoli tomu pocasiu, sa da len spat ]-( hlasim, ze skusku z prava mam za A, som na seba pysna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi gratulujem :-D ja zasa pracujem, ved co by som sa cez weekend nudila :-p ale sem tam sem nakuknem a tu nikto :-o
Odpovedať
caute babule tak som sem nakukla kedze cez tyzden asi zas vas budem trocha zanedbavat my sme dnes s muzom v aupark stretli troch mojich znamych - vsetci maju babenka 6 az 9 mesiacov - chlapi si ich drzali na rukach a zeny klabosili :-D idu mi vybuchnut tie moje biologicke hodiny :-D no tak sa majte krasne, uspesny tyzden vam zelam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha levik, uz snazilkujete? :-p bez: ty si bola dnes v praci? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi nie, ale robila som doma.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aha... na diplomovke? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nieee, diplomovka je uz odovzdana ;-) ale koncia nam granty, ministerstvo dalo vselijake terminy, jeden mame aj zajtra, tak co som nestihla v robote, musela som robit cez weekend..
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, ty si sikulka :-D kedy si ju stihla napisat ? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi nuz ked 9.1. bol deadline, tak som nejako musela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem, drzim palce k statniciam, tie ti daju asi zabrat :-D ]-(
Odpovedať
fifi nesnazilkujeme, po letnej dovolenke, cize o takych cca 7 mesiacov zacneme ;-)
Odpovedať
dobry vecer babulky.... gratulujem k zvladnutym deadlinom a ku skuske ;-) ale aj ja sa musim pochvalit aki sme sikovni v skole ked sme dvaja... uz mam 4 skusky za sebou a vsetky za A !!!!!! to preto ze sme na to dvaja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
levik: drzim palce :-D jeana: gratulujem :-D
Odpovedať
co inak o takejto hodine robkate? lebo ja sa celkom aj nudim lebo drahy pozera Herculesa co ja velmi nemusim :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani ozaj, ako zvladas skuskove stresy spolu so slnieckom? mam trochu obavu, ked sa na zadari, aby som krpca moc nezatazovala.. my sme pozerali na HBO novy film s denzelom deja vu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?