Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani sak ho pijes tyzden :-D
Odpovedať
No ale tyzden sa nic nezmenilo. Boli ma brucho a po MS ani stopy :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani ani po vyvolavacke? :-o
Odpovedať
Ani. Zacinam byt z toho v depke.
Odpovedať
Profilova fotka
Janne a čo na to Dr.? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani a nebola si odvtedy u dokiho? :-o bez tam
Odpovedať
No pojdem v pondelok, lebo mi povedala, ze do 10 dni. A v pondelok to bude 10 dni. Tak jej tam nechcem ist robit hysterku. a dufam, ze cez vikend pride. Toto sa mi este nestalo :-( Zuzi prinesiem Ti dnes ten katalog? Alebo uz je neskoro?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Janne neboj, mne minule meškala, už som si myslela že možno sa niečo zadarilo :-D :-D , ale nič, dorazila po 7 dňoch....možno Ti mešká zo stresu.....neboj ;-)
Odpovedať
No mne meska uz 13 dni. A stres nemam, ale zacinam mat :-N
Odpovedať
baby mam tam ist dnes? Je tam do 11, to by som stihla.
Odpovedať
Profilova fotka
janne: mne meskala pred svadbou 10 dni... :-D tiez som si myslela, ze sme si zamiesili... potom prisla, bolo to asi stresom.... :-| ale ak je to dlhsie a boli ta brusko, urcite chod k lekarovi - co najskor...
Odpovedať
Tak asi idem teraz.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ok... ozvi sa, ako si dopadla.... ;-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
No Jani, tak si asi tehulka ;-)
Odpovedať
Uz som aj naspat. Uz ma nezoberie, lebo berie uz len objednanych tak pojdem az v pondelok, ako som napokon planovala. No aspon som mala trochu kultury, lebo tam sedel Robo Mikla aj s manzelkou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hi, oni este nie su rozvedeni? fiha fiha... u gynekologa sa sedi vacsinou v paroch, ked.... :-D
Odpovedať
No ale tiez odisli, ked sestricka povedala, ze uz beru len objednanych. A isto niesu rozvedeni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hm, krizu asi zazehnali :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ak to médiá len moc nenafúkli..
Odpovedať
bez - mala som s vecerou uspech :-) len som trochu meskala, tak som bola rada, ze aj muz meskal :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani teda nebolo presne na 18.30? ;-) fiha k nasej doki chodi aj taka "celebrita"? :-D
Odpovedať
Zuzi aj taka celebrita. Ale aj ine. Napr ja a ty :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak medzi nami sme vacsie celebrity jak henten :-D a brucho ta stale boli? :-|
Odpovedať
No pobolieva. Ale uz si zvykam :-N Zajtra rano sa Ti nechce ist do Operativy? Ja sa neviem donutit ist tam sama.
Odpovedať
Profilova fotka
jani dnes ficime k nasim do bojnic.. ty si uz niekedy bola v tej operative?
Odpovedať
No idem si tam kupit stolik do obyvacky. Ale to do toho nabytku. Do tej oblecenovej casti sa mi velmi nechce. ale mozno sa zastavim aj tam. Tak pekny vikned.
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, potom napis, co tam mali zaujimave ;-) papa pekny weekend
Odpovedať
Profilova fotka
bez: bojnice su bez elektriny, mame tam vypadok.... snad budu pod prudom, kym prijdete :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ešte niektorá z vás pracuje? či som sama? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, už som aj ja doma z práce a začína očakávaný víkend x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?