Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

23. nov 2013108000
  • jani sak ho pijes tyzden 😃

• No ale tyzden sa nic nezmenilo. Boli ma brucho a po MS ani stopy 😞

• jani ani po vyvolavacke? 😮

• Sponzor fóra
  • Ani. Zacinam byt z toho v depke.

• Janne a čo na to Dr.? 🤔

• jani a nebola si odvtedy u dokiho? 😮 bez tam

• No pojdem v pondelok, lebo mi povedala, ze do 10 dni. A v pondelok to bude 10 dni. Tak jej tam nechcem ist robit hysterku. a dufam, ze cez vikend pride. Toto sa mi este nestalo 😞
    Zuzi prinesiem Ti dnes ten katalog? Alebo uz je neskoro?

• Caute baby 🙂
    Janne neboj, mne minule meškala, už som si myslela že možno sa niečo zadarilo 😃 😃 , ale nič, dorazila po 7 dňoch....možno Ti mešká zo stresu.....neboj 😉

• No mne meska uz 13 dni. A stres nemam, ale zacinam mat 😬

• baby mam tam ist dnes? Je tam do 11, to by som stihla.

• janne: mne meskala pred svadbou 10 dni... 😃 tiez som si myslela, ze sme si zamiesili... potom prisla, bolo to asi stresom.... 😐 ale ak je to dlhsie a boli ta brusko, urcite chod k lekarovi - co najskor...

• Tak asi idem teraz.

• ok... ozvi sa, ako si dopadla.... 😉 🤔

• No Jani, tak si asi tehulka 😉

• Uz som aj naspat. Uz ma nezoberie, lebo berie uz len objednanych tak pojdem az v pondelok, ako som napokon planovala. No aspon som mala trochu kultury, lebo tam sedel Robo Mikla aj s manzelkou 😉

• Sponzor fóra
  • hi, oni este nie su rozvedeni? fiha fiha... u gynekologa sa sedi vacsinou v paroch, ked.... 😃

• No ale tiez odisli, ked sestricka povedala, ze uz beru len objednanych. A isto niesu rozvedeni 😃

• hm, krizu asi zazehnali 🙂

• ak to médiá len moc nenafúkli..

• bez - mala som s vecerou uspech 🙂 len som trochu meskala, tak som bola rada, ze aj muz meskal 😃

• jani teda nebolo presne na 18.30? 😉
    fiha k nasej doki chodi aj taka "celebrita"? 😃

• Zuzi aj taka celebrita. Ale aj ine. Napr ja a ty 😃

• jani tak medzi nami sme vacsie celebrity jak henten 😃 a brucho ta stale boli? 😐

• No pobolieva. Ale uz si zvykam 😬
    Zajtra rano sa Ti nechce ist do Operativy? Ja sa neviem donutit ist tam sama.

• jani dnes ficime k nasim do bojnic.. ty si uz niekedy bola v tej operative?

• No idem si tam kupit stolik do obyvacky. Ale to do toho nabytku. Do tej oblecenovej casti sa mi velmi nechce. ale mozno sa zastavim aj tam. Tak pekny vikned.

• fiha, potom napis, co tam mali zaujimave 😉 papa pekny weekend

• bez: bojnice su bez elektriny, mame tam vypadok.... snad budu pod prudom, kym prijdete 😃

• ešte niektorá z vás pracuje? či som sama? 😐

• Ahojte, už som aj ja doma z práce a začína očakávaný víkend 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém