Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.. som tu len na skok.. potrebujem zistiť.. neviete náhodou do kedy sa má podať daň. ak je niekto zamestnaný v zahraničí? do konca marca alebo februára?
Odpovedať
Do konca marca. Podavam ho za svokra, ktory robi v Rakusku
Odpovedať
potvrdzujem, marca :-) babule pridala som nas stol do albumu na streche ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani velice pekny stol ;-)
Odpovedať
Velice :-D Musim aj zacat s fotenim. Ale ked ja neviem kde mam fotak :-(
Odpovedať
aj mne sa velmi paci ten stol.. mozem povedat ze som na nas byt veeelmi pysna ale urcite keby som to dala na "strechu" tak manzel by nebol stastny, z toho dovodu ze sme dali velke peniaze za architekta a takto by sa k nametom dostal niekto zadarmo :-D :-D ale aj ja tam chodim obcas obzerat, co ak nahodou bude este domcek alebo tak.... :-D
Odpovedať
baby dik ;-) no ja tiez opatrne davam fotky na strechu. som paranoidna, ze by nam prisli napriklad ten stol ukradnut :-) a tiez pride mi to velmi osobne, takze preto som aj ostatne fotky zase uz zmazala.. ale mam nafotenu uz aj sedacku a spalnu, takze ked to zavesim, mozete zase kuk :-)
Odpovedať
No v prapade toho kradnutia to hadam nehrozi. Hlavne ked nikdo nevie kde byvam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, myslím, že to nie je také isté, že nikto nevie, kde bývaš.....chodí sem kopec báb a je dosť pravdepodobné, že Ťa niektoré poznajú....
Odpovedať
jani bola si vcera v tapetovom obchode?
Odpovedať
Jani bola, ale nevybrala som si. Mali tam jedny pekne, ale treba to objednat. A nemaju ziaden vzorkovnik, ktory by si si mohla zobrat tak neviem, ci sa mi ten odtien bude hodit. Dnes idem pozret este ten obchod v Petrzalke.
Odpovedať
hm, skoda. tak snad dnes lepsie pochodis
Odpovedať
Článok sa načítava...
No az tak to nesuri. Ak nenajdem hned, najdem inokedy ;-)
Odpovedať
mne ako sa dnes nic nechce, ako ma boli hlava z tej nadchy, tak som dala este dalsie fotky na strechu :-)
Odpovedať
Jani peknu sedacku mate. Len by ma zujimalo, ako sa na nej sedi? Ja som sa bala kupit taku nizku....
Odpovedať
myslis s nizkym operadlom? no ono je aj daleko. ked sa chce niekto opriet, dame mu 2 vankuse za chrbat. a inak sedime ako doma - s vylozenymi nohami, alebo v takom polosede - pololahu pri telke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani hezkeee.. ale viac sami pacila ta tvoja fotka za barom v zastere :-D :-D
Odpovedať
no ved co by som ju tam nehodila, ked mam taku super zasteru :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zasteru dostal aj petrik, ale zatial ju nikto nepouzil :-)
Odpovedať
a preco? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm lebo mne je velka a petovi mala :-N
Odpovedať
Aj to je vyhovorka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím vospolok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Jani - fajn fotky, skoda, ze tak malo.... u nas architekt nebol - vsak to tak vyzera :-D ale som spokojna, ako to postupne menime a tvorime podla seba a par inspiracii... ked sme sa stahovali, bolo pre nas dolezite byvat a mat aspon ako-tak zariadenie.... teraz to len prisposobujeme potrebam, realizovat sa budeme az v domceku ;-)
Odpovedať
zuzi, viem si predstavit, ja som mala predtym garzonku a tiez tam nebolo moc co vymyslat.. teraz sa mozem realizovat viac :-D len musime sa aj zhodnut a co neznasam je, ze nie vzdy samozrejme pobeham vsetky obchody, ked nieco hladam, a velmi casto ked uz nieco mame najdem inde nieco este lepsie.. poráža ma pravidelne.. ale inak sa to asi neda. a dnes som pokupila vela veciciek hlavne do kuchyne, vytesujem sa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej,tesim sa s tebou... tiez mam take stavy, ze ked nieco kupim, co sa mi fakt paci, najdem potom este nieco lepsie, za co by som to isto vymenila ]-( co uz, nemozeme mat vsetko.... ja sa tesim tiez: s noveho lustra a lampy v obyvacke ;-) co si si kupila do kuchyne?
Odpovedať
vas luster a lampa sa mi pacia ;-) no presne tak, urcite aj to novoobjavene by prekonalo zase nieco dalsie a tak donekonecna :-D vela som toho kupila.. cez vikend sme kupili cisto biele taniere v ikei, dokupila som este male dezertne. a tiez taku tu lopatku na uhladzanie cesta, formu na okruhly nizky kolac, maly kastrolik na omacky, take typy naberaciek, co mi chybali, misky na tie bylinkove masla, co budem robit na valentina a taaaaak urcite som na nieco zabudla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasneeeeeeee, same uzitocne veci na tvoje tvorenie :-p sikulka x-)
Odpovedať
no mne zase uz nejde to ucenie, tak musim vediet aspon nieco :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kokso jani, ty to mas riadne premyslene :-o
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?